Vegeta88
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: wrzesień 2020
Białystok
3 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@KrychaFCB przy której bramce według Ciebie zjebał Grabara? Tak, ze bramka jest na jego konto.
0
Komentarz usunięty
1
Dali jeszcze teraz reklamę w tvp electroluxa z pierwszymi słowami - "Szwedzi radzą sobie w każdej sytuacji" xd
0
@xVENUMx zdecydowanie cash gorszy.
0
No i chuj, nie będzie trzeba wstawać w nocy zeby mecze oglądać. Niestety. Graliśmy lepiej, ale szczęście i sędzia nam nie dopomogli.
0
@clyde przecież tu wybronił ładnie.
Edit - twoim zdaniem miał szansę przy dobitce?
5
Lewy robi dziś kawał dobrej roboty.
0
@draxidox ogolnie charuje dzisiaj
1
Robimy im z dupy jesień średniowiecza teraz.
0
Dobra to teraz tylko strzelić im 4 bramki w drugiej połowie, jak Barca z newcastle i bedzie git.
0
@PJ777 nie zwalaj wszystkiego na grabare, połowa Szwedów nie była kryta przy tym wolnym.
0
@Gall tak, dlatego piszę że to nie jest żadna nowość.
5
Ale Szymański sie zrobił kot w odbiorach.
0
Szwedzki Wakabayashi nie taki mocny.
1
@Adran360 znawcy z LR.
3
Elanga sranga.
0
@FabianekMrozek ale wcześniej była reka, to uj sędziego obchodzi co było później.
5
Strzał Matiego Pieniążka - piłka odbita od dwóch rąk i ani jednej nogi.
0
@damian16161212 dobrze ze my wygwizdalismy i dobrze ze wygwizdali nasz hymn, tak powinno byc. To walka psychologiczna.
0
@regatta52 i takich ludzi potrzebujemy.
0
@draxidox da radę do 20:45 obalić rząd koalicji?
1
Jeśli Polska wygra to przestaje pić, co prawda dopiero wtedy gdy wygra 30:0 a 29 bramek strzeli Pietuszewski, ale szansa jest. Gdybyście Wy dali radę tak sie poświęcić dla reprezentacji jak ja.
2
@Laminedependencia miał siedzieć to siedzi, a ze w czyimś brzuchu to tam wiesz
2
@GeneralXavi to reprezentacja ma jakiś styl?
1
@mekston olisadebe.
0
@malicinho 2 tygodnie? Optymista.
4
@Who_you_mam nie bluźnij.
0
Oby się dziś tylko nie skompromisowali...
0
@PeRRy no właśnie, tylko akurat w tym przypadku ToTenChuj.
1
@Kubix93 idź do hotelowego baru i zapytaj czy nie będą przepadkiem puszczać meczy, może to nie w pokoju jak piszesz ale zawsze mecz obejrzany.