1

Pozyskac pilkarza "szklanego", jako zmiennik Vermaelena, ktory tez jest podatny na kontuzje. Slaba opcja i czuje, ze po pol roku juz opusci Camp Nou. Bardziej to byla okazja na rynku niz aspekt sportowy. Mimo wszystko powodzenia :)

5

Narazie On jak i cala Celta nie spisuje sie w tym sezonie najlepiej, rowniez w obronie. Zespol z Vigo jest czwarta najgorsza defensywa w lidze, a na wyjezdzie nie potrafi do tej pory zachowac czystego konta.

5

Przypomnialbym tez o remontadzie z Milanem w sezonie 12/13 :)

19

Bayern mogl przegrac z Ajaxem, bo trafili na trudniejszego rywala.

1

Tak myslalem, ze bedzie Lyon :)

2

Cos czuje, ze Barca wylosuje Ol. Lyon :)

1

Z Realem Vallecano? To jakis nowy klub? :D

1

Moje typy:
Liverpool - Real
Ajax - PSG
Tottenham - FC Porto
Atletico - Man. City
Schalke - Juventus
AS Roma - Borussia
Ol. Lyon - BARCA
Man.Utd - Bayern

4

"Ogorki" znow moga wyeliminowac Real z PK :)

0

Przeczytaj rozmowe jeszcze raz :) Zaczales pisac pierw o liczbie pkt, i o porazce z Betisem. Zreszta trenera powinno sie oceniac na koniec roku i jakie trofea zdobedzie, wiec grajac na wszystkich frontach, majac lidera to wyrzucanie teraz Valverde nie byloby fair.

0

Napisalem, ze nie da wygrac wszystkiego. Czytanie ze zrozumieniem sie klania :) Niezaleznie od pilkarzy, wygrac wszystkie mecze jest bardzo trudno i porazki w sezonie sa czescia futbolu. Czy to Barca Rijkaarda, Guardioli, Vilanovy, Enrique - jest to nieuniknione.

1

Kazdemu przytrafiaja sie wpadki, nawet najwiekszym. Nie da sie wszystko w sezonie wygrac.

11

Swietny artykul :) Wreszcie ktos odpisal hejterom Valverde i kwestionuja jego prace, a tymczasem bronia go rezultaty.

0

Nie zawsze promujesz sie dla pieniedzy :)

0

I bardzo dobrze :) Mydleniem oczu jest to, ze chca sie promowac. Chodzi o hajs. Najwiekszy pozytywny aspekt tego jest to, ze pilkarzom daruje sie zmiane czasu i dlugiego lotu :)

43

Ciekawe co Tebas na to. Pewnie znow powie, ze na 99% mecz w USA sie odbedzie :D

1

W kazdym klubie takie spoznienie nie jest mile widziane, wiec nie jest to kwestia ciezaru i presji, bo na boisku jego gra wyglada bardzo obiecujaco :)

10

Guardiola tez mial podobnego "Dembele" w skladzie (Ibra) i tez za bardzo nie wiedzial co z nim zrobic, wiec nie dostawal szans gry w podstawowej jedenastce. Zreszta w tamtym czasie w 2010r. forma imponowal Bojan i Pedro, ktorzy strzelali wazne gole jak np, z Sevilla (2:3). Tutaj Valverde ma ciut mniejszy problem, bo Francuz jest niezdyscyplinowany, to jednak forme ma.

0

Widać, że coś z ręką się mu stało.

0

Heh :) Tylko skład Marki się sprawdził :)

0

Brak Hermoso tez bedzie kluczowym czynnikiem wg mnie. Jest jedna z rewelacja ligi. Ma juz dwa gole i jest tez bardzo solidny w defensywie.

1

Mozna, jesli cwaniakom dasz wiekszy hajs. Za pol meczow la ligi u innych lig, pakiet Eleven powinien byc o polowe tanszy. Jesli lubisz byc oszukany to powodzenia :)

1

Zdania sa podzielone co do tego. Ja mam pakiet eleven i musze tulac sie po necie.

3

Nieczesto wchodze na ramble.

1

Znow mecz ligowy Barcy jest na C+? Juz trzeci raz z rzedu :/ Jakies jaja to sa :/

0

Bynajmmiej, a przynajmniej to dwa zupelnie inne wyrazy Drogi autorze tego tekstu :)

2

"Bynajmniej uważam, że od tematu złych doradców też zbyt często się ucieka w dyskusji o braku profesjonalizmu Dembélé" - nie rozumiem zdania autora. Moze mnie ktos "oswiecic"?

1

Jak im kiedys faks sie zepsul, to mnie nic nie zdziwi w tym klubie :D

0

Dla milosnikow la liga polecam strone dotyczaca newsa :)
http://olemagazyn.pl/goleada-rodri-hernandez-nowy-sergio-busquets/

0

Ale jesli porownasz City, a Barca to juz czuc roznice :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?