2

Głodek z reklamy "karmi" nas niezdrowym syropem glukozowo - fruktozowym, natomiast Messi "karmi" nas zdrowymi emocjami i niesamowitymi zagraniami :)
Nawet nie chcę sobie wyobrazić pożegnania Leo, ale to będzie musiało nadejść :(

0

Deportivo Alaves wie jak grac na Camp Nou.

0

Popieram w 100%!!! Tu wyłącznie liczy się kasa.

4

Brakuje Gomesa :/

0

Złej baletnicy przeszkadza rąbek u spódnicy. To nie jest argument. Klasowy piłkarz wie jak powinno sie grac z najlepszymi. Poza tym wiedział, ze bedzie gral z Messim.

1

To dowaliles, no oczywiście to wina Messiego, ze Gomes nie rozwinął skrzydeł. To ciekawe, czemu np. Coutinho, czy Busquets grają świetnie, grając z Argentyńczykiem. Andre zwyczajnie zawiódł patrząc na oczekiwania klubu. Odchodząc z Valencii mial świadomość gdzie idzie, presja i wysokie wymagania stoją na porządku dziennym i widocznie sie przeliczył. Jak mial problemy mentalne to mogl zostac np. kasjerem bądź magazynierem. Nie jestem zwolennikiem statycznej i nieambitnej gry. Mimo wszystko powodzenia mu życzę, może w Anglii sie odbuduje :)

0

Problem Gomesa nie polegał na odnalezieniu sie w zespole, drużynie, bo podejrzewam, ze relacje mial dobre. Problem byl w tym, ze w klubie oczekiwano na dobrą grę, a wyszło jak wyszło. Co do Miny to uważam, ze bedzie klasowym obrońcą. Mimo wszystko powodzenia na Wyspach :)

2

Co jak co, ale najbardziej ujęła mnie historia Doolana. Będąc sparaliżowany zdobyć najwyższy szczyt świata....Szacun!

1

Utalentowany gracz, pokazal to w Villarrealu. Lecz moim zdaniem powinien wybrac inny kurs i zmienic klub. Jest młody, i powinien grac regularnie, chociaż jesli zostanie w klubie, kosztem Gomesa... nie miałbym nic przeciwko :)

0

Oby tylko żadne kontuzje nie pokrzyżowały jego rozwoju.

0

Dal sie sprzedać? Ciekawa teoria :D

0

Czy Paulinho się idealnie sprawdził, noo tu nie do konca, lecz dal wiele wariantów taktycznych.

0

Paulinho to świetny gracz, oddawał serce na boisku, rundę jesienną miał świetną, lecz im bliżej walki o trofea - gasł. Wiosna juz nie byla tak udana. Zresztą transfer piłkarza z Chin nie byl okazją rynkową.

0

Arthur to inny rodzaj piłkarza, pasujący do stylu gry Barcy, zresztą jak Coutinho :) Co do Vidala to kupowanie piłkarza tylko po to, ze jest okazją rynkową jest bez sensu.

0

Grają w pomocy :P :)

1

Po jaką cholere kupowac Vidala jak Rafinha to świetny piłkarz. Udowadnia to teraz w letnim turnee.

0

Jest napisane do 40 stopni, a to różnica.

1

W piątek na południu Hiszpanii przewidują nawet temperaturę około 50 stopni.

0

Już nawet wypożyczenie Gomesa na rok do Valencii byłoby świetnym rozwiązaniem. A za rok go sprzedać.

0

Ma kopyto Arthur :)

0

Riki strzela :D Ale jak to tez gada "komentator" Barca gra bez nominalnego napastnika :D

11

"Malcom sam w Nowym Jorku"

0

Nie kupuj, po co sponsorować złodziei na minimum 2 lata?

0

Lidl odbiera klientów Biedronce jak Barca Romie Malcoma :)

1

Z całym szacunkiem do Valverde, ale wg mnie główna rywalizacja o ten tytuł będzie między Zidanem, a Deschampsem.

1

Transfer Ronaldo skupił uwagę pracowników FIATA. Firma potrafi wyłożyć pieniądze na Portugalczyka, a pracownicy nie dostali podwyżki za wiele lat pracy.

1

Radzę czytać ze zrozumieniem. Miał krótszy czas oczekiwania, bo miał zgodność z żywym dawcą, a to nie są częste przypadki.

7

A gdzie Karius?

3

Już było wiele takich przypadków w przeszłości i zawsze grano o Superpuchar.

0

W 2011 r. rozegrano tam mecz o Superpuchar Francji pomiędzy Lille, a Olympique Marsylia. Tamto spotkanie wygrał klub z Marsylii 5:4.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?