Wiking88
Dołączył/a: luty 2021
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Robert w kadrze pokazał ze jest takim kapitanem że hej... wiec zdecydowanie niech się trzyma z daleka od opaski. Inigo za dośw a Gavi za serce.
1
Ale z La rambla masz przerąbane więc Twój koniec bliski :P
11
Imo ugoda w takiej sprawie to przyznanie się do winy.
1
I ja się z Teddym zgadzam
0
Jakbym Cie Lucho nie pamiętał z boiska to bym Ci uwierzył nawet ;)
0
A ja nadal uważam że ambitny młody Virgili na początku kariery wciągnąłby go nosem, bylby tańszy i z perspektywa na wiele lat.
1
Szach mat Kuleszy wybierze Lewandowskiego na grającego selekcjonera. Problem jeśli z samym sobą tez Lewy się pokłóci :P
9
Nie dla tego gościa w Barcy... pokazał charakter imprezując zamiast udać się na pogrzeb kolegi z zespołu. Dziś wpadł art o zakończeniu kariery przez Rakiticia, to była piłkarska kultura. A nie latynos który hajs i imprezy przedkłada nad kulturę. Ponadto ani umiejętności ani cena ani wiek nie gra na jego korzyść... oszczędźmy pieniądze i dajmy grać komuś z La Masii a napewno odda wiecej serca na boisku niż Diaz
15
Piekny wpis który pokazuje kulturę Rakiety. Świetny piłkarz. Fajnie ze mogliśmy cieszyć się jego obecnością w Barcy.
1
@MalanFCB długo liczyłem na jego powrót do Barcy. Ale jak słyszy się że z każdego klubu z którego odchodzi głównym problemem jest ego i zachowanie to hmm może lepiej nie... poza tym to nie ls już na marginesie
2
Ylidiz marzenie ;)
0
@Kapitan9 on bidny w sezonie nawet murawy nie powącha pewnie. Standardowo Perez powie ze jak zapłacił to mają grać i choćby nie wiem co młodego przyspawaja do ławki.
0
Typ nas przerobił jak Makumba pewien pato klubik... czuje ze teraz dopiero jego mural będzie dewastowany :P
0
Świetny piłkarz ale niestety u nas grałby malo za mało na jego kaliber.
0
Font idź już stąd!
0
@th@les real awansował w kmś i ich kibic jest w szampańskim humorze
0
No to kadra kompletna!
0
Czyli mozna myśleć o powrocie Messiego :P
0
Wuja? No nie ma chu...
3
Ronald jest wart dużo wiecej. W poprzednim sezonie zabrakło mu presezonu z drużyną. Stąd wysyp ułomow chcących oddawac go za darmo. Ci sami po jego ew oddaniu narzekaliby ze my jak zwykle nie sprzedajemy... może Ronald nie jest nietykalny ale klauzula to totalne minimum...
0
@seba8101 tylko wszystko wskazuje ze mielibysmy za duży tłok na jego pozycji ale Kenan to kozak
2
@Murazor albo dostał zawału :P
0
Luźne pytanie... myślicie ze jest szansa bu Rafa się przekształcił w 9? W sensie czy opcja Nico Rafiki Lamine jest możliwa?
1
"Został porwany przez agentow" no powiem że ciekawie mu się kariera zaczyna :P
0
@Emerald myślę że Grimaldo skutecznie powalczyłby o miejsce w składzie i graliby 50/50.
2
On chyba ma w głowie to samo co na głowie...
0
Nie pozostaje zatem nic innego by czekać aż znow będzie można powiedzieć Cze(ś)ć Fabregas! ;)
Mega lubię Cesca :)
1
Z jednej strony trochę poczucie jakby był krzywdzony bo nie odstaje minut... ale Flick czyni u nas kosmos i skoro on nie widzi go w swojej układance to trzeba zaufać ze ma ku temu przesłanki.
11
Oby te plotki to była zasłona dymna i gra na czas przed wpłata klauzuli Pana z drzewem na głowie...
0
Ale la rambla wydała na Ciebie wyrok...