Virusk3
Dołączył/a: maj 2020
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
ohoo szklanka znów się stłukła
3
no i alaves płaci rachunek
0
@VascoDaiGrama co on miał na myśli?
4
vałvełde łeży i trzyma się za kołano
1
@kejdzi nie no oni mają super duper uber system podziemnej hodowli trawy
3
ale zrobił szczupaka w pole karne xD skok niczym Małysz
0
czy to bernabeu gwiżdże na vinicjusza czy kibice alaves?
0
0-3 dla Alaves w biorę w ciemno
2
Dlaczego sędziowie tolerują simeone biegającego po całej długości linii bocznej?
0
no to uj, parkujemy autobusik 80 minut i byle do karnych
1
@July_6_BcN masz za to das Autobuss do pooglądania
0
a co to się tu za kotletiko ubiło?
4
zabierzcie go, nawet za samolot możemy zapłacić
1
Muriqui - solidny napastnik i bardzo spoko gość, czego chcieć więcej? Jeśli uda się wynegocjować cenę do 10mln (a raczej powinno się to udać) to wykopać Rasza z klubu, Lewego jak nie zechce zejść z płacy niestety też i już zostawić tego nieszczęsnego Delfina jak nikt się po niego nie zgłosi. A już topem byłaby wymiana Muriqi - Ferran + hajs dla nas xDDDD
6
Mbappe wściekły, posada Ceferina zagrożona. - Fabricio Romano
0
W grze pozostały 4 ekipy, z których 3 nie trawie a 1 jest mi obojętna. Będę więc trzymał kciuki za obojętny mi Arsenal xd
0
@MessiForeverTheBest to tak można? xD
0
To co tam? Mapet znów top3 Złotej piłki? xD
0
To o co jeszcze gra real w tym sezonie?
XDDDD
6
Ciekawe co tam winicjusz krzyczy do drukarza xDD
0
Kolejny sezon za nami...
A u was bez zmian w gablotce z pucharami...
1
Ahahahahajajajahahahahahahahahąaaaaaaaaahahahahahaaaaa
0
Jak mu przypominają że przecież dostał bliczka przed meczem xd
0
Podopieczny Vincicia leży to popędził do niego biegusiem
12
Cubarsi dostałby podwójne czerwo
0
Araujo czy to ty?
1
Diaz zejdź i oszczędź sobie wstydu
0
Galactic football realu, prenumerata muratora wykupiona
0
Na miejscu Bayernu oddałbym piłkę Realowi i kontrował tych placków w ich obronie
0
Real gra teraz typowe Atleti xd murowanko i konterki xd Galacticos