0

@KrychaFCB przy której bramce według Ciebie zjebał Grabara? Tak, ze bramka jest na jego konto.

0

Komentarz usunięty

1

Dali jeszcze teraz reklamę w tvp electroluxa z pierwszymi słowami - "Szwedzi radzą sobie w każdej sytuacji" xd

0

@xVENUMx zdecydowanie cash gorszy.

0

No i chuj, nie będzie trzeba wstawać w nocy zeby mecze oglądać. Niestety. Graliśmy lepiej, ale szczęście i sędzia nam nie dopomogli.

0

@clyde przecież tu wybronił ładnie.
Edit - twoim zdaniem miał szansę przy dobitce?

5

Lewy robi dziś kawał dobrej roboty.

0

@draxidox ogolnie charuje dzisiaj

1

Robimy im z dupy jesień średniowiecza teraz.

0

Dobra to teraz tylko strzelić im 4 bramki w drugiej połowie, jak Barca z newcastle i bedzie git.

0

@PJ777 nie zwalaj wszystkiego na grabare, połowa Szwedów nie była kryta przy tym wolnym.

0

@Gall tak, dlatego piszę że to nie jest żadna nowość.

5

Ale Szymański sie zrobił kot w odbiorach.

0

Szwedzki Wakabayashi nie taki mocny.

1

@Adran360 znawcy z LR.

3

Elanga sranga.

0

@FabianekMrozek ale wcześniej była reka, to uj sędziego obchodzi co było później.

5

Strzał Matiego Pieniążka - piłka odbita od dwóch rąk i ani jednej nogi.

0

@damian16161212 dobrze ze my wygwizdalismy i dobrze ze wygwizdali nasz hymn, tak powinno byc. To walka psychologiczna.

0

@regatta52 i takich ludzi potrzebujemy.

0

@draxidox da radę do 20:45 obalić rząd koalicji?

1

Jeśli Polska wygra to przestaje pić, co prawda dopiero wtedy gdy wygra 30:0 a 29 bramek strzeli Pietuszewski, ale szansa jest. Gdybyście Wy dali radę tak sie poświęcić dla reprezentacji jak ja.

2

@Laminedependencia miał siedzieć to siedzi, a ze w czyimś brzuchu to tam wiesz

2

@GeneralXavi to reprezentacja ma jakiś styl?

1

@mekston olisadebe.

0

@malicinho 2 tygodnie? Optymista.

4

@Who_you_mam nie bluźnij.

0

Oby się dziś tylko nie skompromisowali...

0

@PeRRy no właśnie, tylko akurat w tym przypadku ToTenChuj.

1

@Kubix93 idź do hotelowego baru i zapytaj czy nie będą przepadkiem puszczać meczy, może to nie w pokoju jak piszesz ale zawsze mecz obejrzany.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?