Wiking88
Dołączył/a: luty 2021
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Dzięki za przypomnienie świetnego kawałka starej dobrej Comy! "Ile jeszcze we mnie wiary..."
0
Nie rozumiem czemu tak się czepiają faulu na mbappe skoro każdy wie że podrapanie się po nosie w stronę sędziego jest dużo groszym przestępstwem i winno być rozważane kończenie kariery piłkarzowi który ośmieli się to zrobić.
1
Tylko jeśli zamiast pensji to on będzie płacił do kasy klubu.
1
Mam nadzieję że nie zaczęli od lekcji machania rękami... a poważnie komukolwiek by się udało to czapki z głów ;)
0
@Robkin oczywiście że nie. Za błędy trzeba płacić więc bardziej wygaszenie kontraktu i puścić za free...
5
Jedyne rozwiązanie na niego to rozwiązanie kontraktu chyba niestety...
5
Tak mu świetnie idzie ten sezon że nie dziwne ze chce go dokończyć...
1
Dobra to teraz dawać real w półfinale :)
1
Po awans i Real w półfinale. Zawsze to dwa mecze i szansa na dwie manity ;)
0
To trochę jak z gangreną atakującą nogę. Sama chorobę wywołali sędziowie i temu trzeba zaradzić ale nogę (w tym przypadku Real) trzeba uciąć :P
0
@mcsarna jak dostaje wolne to i tak idzie na 2 treningi na siłownię to widocznie bez różnicy :P
2
Jak na nie rozmawianie o sędziach to często ostatnio wchodzą na swój temat tabu... dziwna taktyka porozmawiajmy o czymś o czym nie rozmawiamy
1
Alaba widzę zawrotna karierę w realu robi...
0
Operacja zamknięcie okna transferowego są godziny od domknięcia
1
Gdy Madryckie słychać wycie człek się czuje wyśmienicie!
0
Jest!!!! Najlepszy transfer okienka :)
1
Pięknie jeszcze madrycioki teraz niech na remis zagrają i wracamy do gry o tron ;)
14
@catalanian09 dosłownie chodziła... :P
1
Traore miał potencjal ogromny mimo wyglądu jak Hulk szybkosc drybling... szkoda że nie pykło
0
@Barcatroll też prawda...
0
Szkoda ze Kounde musi grać... może być spróbować z Araujo na prawej a jemu dać odpocząć... tak czy inaczej wygrać zainkasować hajs i spróbować wywalczyć 1 miejsce ;)
1
Powiem ze ciekaw jestem jak De ketelaere się pokaże całkiem ciekawy z niego zawodnik
0
@Barber000 osłabianie Barcy jest na rękę Realowi. A wykluczenie kogokolwiek co za tym idzie mniejsze pole manewru przy rotacji jest osłabieniem nawet nie oceniając personalnie czy to Olmo czy ktoś inny.
3
Stwierdzenie mamy szansę jest tak wymowne w jego chorym uwielbieniu do madrytu, mimo tego że Perez pluje mu na ryj, że to aż karygodne i zabawne w jednym...
0
@krzywy nie no 100% zgody tylko że w utopijnym świecie gdzie mamy nieograniczony budżet. Oczywiście że dalibyśmy radę rotować by cała 3 była szczęśliwa tylko że Nico nieosiągalny że względu na pusty skarbiec.
0
@MAPETSHOW kopią się po czole? Zastanow się dziecko jeśli umniejszasz im a rozjechali prześcieradło tak brutalnie to jaką opinię o Realu wystawiasz? ;)
0
@bartulek98 a co z Raphą?
1
Rozkręca się Makumba widzę. Dalej uważam że pośrednio będzie powodem burzy w realu. Poprostu za duży przepych tam u nich.
0
Niech ktoś inny zakontraktuje Trashforda bo w strachu człowiek będzie żył
0
Gdyby to było 80 ze wzrostem do 100mln to od biedy mogłoby być tak wartości są słabe...