Witekk10
Dołączył/a: styczeń 2016
9 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Kevin Riley (Eion Bailey) wraz z żona i pięcioletnim synem wyrusza w beztroski rejs po Karaibach. W wyniku awarii łodzi troje pechowców trafia na niewielką wyspę. Po dwóch dniach bezskutecznych prób ucieczki, skrajnie odwodnioną rodzinę odnajduje lokalny rybak, Miguel (Barkhad Abdi), który żąda od nich miliona dolarów za pomoc. Aby transakcja została sfinalizowana, szantażysta odpływa z Kevinem na ląd, pozostawiając na pastwę losu żonę i syna. Jakikolwiek kontakt z policją nie wchodzi w grę, gdyż w okolicy rozmieszczone są setki podobnych wysp, a tylko Miguel zna drogę do właściwej. Rozpoczyna się rozpaczliwy wyścig z czasem, którego stawką jest życie rodziny.
Opis z Filmweb.pl
0
Eurosport 1 ;)
3
Tak, a ewentualne braki można uzupełniać zawodnikami ze szkółki ;)
0
Gomes byl jeszcze łączony z Lazio
0
Nie, w wywiadzie powiedział, że finał z Rzymu ;)
3
Jeszcze jakieś porządne zawieszenie powinien dostać.
1
W niedzielę ;)
1
Piątek po Bożym Ciele zazwyczaj jest bez postu. ;) Większość abp wydawało dyspensy.
0
Lenovo G510 - orientujesz się czy drogo by mnie wyniosło?
0
Do naprawy? Teraz na całym ekranie jest czarny kolor z prześwitami, a w miejscu dotknięcia cała plama.
0
Da rade naprawić?
0
Gdy ustawiałem sobie ekran w laptopie, to pojawiały się i znikały takie zielone paski, kropki itp. Działo się tak od dłuższego czasu, ale dzisiaj się pogorszyło. Chciałem naprawić, docisnąłem ekran i pojawiło się coś czarnego. Nie jestem w tym obeznany. Co to było? Da się to teraz jakoś naprawić?
32
Ale to byłoby mega.
0
Trafiła kosa na kamień ;)
0
Oficjalnym hymnem MŚ jest wlasnie kawałek, który podał Dzemik55
0
Tak, odchodzi ;)
0
Co niedzielę, w święta, czasami na tygodniu sobie pójdę.
0
Boże Ciało - Święto Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa
0
Dobry powiadasz?
1
To napewno na plus ;)
0
A i ten Salvio na drugiej flance nieźle gra ;)
1
Czuje się tę atmosferkę, nie? :D
1
Podobno Lenglet miał zostać kupiony bez względu na to czy Umtiti zostanie czy odejdzie.
1
Chyba Ci się siostra, Antek, na konto włamała :D
12
No ładnie by się Eriksen w tych koszuleczkach prezentował.
https://zapodaj.net/17412fbbcbe30.jpg.htmlv
1
Mi też się często chrzani, gdy mecze są w nocy :D
Dobrze, że Laysów nie miałem :d
17
Nie, to z wtorku na środę ;)
5
Na ESPN też jakieś problemy.
2
Będę pamiętał przy dzisiejszej wieczornej modlitwie.
1
Piękny lobik Dembele z Villarreal.