Witekk10
Dołączył/a: styczeń 2016
9 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Szkoda gadać.
0
Takie to proste, a jakże genialne! :D
0
Panowie i Panie, jakieś przepisy na mrożoną kawę, napój kawowy? :D
1
https://www.transfermarkt.pl/polska/kader/verein/3442/saison_id/2017
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Starczy i taki przedłużacz ;)
2
Dzisiaj już nic lepszego nie zobaczę :D
1
Starczy Ci spokojnie. Sam mam 10GB z Plusha i do przeglądania stron, Youtube i jeszcze udostępniania neta znajomym jak najbardziej wystarcza. Nawet często jeszcze zostaje ;)
0
Casemiro asystował ;)
0
https://x.com/neurophate_/status/1003297466316357632
5
Filipek się bawi ;)
https://x.com/Kowal___30/status/1003281277674491904
0
To chociaż 5 wypisz :D
0
To był niesamowity mundial. I ta atmosfera...
0
Zależy od trenerów ;) mi się wydaję, że będą mocne jedenastki
0
Znacie jakiś film, który przebije Contratiempo? Dla mnie jest to najlepszy jaki obejrzałem.
0
Nie, obejrzałem z napisami. Można się hiszpańskiego podszkolić :D
12
Obejrzałem właśnie "Contratiempo". Po prostu arcydzieło!
0
Co znaczy to "Crochet"? :D
3
A ja uwielbiam jak krople deszczu uderzają w okna, a tym bardziej w dach ;)
0
Mega jest!
0
http://www.oldfootballshirts.com/en/teams/o/olympique-lyonnais/old-olympique-lyonnais-football-shirt-s8745.html?nc=1
Tutaj może coś znajdziesz.
0
TVP Sport
17
A w bramce nie Boruc? :v
0
Nie mam pojęcia, ale wiem że Nawałka będzie miał ból głowy.
5
Jesteś niezbędny na tej stronie! :D
1
Aż mi się przypomniało jak kiedyś zrobiłem na Wielkanoc ciasto kawowe, ale mi się nie udało. Sam zjadłem 1/3, myślałem że się wykończę :D
1
http://forsal.pl/artykuly/1056397,ilu-polakow-nie-ma-telewizora-odsetek-rosnie.html
Nie no, bez przesady.
2
Anglia - Nigeria
Austria - Niemcy
Belgia - Portugalia
0
Chłop 84' rocznik, a zachowanie gimnazjalisty.
5
Ooouuuu, spokojnie gościu. Nie każdy z La Rambli ma czas oglądać mecz.