VinDiesel
Dołączył/a: grudzień 2024
Wrocław
3 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Romario87 niech mu jeszcze dadzą premię za szkodliwe warunki w których ten biedny Urugwajczyk musi pracować XD
1
@brd42 z tym dublowaniem to też nie do końca tak w mojej opinii. Rashford parę razy fajnie uruchomił balde jak ten szedł na obieg ale co z tego skoro w ostatniej tercji typ wybija piłkę na aut po drugiej stronie XD
21
„klub wierzy w odbudowanie się Ronalda Araujo” XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
1
@Luciano99 hahahahaha
1
@brd42 w obronie bije balde na głowę, a w ataku balde wcale więcej nie pokazuje. Szybko biega, ma dobry drybling i to tyle. Jak przychodzi do dogrania piłki w pole karne to zachowuje się jak kurczak bez głowy
1
@Marusek Martin i inigo ale to by chodziło
9
Niech Cubarsi idzie na korki do Gerarda Maldiniego
1
@lajcior ryba smażona w cieście naleśnikowym w takim sosie słodko-kwaśnym z papryką konserwową, ogórkami konserwowymi
1
@Bzyczekk ty Kazek to jednak byl ten zbigniew
1
@lajcior barszcz z uszkami, pierogi z grzybami i ryba po japońsku to jest to na co czekam
4
@esem91 Ale to jest szef :v chłop zrobił taki progres, ze jest w hierarchii ŚO wyżej niż urus
3
@Rastafarnianin i asysta drugiego stopnia do balde chyba
2
@graco14 nic nie zrobił. Po prostu dał mu grać. Raphinha od zawsze był gościem z dobrą mentalnością i niesamowitą etyką pracy
6
Martin wyżej w hierarchii do gry na ŚO od potężnego urusa, tevo nie było w moim bingo na 2025 xD
1
@AdrianFCB10 a no ta, jeszcze przekupiony sędzia. Jak mogłem zapomnieć
3
Czy śmietankowi już napisali cos o rozkładaniu nóg, zmarnowanych setkach kotletico albo o karnym dla Atletico za wbiegnięcie ich piłkarza w garcie?
0
To się dobrze nie skończy
3
Olmo to jest taki mem ze chuj CD
1
Strzał na precyzyji EA FC 26 vibe
0
Sorloth wchodzi, powtarzam sorloth wchodzi
0
Nie wierzę w toXD
3
Ale balde jest gowniany XD
0
@Barceloniarz987 pomyśleć że miałby dużo więcej takich asyst gdyby nie ułomni koledzy xD
0
Te ch*jki tak będą kopać po kostkach, faulować a i tak Barcelona dostanie pierwszą kartkę xD
1
Człowiek niby wiedzioł a jednak się ludzil
2
No także tego xd
0
Może i balde jest słaby w obronie ale za to w ataku nic nie daje
0
@Borneo araujo powinien zjechać do zamrażarki i koczować tam do końca sezonu.
1
Stare, znałem. Napiszcie cos mniej oczywistego
1
@Marusek bez benzemy? Raczej bez kroosa