20

To smutne że trzeba tłumaczyć i wyjaśniać że gość ma ambicje i jest rozczarowany wynikiem... robienie z tego burzy wskazuje jakoby reszta tych ambicji nie miała... zaprawdę smutna konkluzja

0

@Pstryk zgadzam się. Mieliśmy za krótką i nie adekwatna do potrzeb ławķę i tyle. Jak wszyscy będą dostępni to rewanż będzie dużo bardziej owocny według mnie

1

Lewandowskiemu dal bym procentowo tyle szans co Sergiemu Roberto. Nawet do złotego buta nie ma podjazdu a tu do balona nagle

2

Super statystyka czy dzięki niej możemy sprzedać Lewgo za jakiekolwiek pieniądze gdziekolwiek? Statystyka jest prosta pomocnik załadował dwa razy więcej goli w tym sezonie i wygrał im większość meczy. Ile nam wygrał Lewy w tym sezonie?

0

Szatnia nie przywiązała najmniejszej wagi do wypowiedzi... haha czyli ogólnie w dupie mają jest git. Grubo tam strefa komfortu wjechała

0

Gun nawet nie wiesz ile razy ja byłem nią rozczarowany... i co to zmieni skoro dalej kocham ten klub

13

Karuzela absurdu której Monty Payton by się nie powstydził :D

4

Niby człowiek wiedział a jednak się łudził... za wysokie progi dla Oriola niestety. Poza tym każdy drewnoany gracz w Barcy prędzej czy później obnaży swoją nieprzydatność

2

Co z tego ze powiedział że to nie wina Gaviego? Kibice prześcieradeł już zdecydowali i nie ma odwrotu. Będą się domagać zawieszenia Gaviego na cały sezon

0

@Heros11 pięknie zlatan też był koazakiem ale na Barce nie był graczem i tyle i tak samo Lewy.

0

Lewy do Araboe może z 10mln byśmy dostali i balast zrzucili same plusy. Od zawsze mówiłem że to nie gość na Barce

4

Czułem że wejdzie Lewy i nas pozamiata :(

9

Panowie dobić te ściery białe przed przerwą drugim golem! :)

0

Pań Camps mógłby się uczyć oglady i etykiety od Balde

10

Panie Camps niektóre rzeczy są oczywiste i nie trzeba o nich pisać a reprezentując barwy Barcelony wypadałoby nie zniżać się do poziomu szamba i nie robić bezsensownych i złych pr-owo ruchów...

0

@Sc00rwiel nie interesują mnie jego dokonania gdy nie grał dla Barcelony. Może i robił imponujące liczby ale już ich nie robi. Pytanie czy gdyby ktoś inny dostawał bite 90min niezależnie od formy to nie robił by lepszych wyników...

1

@jasiu20 spokojnie zaraz Ci sami będą sprzedawać Yamala bo Raphinia wróci

2

@LatajacyHolender przypomnij jakim mocnym drużynom Lewy nastrzelał?

0

@Rifek z ciekawości aż zajrzałem typ ma dwa obywatelstwa Ameryka i Holandia. A jego ojciec to Amerykanin z surinamu więc też ciekawy ;) niezależnie od wszystkiego tak właśnie o niego chodziło dlatego Amerykanów czy pół Amerykanów czy inne takie bym mocno podważał i tyle :)

0

@Rifek aż tak w jego życiorys nie wnikam dla mnie wyznacznikiem jest ze urodził się w Holandii i ma jakieś holenderskie korzenie. Nie interesuje mnie po kim.

0

@Rifek nope... to Amerykanin holenderskiego pochodzenia :)

0

Ostatni naturalizowany Amerykanin wyszedł nam bokiem więc hold your horses Panie Moretto

1

Na Real mamy kadrę tak dziurawą jak skarpety menela. Mimo wszystko jest taka myśl że jakby ich z takimi brakami pogonić to był by smak boskiej ambrozji ;)

0

Cancelo jakie wyrafinowane podniebienie :P pewnie ma smaka na wieśmaka. Jeśli tak to spokojnie Joao za tydzień całych11 w przescierdałach będziesz miał...

5

@insp1re podobno z tych 6 meczy ustawił 3 stąd ocena 5/10. Te 3 to te w których Barca wygrała. Niestety numerologia nie zna litości. Pan Martinez jest sędzia Barcy - koloryzowany artykuł RM.tv

4

"I ja mu wtedy mówię Hej Mareczku masz jedna okazję nie spier.... tego!"

1

Typowy nie mówiący o sędziach Madryt

5

Pytanie czy aby napewno Barca z Lewym wygrywa dzięki niemu?

5

Lewandowski nawet nie zasłużył na ocenę. 33min jedno podanie i nic więcej... to idealnie pokazuje jego obecną formę

0

Nie ma sensu powoływać mamy dwóch uniwersalnych żołnierzy Alonso i Roberto. Od biedy na szpicy też zagrają :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?