0

Ale placek XDDDD

0

I teraz ładują na 2-1 z wolnego, róbcie screeny

0

Heej Alonso, uśmiechnij się, co ty taki smutny?

0

Wydrukują cos napewno xd

0

@Barceloniarz987 tartak jak chvj

0

@prokofiew raczej ciężko

1

@norbi77 może dobry na tle tego co odpierdalali w ostatnich meczach xd

0

O za farciarz z kurtuly

8

Chłop go w jaja kopie i nie ma kartki???????

0

@kejdzi oni nie potrafią celnie podać na 2m a gdzie tu jakieś prostopadłe podanie puścić

3

@Roobo baggerem 293 bym tam wjechal

0

Ale to są pastuchy w tym alavesXD

1

@Derean nic się nie dzieje, grają słabo

0

@PeteR10 za anczelota

1

Mr złota piłka proszę panstwa

0

@LAMC_10 nie rób tego

3

@FCB24 nie no bellingham Bez dwóch zdań

0

@4drian0 narazie się nie zapowiada

2

@tbas rudiger gra z kontuzją mózgu już z 3 lata i nie zapowiada się żeby się wyleczył

1

Co chłop ziemniaka kopnął XD

0

@Laminedependencia grimaldo albo kuku

2

@blakkudium wiadomo co z czego i gdzie

0

@Czajka90 nie, pozdrawiam

0

Pytasz a wiesz :V

1

@Laminedependencia Trochę źle zeskalowany ale i tak buja

1

@Laminedependencia ale co podwyżkę wywalczył to jego xD

0

@daniel32778 Xabi moim zdaniem ma papiery na dobrego trenera, nawet jak go dziadzia zwolni to pewnie znajdzie sobie jakiś klub. Swoją drogą jeśli to prawda ze za Xabiego ma przyjść Arbeloa to nie wiem jakie tam procesy myślowe zachodzą u Pereza w głowie :v

2

@Krzysztof1987 de jong się do tego nie nadaje

0

@Lionel_Messi10 ale śmieszny komentarz hahahaha

3

@MaziFCB ta gra jest takim ścierwem, ze dramat. W fut champions wszyscy biegają z piną, dembele i grają te same schematy do porzygu, aby na drivena.
Zero funu z gry, tylko tryahrd i mielenie tej samej akcji 2938282 razy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?