Wiking88
Dołączył/a: luty 2021
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Pawlak1992 przez Pepa bo Ibra nie powinien się tu znaleźć biorąc pod uwagę styl preferowany przez Pepa. Skoro się znalazł to w gestii trenera leży ułożenie składu tak by wykorzystać zalety piłkarza. A nie da się ukryć że Pep raczej nie chciał tego zrobić bo miał maszynę tiki taki. Tylko po co aprobował transfer? Znamienne jest to że Pep nigdy nie odniósł się do tych słów ani nie zaprzeczył. Cicha zgoda że transfer Ibry mu nie pasował. Żeby było jasne wiadomo Pep legendą Barcy uwielbiam go i dziękuję za to co dal kibicom. Ale w kwestii Ibry nie rozumiem po co zgodził się na jego transfer i tyle.
Co do ligi mistrzów nigdy nie jest to argument do oceny piłkarza. Ronaldo Romario czy Baggio trz nie wygrali a ich jakość nie podważalna.
34
Intrygujące jest to że ludzie z napompowanym ego są irytujący ale nie Zlatan... On naprawdę jest mega prawdziwy w tym jak się postrzega i co więcej na wysokim poziomie to udowadniał wielokrotnie. W mojej opinii nie da się go nie lubić albo chociaż szanować. Mentalny tytan. Fragment z Furym idealny dowod. On nie próbuje na siłę stworzyć wizji siebie Boga dla innych On tak mocno ta wizję sobie wbił że dzięki temu mentalnie jest wielki nie boi się niczego. Co do epizodu w Barcy chyba największy zawód i obawiam się że niestety faktycznie zawód głównie przez Pepa.
1
@caspian44 dalej podtrzymuje ze to braki kadrowe uniemożliwiły większość z wymienionych przez Ciebie aspektów. Jedynie mental faktycznie może być winą Xaviego tylko pytanie kto takowy byłby w stanie zbudować. Widzę tylko jedna osobe która niestety trenerem nie jest i chyba nie zamierza... Tarzan myślę że by ich mentalnie ogarnął
1
@zabibarca Jopek a raczej Jop Twoja mac :P
1
@caspian44 nie pytam o Porto i kunszt uch trenera. Jeśli ktoś mówi że trener ma odejść to niech wytknie mu błędy osobowe lub taktyczne. Taktyka przy wyżej opisanej pomocy wbrew romantycznej wizji footballu Barcy z ery Messiego była jedyną możliwą. Nie mając środka do kreacji musiał grać brzydko bronić i faulować. A jeśli tu popełnił błąd to osobowo wskaż kto by kreował?
3
Rzucacie slogany Xavi out zero taktyki itp pytanie jak bez pedriego i fdj z uczącym się Barcy Gundoganem i Oriolem (który no orlem nie jest i każdy to wie) miał to xavi inaczej ustawić? Pieprzyc głupoty trener out może każdy ale może sugestia co miał zrobić?
0
@fryc_86 zgadzam się. Jesteśmy wytrzepani z pomocy przez kontuzje. Więc oby ugrać wynik i zapomnieć
0
@Mavcin1980 double trouble team
0
W obwodzie jeszcze Alonso więc albo bez zmian albo trzeba zapiąć pasy
1
@fryc_86 Newcastle właśnie dopina transfer makumba do Realu :P
0
@zabibarca tylko uniwersalny Roberto wchodzi w grę :P
1
Hmm z ostatnich występów widać że FDJ to fundament. Jego brak i gramy znowu tragicznie. Śmieszne jak wielu go sprzedawało...
4
Baby shark tu tu tu tu baby shark...
5
Reprezentant Niemiec jest jednak jednym z najlepiej zarabiających piłkarzy w Bayernie
To jakby kończyło temat moim zdaniem. Dodatkowo Bayern Barcy ani euro nie odpuści... Więc koszt przekraczajacy jakoś 5 razy nasze możliwości.
0
@slayer moja wypowiedź to był sarkazm..
0
I dala to do opinii publicznej na początku wypożyczenia aby w razie dobrych występów Fatiego cena przesadnie nie poszła do góry gdyż Barca nie lubi sprzedawać drogo? Co za interesujące zagranie...
8
Jeśli ktoś chce brać udział w karuzeli pieniężnej chelasea to mi go nawet nie żal... Więc jeśli chłopak chce do Barcy do super i zapraszamy jeśli nie to bez żalu
0
@Vold94 czyli coś w stylu ostatniego pazura w reprezentacji
0
@Vold94 nie pytam serio nie oglądam meczu. Widzę tylko staty na google. I 3 strzały nie powalają... ale ostatnio usłyszałem że ładnie przepuścił to może on puścił piłę ramosowi
0
Z ciekawości zapytam Lewandowski jak zwykle rozegrał wspaniały mecz?
2
Sergio mówił że bramka z Barcą to było by fanie za mocno widzę mu wjechało
0
@BordowyPtak to jest tzw szukanie gdy nie chcesz znaleźć :P
0
Tu błędy idą bardziej IMO na konto Xaviego. Bardzo nieodpowiedzialnie wprowadzić dwóch stoperów po kontuzjach... mógł rotować ciut mniej. Z drugiej strony dobrze ze rotuje tylko musi się nauczyć stopniowania bo on to albo grubo albo wcale. No Mats mógł ogarnąć ale cóż widocznie i jemu czasem trafią się gorszy dzień.
0
@Rioletto ależ ja też nie mam nic do Lewego! Nie uważam że jest najlepszym wyborem dla Barcy ale jeśli tu jest to kibicuje mu i szanuje jak każdego piłkarza Barcy. Chciałem tylko odpoczynku dla niego i tyle
0
@MILOSZ_F22 nie on broni honory i godności nie porażki a Ty bronisz wygraną za wszelką cenę nawet oszustwem. Jeśli nie widzisz w tym problemu to bardzo słabo o Tobie świadczy.
1
Tylko sam przed soba odpowiedz na pytanie czy jak sedzia z kapelusza wyciagal karne dla realu i przepychali mecze to nie rzucaleś kamieniem? Naprawdę za cene 2ptk warto sie skurwić? To słabiutko...
0
Już czuje jak on ich pojedzie za stan murawy...
0
@MILOSZ_F22 chumor?! Fajne pokolenie rośnie braku zasad godności i honoru a na koniec też braku elementarnej wiedzy ortograficznej chociażby;)
0
@MILOSZ_F22 zatem współczuję i pozdrawiam :)
0
@MalanFCB gdyby nie słupek gdyby nie poprzeczka gdyby się nie przewrócił byłaby rzecz wielka...