0

ohoo szklanka znów się stłukła

3

no i alaves płaci rachunek

0

@VascoDaiGrama co on miał na myśli?

4

vałvełde łeży i trzyma się za kołano

1

@kejdzi nie no oni mają super duper uber system podziemnej hodowli trawy

3

ale zrobił szczupaka w pole karne xD skok niczym Małysz

0

czy to bernabeu gwiżdże na vinicjusza czy kibice alaves?

0

0-3 dla Alaves w biorę w ciemno

2

Dlaczego sędziowie tolerują simeone biegającego po całej długości linii bocznej?

0

no to uj, parkujemy autobusik 80 minut i byle do karnych

1

@July_6_BcN masz za to das Autobuss do pooglądania

0

a co to się tu za kotletiko ubiło?

4

zabierzcie go, nawet za samolot możemy zapłacić

1

Muriqui - solidny napastnik i bardzo spoko gość, czego chcieć więcej? Jeśli uda się wynegocjować cenę do 10mln (a raczej powinno się to udać) to wykopać Rasza z klubu, Lewego jak nie zechce zejść z płacy niestety też i już zostawić tego nieszczęsnego Delfina jak nikt się po niego nie zgłosi. A już topem byłaby wymiana Muriqi - Ferran + hajs dla nas xDDDD

6

Mbappe wściekły, posada Ceferina zagrożona. - Fabricio Romano

0

W grze pozostały 4 ekipy, z których 3 nie trawie a 1 jest mi obojętna. Będę więc trzymał kciuki za obojętny mi Arsenal xd

0

@MessiForeverTheBest to tak można? xD

0

To co tam? Mapet znów top3 Złotej piłki? xD

0

To o co jeszcze gra real w tym sezonie?


XDDDD

6

Ciekawe co tam winicjusz krzyczy do drukarza xDD

0

Kolejny sezon za nami...
A u was bez zmian w gablotce z pucharami...

1

Ahahahahajajajahahahahahahahahąaaaaaaaaahahahahahaaaaa

0

Jak mu przypominają że przecież dostał bliczka przed meczem xd

0

Podopieczny Vincicia leży to popędził do niego biegusiem

12

Cubarsi dostałby podwójne czerwo

0

Araujo czy to ty?

1

Diaz zejdź i oszczędź sobie wstydu

0

Galactic football realu, prenumerata muratora wykupiona

0

Na miejscu Bayernu oddałbym piłkę Realowi i kontrował tych placków w ich obronie

0

Real gra teraz typowe Atleti xd murowanko i konterki xd Galacticos

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?