1

@Romario87 niech mu jeszcze dadzą premię za szkodliwe warunki w których ten biedny Urugwajczyk musi pracować XD

1

@brd42 z tym dublowaniem to też nie do końca tak w mojej opinii. Rashford parę razy fajnie uruchomił balde jak ten szedł na obieg ale co z tego skoro w ostatniej tercji typ wybija piłkę na aut po drugiej stronie XD

21

„klub wierzy w odbudowanie się Ronalda Araujo” XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

1

@Luciano99 hahahahaha

1

@brd42 w obronie bije balde na głowę, a w ataku balde wcale więcej nie pokazuje. Szybko biega, ma dobry drybling i to tyle. Jak przychodzi do dogrania piłki w pole karne to zachowuje się jak kurczak bez głowy

1

@Marusek Martin i inigo ale to by chodziło

9

Niech Cubarsi idzie na korki do Gerarda Maldiniego

1

@lajcior ryba smażona w cieście naleśnikowym w takim sosie słodko-kwaśnym z papryką konserwową, ogórkami konserwowymi

1

@Bzyczekk ty Kazek to jednak byl ten zbigniew

1

@lajcior barszcz z uszkami, pierogi z grzybami i ryba po japońsku to jest to na co czekam

4

@esem91 Ale to jest szef :v chłop zrobił taki progres, ze jest w hierarchii ŚO wyżej niż urus

3

@Rastafarnianin i asysta drugiego stopnia do balde chyba

2

@graco14 nic nie zrobił. Po prostu dał mu grać. Raphinha od zawsze był gościem z dobrą mentalnością i niesamowitą etyką pracy

6

Martin wyżej w hierarchii do gry na ŚO od potężnego urusa, tevo nie było w moim bingo na 2025 xD

1

@AdrianFCB10 a no ta, jeszcze przekupiony sędzia. Jak mogłem zapomnieć

3

Czy śmietankowi już napisali cos o rozkładaniu nóg, zmarnowanych setkach kotletico albo o karnym dla Atletico za wbiegnięcie ich piłkarza w garcie?

0

To się dobrze nie skończy

3

Olmo to jest taki mem ze chuj CD

1

Strzał na precyzyji EA FC 26 vibe

0

Sorloth wchodzi, powtarzam sorloth wchodzi

0

Nie wierzę w toXD

3

Ale balde jest gowniany XD

0

@Barceloniarz987 pomyśleć że miałby dużo więcej takich asyst gdyby nie ułomni koledzy xD

0

Te ch*jki tak będą kopać po kostkach, faulować a i tak Barcelona dostanie pierwszą kartkę xD

1

Człowiek niby wiedzioł a jednak się ludzil

2

No także tego xd

0

Może i balde jest słaby w obronie ale za to w ataku nic nie daje

0

@Borneo araujo powinien zjechać do zamrażarki i koczować tam do końca sezonu.

1

Stare, znałem. Napiszcie cos mniej oczywistego

1

@Marusek bez benzemy? Raczej bez kroosa

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?