0

@Andrzej_Majonez bo cienko grał

0

wydawało mi się że palił

0

czego życzę sobie w tej nadchodzącej drugiej połowie? dużo goli, bo bardzo je lubię

1

żeberkow powinien mieć zakaz występów w telewizji madridista pieczony

0

w równoległym meczu ligi mistrzów ŁKS2 Łódź prowadzi 1-0 z Chojniczanką

22

postarzałem się o 30 lat w 45 minut

0

nieeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee

0

ok karny ale i tak do przerwy 3-3

3

wpuścić Olmo bo mnie pierdolmo

0

ojojoj jaki hejt na lewuska poleciał

0

Pedri się potyka o piłkę bez przeciwnika xd ostatni bastion runął

0

ehhh dziadzia Inigo jak nam Ciebie brakuje :(

0

jezus maria 3 podań nie potrafią wymienić z Newcastle! Z NEWCASTLE

6

najgorsze jest to, że nawet jak strzelimy na 3-2 to i tak nie warto się cieszyć bo zaraz będzie 3-3

0

Olmo jesteś potrzebny

0

Rafy brak, Fermina brak, Pedriego brak...

0

to się nie dzieje

0

o kurczę Pedri dzisiaj gra xD

1

będzie wrzucał na Ara do skutku? xD

0

@AmigoBlancos po makale karta stop

1

jak dobrze że Martin skiksował xD

0

swoją drogą Garcia ostatnio równa formą do obrońców

0

brawo wylewnia betonu fc obrona

0

zróbcie F5 to będziecie mieli normalny komentarz

1

@SinMistico gdzie?

0

brawo Ferminator że nie strzelałeś tylko pomyślałeś

0

iiiiiiiiziiiiiiiiiiiiiiiiii

0

naprawili no brawo

1

panika gaming od 1 minuty

4

Hohland dawaj do Barcy, Hansi zrobi z ciebie 9tkę wszech czasów a nie się tam kisisz z Pepulą

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?