1

@matirix20 na szczęście nie sędzia.

1

Świetny mecz, obie drużyny w typowej formie. Mam nadzieję że Bayern to udźwignie przed swoją publicznością.

0

@Mario96w okej okej.

0

@RoberDzik nie doceniasz Bayernu.

Edit - nasze posty dzieliły 2 sekundy różnicy xd

3

Dzisiaj Baja leje frajerów na łeb i okej.

0

@escarabajo żaden normalny człowiek nie może na niego patrzeć, mam nadzieję.

2

@Cochise Heroes 3 na 100%, przy żadnej grze nie spędziłem tylu wieczoro - ranków.
Edit - 2 miejsce CM, później FM.
Edit 2 - 3 miejsce Fifa :p

5

@Aragorn33 jedna z najbardziej patologicznych jednostek w tym kurwidołku na Wiejskiej.

0

@escarabajo Krzychu chyba tylko podał dalej, żadnego komentarza nie dodał.

0

@BojanKriKicz Pershing?

0

@gumaz zaczyna się.

0

@Kgorecki2500 no bo piszesz jakby to była jakaś wielka sprawa, oddać te 450ml krwi :p

0

@AlexDark00 to nie MMA żeby walić strzały po ryju.

0

@Kgorecki2500 ale krew sie regeneruje, to nie jest tak że spuszczą Ci 300ml i już do końca zycia Ci jej bedzie brakować. To jest to samo co pobranie krwi tylko że leżysz na łóżku 15 min a nie minutę.
Plus dostajesz słodycze żeby nadrobic stratę cukru, jeszcze jak oddawałem ostatni raz w 2020, to slodyczy było tyle że nie dalo sie tego przejeść przez 2 tyg, a ja osobiście nigdy nie odczuwałem jakichś zmian jak np osłabienie itd.

0

@SenseiFCB bramkarz powinien byc zawieszony na jakieś 5 lat za to co odyebał.

2

@PatrychoO to jedna z pierwszych, jak nie pierwsza oznaka chemioterapii (mówię o tych widocznych oznakach), także napewno dla ludzi z guzem ma znaczenie że tracą wlosy, po drugie to że je tracą cały czas im przypomina ze mają raka.

1

@addept 38 km/h żeby powstrzymać Mbape i minimum 190cm wzrostu żeby wygrać główkę z Sorlotem.

0

@TaughtMule to jeden ze swoich większych apartamentów postanowił oddać, szanuję.

2

@Messiah10 dwoch to chyba nawet wygląda na onkologię.

1

@Frimpong to nie jest żaden wyczyn, stać lepiej z kasą niż Barcelona.

6

WK DZIK rozbija bank i przelewa 5 000 000 pe el enów.

1

@Dari0G no to jeśli ktoś chce przestać byc madristą to niech sie śpieszy, bo okienko sie zaraz zamyka.

1

@Luciano99 Widzew trafia w bramkę, Tede godzi sie z Peją, Hanka zmartwychwstaje żeby chwilę później znów przy*ebać w kartony, świat sie kończy.

0

@wawrzyn1 o, milion wpłacił.

0

@wawrzyn1 ja tam nie krytykuje nikogo za rozporządzanie swoimi pieniędzmi, chciał to dał, nie chciał to nie dał. To są jego pieniądze, ale wydaje mi sie ze pewnie z 50 tys zł wpłacił albo ze 100.

2

@wawrzyn1 162mln,reszta to tylko podpucha.

1

@Karol145 nazywać akcję charytatywną "hucpą" i skreślać ją tylko dlatego, bo Doda użyczyła swojego fejmu dla rozpowszechnienia jej (nawet gdyby miała tylko swój PR w zamyśle), to jest duże XD panie Karolu, STOP!

0

@malypuzon jak dla Olejnik sie upiekło to i z nim problemu by nie było pewnie.

1

Na 150 baniek niech wpada Prezydent i wyciska 150kg.

0

@Kozinho. Mógłby wpaść i na 140 milionów w końcu zadzwonić na tą policję xd

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?