Tridente2015
Dołączył/a: czerwiec 2015
6 obserwujących
7 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
6
Niezależnie od tego jak ta sprawa się zakończy, to uważam, że Alves zachował się jak zwykły cham i prostak. Współczuję jego żonie, która broniła go, a ten chciał ją okłamywać jak najdłużej...wstyd, tfu!!!
5
Ten fragment wywiadu rozwala :D
"Masz wrażenie, że opinie są trochę przesadzone? W półtora miesiąca zmieniły się ze skazywania cię na śmierć po porażce, jak mówiłeś, do najlepszego trenera na świecie, prowadzącego nową erę.
Mówią tak?
Z tego co czytałam...
O ku*wa [śmiech]."
1
Adwokat diabła!
5
Trzeba oddać Xaviemu i Jego sztabowi jaką pracę poczynili z Dembele. W ogóle nie miewa kontuzji, i imponuje formą. Kawał pracy włożony w tego piłkarza. Sam gracz jest niesamowicie zdeterminowany i pewny siebie.
30
"Lepiej tu przegrać niż z barca znowu w finale".
Komentarz białych :D
2
@zwolaczek Mecz Barcy z Espanyolem to derby Barcelony, derby miasta. Derby Katalonii słusznie są nazwane, i raczej nie zależy to od formy, wyników itp., a raczej od położenia obu miast.
0
Zapytał, czy któryś z socio odsprzeda mu bilet na mecz Barcy na Camp Nou w Lidze Europy.
0
Tak z ciekawości sprawdziłem sobie, czy ten sędzia widnieje w artykule z wtorku nt. arbitrów, ale niestety nie.
https://www.fcbarca.com/108361-przeswietlamy-hiszpanskich-sedziow.html
2
@Martwy Nie no bez przesady, raczej po zejściu Dembele było źle.
0
Ufff jest awans!!!
1
Helena mam zawał!
30
Chapeau bas Dembuś za dzisiejszy występ!!!
4
Dembele dance :)
1
Jak Dembuś powtórzy gola jak kilka lat temu z Tottenhamem dam Mu dyszkę w ocenach :)
6
Dembele dziś wymiata i nie irytuje :)
6
Christensen zjadł Sorlotha :)
0
@sbur Mógł powiedzieć z krainy Muminków.
0
@Deviler Oj czepiasz się, poprawione :)
0
Sorloth notuje passę 5 goli z rzędu, a tu takie pudło.
1
Czerwona i git :)
0
Mendez już powinien wylecieć z boiska.
0
Bardzo dobry mecz de Jonga.
0
@AllBundy Bardziej to rywal się nadział.
0
@Kgorecki2500 Kubo wypoczęty, nie grał z Rayo, więc boki obrony Barcy będą mieć dużo pracy.
0
Czy uważacie, że Barca zdominuje środek pola i będzie w stanie grać swój futbol na tle rywala ze świetną formą, i która także czuje się dobrze przy piłce?
0
@Emhyr Nie piszę, że cały czas jest 200 mln, lecz widocznie nie zredukowało to ujemnego limitu.
0
@Emhyr Limit wydatków jest przekroczony o 200 mln, więc raczej odejście Pique i Depaya nie spowodowało odejścia od debetu.
0
@Emhyr Jest napisane, że ociera się o tą zasadę.
0
I cyk anulują osiem goli :)
1
Santos tym śmiechem na konferencji to chyba dostał do ucha kawał o Jasiu :D