0

@codemat Jak nie chorujesz na nic innego i jesteś zdrów jak ryba to nic Ci nie grozi.

2

Słuchajcie to jest tylko opinia i odczucie kibica, i każdy będzie ten tekst interpretował inaczej.

0

Świetna wiadomość, że Barca liderem, lecz do końca ligi 13 kolejek. Przed Barcą trudniejszy terminarz i wyjazdy m.in. na Santiago Bernabeu, Sanchez Pizjuan czy de la Ceramica. Oby forma szła w górę w najważniejszym etapie sezonu :) VeB!!!

1

@John_McClane Ja wywiad zrozumiałem, ale Ty nie. W tym cytacie w kontekście tego, że mówi "jacy jesteśmy" to chodzi o nieregularność, którą wymieniłem :) Prawda jest taka, że ciężko wygrać trofeum jeśli jest się nieregularnym i kapitan Barcy ma rację - trzeba się rozwijać :)

33

@John_McClane Przeczytaj wywiad jeszcze raz ZE ZROZUMIENIEM, bo źle zrozumiałeś co powiedział Messi. To, że powiedział, że Barca jest nieregularna, i że trzeba się rozwijać to nikogo nie dziwi, ale popieram Go w tych słowach, ponieważ trzeba dążyć do doskonalenia się, poprzez samokrytykę. Nikt nie powiedział, że są słabi :)

0

@Jaca27 Nie byłbym tego pewien co piszesz. Klub z Neapolu spina się na mocne kluby, przykład Juventus, Inter, Lazio, czy Liverpool.

0

Czyżby drugi Boateng?

1

@slayer Następny cel sztabu medycznego - Neymar :D

0

@l0Messini W BVB też miewał kontuzje.

2

@l0Messini Wszystko się zaczęło od trybu życia nieogarniętego Francuza.

0

@DLFCB Nie chodziło mi o kontuzje, a bardziej o zachowanie :P

2

Nic nie dzieje się przypadkowo. Ta sytuacja zmusza, by ludzie odpowiedzialni za transfery zastanowili się kogo sprowadzają. Nie chciałem Dembele w Barcelonie, ponieważ to w jaki sposób rozstał się z Borussią dało mi do myślenia.

0

Redakcja mogła wspomnieć o "cyrku" związanym z Cedrikiem Bakambu.

1

Dyro wzmocniony, a klub wręcz przeciwnie.

0

@Bielik12345 Dziś losowanie o 13.

7

Dalej niech tv dzieli La ligę na mecze w Eleven i w Canal +. Potem chcą, by ludzie w necie nie oglądali meczow.

15

Z Umtitim to redakcja przesadziła. Owszem był dobry w wyprowadzaniu pilki, ale miał też moment, w którym popełnił groźną stratę na własnej połowie boiska. Z tą skałą w obronie to przesada.

0

@constantine16 Nie zawsze wg mnie, dziś widzialem więcej fantazji i zabawy w jego grze.

5

Cieszy mnie gra Busquetsa. Czyżby powoli powracał stary, dobry Sergio?

3

@przemas1977 Bo był cichy i wycofany? :D To są cechy charakteru, a nie problem mentalny. Nie każdy musi być ekstrawertyczny :)

4

@przemas1977 To, że ktoś jest cichy i wycofany nie znaczy, że ma problem z mentalnością.

0

Większość ludzi myśli, że Valverde to największe zło. Zmiana trenera nie sprawi, że zaczną grać bajecznie.

0

Zarząd nie zachowuje się fair w stosunku do Valverde, reputacja klubu cierpi niestety. Zarząd powinien pierw pogadać z trenerem.

0

@bartek00717 Trochę to trwa. Ja kiedyś wygrałem koszulkę i też musiałem uzbroić się w cierpliwość. Ale jak wygrałeś to w końcu prześlą.

0

To pewnie nasz "kochany" zarząd znów zatrudni kolejnych Boatengów :/

0

@Pablit Ani jako trener, ani jako asystent. Zawód trenera jest o wiele trudniejszy niż piłkarza. Myślę, by Xavi jeszcze nie jest gotów, co sam nadmienił w wywiadach.

24

Za wcześnie, by Xavi rozpoczął pracę trenera w Barcelonie.

0

Ale w meczu o Superpuchar Europy grają Mistrzowie :)

3

Kluby z Madrytu nie powinny grać w tym Superpucharze! Nie zdobyły ani La Ligi, ani Pucharu Króla.

0

W Nowym Roku wszystkim cules życzę,
by w klubowym muzeum gromadzić zdobycze.
Wraz ze stylem wpajać wartości,
by dać kibicom wiele radości.
By gra Ansu Fatiego rozkwitła,
i w barwach Blaugrany rozwinął skrzydła.
By piłkarze po przerwie świątecznej,
grali jak z nut w formie bajecznej.
By temporada przyniosła sukcesy,
i by zaszczytem było nosić klubowe dresy!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?