Tridente2015
Dołączył/a: czerwiec 2015
6 obserwujących
7 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@catalanian09 I Traore jako ochroniarza :)
9
@Zielony55 Znasz historie innych klubów od podszewki? Jakoś nie wydaje mi się, by tylko Barca miała swoje na sumieniu.
2
@Volk Wrzucanie wszystkich do jednego worka to ignorancja.
1
@xavi890 El Mundo to nie Mundo Deportivo.
1
@olciak22 W tekście jest napisane, że niektóre maile dostarły do El Mundo.
5
Gol i asysta Roberto :)
0
Balde przyjęcie niczym Lewy w ostatnich meczach.
3
Ciekawostka: Cadiz przez 10 sekund mial 100% posiadania piłki na Camp Nou.
7
Pique zaprosił do Kings League :)
0
@Pawel13sz Alba i Torre też! A nie czekaj...
0
@xavi890 Spoko, choć widziałem znacznie ładniejsze gole Leo z rzutów wolnych.
0
Oby Barca wyciągnęła wnioski i oby potrafili przerywac akcje United, którzy kapitalnie, w tempo grają za linię obrony rywala.
0
@xavi890 Zawsze ktoś może doznać kontuzji, lecz nie zapominajmy, że liga jest priorytetem i to tu głównie należy się skupiać. De Jong powinien dziś grać, bo to obok kontuzjowanego Pediego, glowny zawodnik drugiej linii. Fajnie byłoby wygrywać w LE, lecz tu cel jest jasny.
0
@daav Bardziej widzę dziś system 4-3-3 i trio de Jong - Gavi - Kessie w pomocy. Cadiz raczej się zamknie na własnej połowie i myślę, że Xavi postawi na dwóch nominalnych skrzydłowych z Ferranem i Raphinią, by rozszerzyć ich obronę.
0
Ferran i Ansu załatwią dziś sprawę.
2
@KrwawiaceoczyVEB Z tego co wynika z tekstu, to raczej kwestią jest brak możliwości awansu do pierwszego zespołu. Dobry gracz, który nawet nie był zaproszony na trening pod wodzą Xaviego. Szkoda, że klub dalej nie postawi na Niego i raczej przeniesie się do Belgii.
1
@barcanawieki Bardziej smutne i przykre jest to, że bartomeu umocnił swoją pozycję w klubie.
4
@Kessie Podobne do tych wyjazdowych z sezonu 10/11.
0
@Benzemowski Znawca, czy "znawca" włoskiej Serie C? A mógłbyś podeprzeć swoje słowa jakimś dowodem na to co napisałeś?
0
@chavez I Gaviemu grozi w lidze zawieszenie, jeśli otrzyma żółtko.
2
Nkewiarygodne to było zdjęcie Raphinii. To zdanie mnie rozwaliło przy niewygranym meczu:
"Możemy wygrać tak, jak byliśmy w stanie wygrać dzisiaj".
1
Casemiro prawie dałby wygraną!
0
Kessie dziś fajnie gra!
1
@ZwyklyKibicBarcy04 Wygląda na uraz mięśniowy, bez kontaktu z rywalem.
0
@partymaker Z Evertonem u siebie zaległa 7. kolejka Premier League :)
0
@Mroziu Się okaże ;)
0
@xavi890 A ja uważam, że Arsenal dociągnie to mistrzostwo, bo dalej są zależni od siebie.
0
@Mroziu Przegrana Arsenalu nie powoduje tego, że nie zdobędą mistrzostwa. Klub z Londynu ma mecz mniej od City, więc tu jest wszystko możliwe. Barca w la liga też przegrała 1:3 z Realem.
2
@Comentateiro Arsenal w sumie lepszy pod względem gry.
1
@mekston Raczej Ake