Tridente2015
Dołączył/a: czerwiec 2015
6 obserwujących
7 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Co do epilogu, to uważam, że historia wojny Katalonii z Kastylią powoli może tracić na wartości zwłaszcza dla Blaugrany :/ Nawet jeśli doszłoby do finału Barca - Real w Arabii Saudyjskiej, to dla mnie nie będzie (przynajmniej dla mnie) już takich emocji i wartości zawartych przez pryzmat tego meczu. Biznes i inwestycja stoją dziś nad takimi wartościami niż tradycja i rozmantyzm. Kto wie, czy władzom klubów i La Ligi przyjdzie na myśl, by w przyszłości - ligowe, bądź pucharowe El Clasico rozgrywać np. w USA, czy w Azji Mniejszej? Śmiem twierdzić, że tak zapewne będzie. Co do wcześniejszej historii Barcy to uważam, że era Guardioli pozostawiła najbardziej swój ślad na wizerunku klubu. Dziś chciałoby się porównać tamtą ekipę z obecną, lecz ciężko to osiągnąć. Dziś nawet po zremisowanym 0:0 meczu z Realem słychać gwizdy i widać niezadowolenie. W ostatnim sezonie Pepa na ławce trenerskiej mimo bolesnej porażki z Los Blancos na Camp Nou(1:2) i dramatycznym dwumeczu z Chelsea, kibice wspierali drużynę i kibicowali do końca.
2
Piszący artykuł pomylił gościa z gospodarzem meczu.
0
Eee tam Coutinho...Ansu wejdzie w drugiej połowie i znów strzeli :)
3
"Trener Mallorki Vicente Moreno mierzył się z Barceloną i Leo Messim jako piłkarz 24 kwietnia 2010 roku w spotkaniu ligowym Barça - Jerez na Camp Nou" - ten zespół to Xerez :)
0
Salva Sevilla wie jak się strzela na Camp Nou. Pamietam, że w sezonie 2011/12 jeszcze w barwach Betisu strzelił gola i zagrał kapitalny mecz, ale ostetecznie przegrali bodajże 4:2 :)
0
Czuję, że mecz z Sociedad będzie trudniejszy niż z Realem. Lepiej, żeby Lenglet zagrał w San Sebastian :)
0
@Lucassito Bystrzacha :)
1
Ter Stegen powinien bronić w podstawowym składzie Niemiec na EURO 2020, to co wyprawia ten gość!!! Te interwencje przypominają mi parady Boruca z Niemcami z EURO 2008 :)
1
@robsons23 Kibicom Realu można zaśpiewać - "Mallorca, extasy and motion, oh oh oh
That's Mallorca"!
1
Świetna jest okładka dziennika Marca :)
0
@daniel32778 Niech się Dembele pierw hiszpańskiego nauczy jeśli mowa o szacunku. Nie jestem fanem Dembele. Jest lekkoduchem i mało profesjonalnie się zachowuje. Kontuzje i niefrasobliwość powodują, że za niedługo skończy karierę na Camp Nou.
0
@Ramek Od kogoś trzeba zacząć dobrze grać :)
0
@tervas Były gracz Barcy na pewno nie strzeli dziś gola :)
8
Kursy bukmacherskie ETOTO
Paco Alcácer strzeli bramkę - kurs 3,25. Obstawiac!!! :D
0
@LionelM95 Ale mają remisy z takimi zespołami jak Valencia na Mestalla, czy z Sociedad na Anoeta.
2
@MILAS1995 Nie oglądaj lepiej takiej "gry", bo będziesz spał jak Pique w tym meczu.
0
@Yoshi94 To jest wola klubu, z decyzją innych drużyn juz ma mało do gadania.
0
@SinMistico Ale zrozum, że nikt nie da Ci gwarancji grania w innym klubie. Zarząd dochodzi do wniosku, że jak piłkarz jest z Barcelony, to mu się należy, a tu taki psikus.
0
"W Barcelonie i w otoczeniu Mirandy panuje jednak zaskoczenie, że 19-latek nie zagrał ani razu w barwach drużyny z Gelsenkirchen. Nawet Patrick Kluivert powiedział ostatnio, że taka sytuacja nie może mieć miejsca w przypadku młodych graczy Blaugrany".
Kluivert chyba chce dyktować innym klubom kto ma grać regularnie, a kto nie. Myśli, że jak wychowanek Barcy zostanie wypożyczony, to musi grać w pierwszym składzie w innym zespole...niestety nie zawsze tak będzie.
1
@maroon Jeśli chodzi o poziom pozycji, na której gra De Ligt, czyli obrona, to można dojść do wniosku, że Liga Włoska pod tym względem jest silniejsza od La Liga. Także we Włoszech pod względem obrony lepiej się rozwinie. Dodam także, że w kraju na Półwyspie Apenińskim jest lepszy system podatkowy.
0
@maroon A obecnie w Barcelonie ma szansę na triumf w LM? Juve obecnie jest bardziej regularne niż Barca. Ligę krajową to i w Turynie ma duże szanse wygrać.
3
Tak Kluivert, jak ktoś daje "kosza" Barcelonie to od razu żałuję... jakie to narcystyczne. De Ligt myślę, że podjął dobrą dla siebie decyzję i podejrzewam, że zostanie na długo w Juventusie.
4
Jaką lekcję wyniosłeś z nauki Cruyff'a i Van Gaal'a, mimo nienajlepszych relacji z tymi trenerami?
0
Po ostatnim zdaniu widzę, że nie jest to obiektywna opinia.
0
@Lares Ale ostateczną decyzję podejmuje zarząd i jest tak samo odpowiedzialny, bo kontaktuje się z wieloma klubami.
1
@denis9401 Laporta także kupował nietrafionych pilkarzy m.in. Dmytro Czyhrynski, czy też kupno Ibry za Eto'o + 60 mln poszło do Interu.
5
Jak widać jest to bez różnicy (tak jak jest napisane w ostatnim zdaniu newsa). W poprzednim sezonie czołowi piłkarze Barcy mieli więcej czasu na regenerację przed pojedynkiem na Anfield z Liverpoolem, które do ostatniej kolejki walczył o Mistrza Anglii.
1
No jeśli Barca stara się odzyskać piłkę jak najwyżej to chyba Lenglet gra w Fifę na konsoli, bo na żywo Barca gra podobnie jak Atletico.
1
@kejdzi A znasz pojęcie zmiany strefy czasowej i Jet lag? Tym może się zmęczyć nawet osoba nie uprawiająca sportu w ogóle.
24
Superpuchar Arabii Saudyjskiej :/