Tridente2015
Dołączył/a: czerwiec 2015
6 obserwujących
7 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Pozyskac pilkarza "szklanego", jako zmiennik Vermaelena, ktory tez jest podatny na kontuzje. Slaba opcja i czuje, ze po pol roku juz opusci Camp Nou. Bardziej to byla okazja na rynku niz aspekt sportowy. Mimo wszystko powodzenia :)
5
Narazie On jak i cala Celta nie spisuje sie w tym sezonie najlepiej, rowniez w obronie. Zespol z Vigo jest czwarta najgorsza defensywa w lidze, a na wyjezdzie nie potrafi do tej pory zachowac czystego konta.
5
Przypomnialbym tez o remontadzie z Milanem w sezonie 12/13 :)
19
Bayern mogl przegrac z Ajaxem, bo trafili na trudniejszego rywala.
1
Tak myslalem, ze bedzie Lyon :)
2
Cos czuje, ze Barca wylosuje Ol. Lyon :)
1
Z Realem Vallecano? To jakis nowy klub? :D
1
Moje typy:
Liverpool - Real
Ajax - PSG
Tottenham - FC Porto
Atletico - Man. City
Schalke - Juventus
AS Roma - Borussia
Ol. Lyon - BARCA
Man.Utd - Bayern
4
"Ogorki" znow moga wyeliminowac Real z PK :)
0
Przeczytaj rozmowe jeszcze raz :) Zaczales pisac pierw o liczbie pkt, i o porazce z Betisem. Zreszta trenera powinno sie oceniac na koniec roku i jakie trofea zdobedzie, wiec grajac na wszystkich frontach, majac lidera to wyrzucanie teraz Valverde nie byloby fair.
0
Napisalem, ze nie da wygrac wszystkiego. Czytanie ze zrozumieniem sie klania :) Niezaleznie od pilkarzy, wygrac wszystkie mecze jest bardzo trudno i porazki w sezonie sa czescia futbolu. Czy to Barca Rijkaarda, Guardioli, Vilanovy, Enrique - jest to nieuniknione.
1
Kazdemu przytrafiaja sie wpadki, nawet najwiekszym. Nie da sie wszystko w sezonie wygrac.
11
Swietny artykul :) Wreszcie ktos odpisal hejterom Valverde i kwestionuja jego prace, a tymczasem bronia go rezultaty.
0
Nie zawsze promujesz sie dla pieniedzy :)
0
I bardzo dobrze :) Mydleniem oczu jest to, ze chca sie promowac. Chodzi o hajs. Najwiekszy pozytywny aspekt tego jest to, ze pilkarzom daruje sie zmiane czasu i dlugiego lotu :)
43
Ciekawe co Tebas na to. Pewnie znow powie, ze na 99% mecz w USA sie odbedzie :D
1
W kazdym klubie takie spoznienie nie jest mile widziane, wiec nie jest to kwestia ciezaru i presji, bo na boisku jego gra wyglada bardzo obiecujaco :)
10
Guardiola tez mial podobnego "Dembele" w skladzie (Ibra) i tez za bardzo nie wiedzial co z nim zrobic, wiec nie dostawal szans gry w podstawowej jedenastce. Zreszta w tamtym czasie w 2010r. forma imponowal Bojan i Pedro, ktorzy strzelali wazne gole jak np, z Sevilla (2:3). Tutaj Valverde ma ciut mniejszy problem, bo Francuz jest niezdyscyplinowany, to jednak forme ma.
0
Widać, że coś z ręką się mu stało.
0
Heh :) Tylko skład Marki się sprawdził :)
0
Brak Hermoso tez bedzie kluczowym czynnikiem wg mnie. Jest jedna z rewelacja ligi. Ma juz dwa gole i jest tez bardzo solidny w defensywie.
1
Mozna, jesli cwaniakom dasz wiekszy hajs. Za pol meczow la ligi u innych lig, pakiet Eleven powinien byc o polowe tanszy. Jesli lubisz byc oszukany to powodzenia :)
1
Zdania sa podzielone co do tego. Ja mam pakiet eleven i musze tulac sie po necie.
3
Nieczesto wchodze na ramble.
1
Znow mecz ligowy Barcy jest na C+? Juz trzeci raz z rzedu :/ Jakies jaja to sa :/
0
Bynajmmiej, a przynajmniej to dwa zupelnie inne wyrazy Drogi autorze tego tekstu :)
2
"Bynajmniej uważam, że od tematu złych doradców też zbyt często się ucieka w dyskusji o braku profesjonalizmu Dembélé" - nie rozumiem zdania autora. Moze mnie ktos "oswiecic"?
1
Jak im kiedys faks sie zepsul, to mnie nic nie zdziwi w tym klubie :D
0
Dla milosnikow la liga polecam strone dotyczaca newsa :)
http://olemagazyn.pl/goleada-rodri-hernandez-nowy-sergio-busquets/
0
Ale jesli porownasz City, a Barca to juz czuc roznice :)