0

A co myślicie o karnym? Czy karny za faul na zawodniku, który jest na spalonym powinien być dyktowany?

18

De Jong tragedia. Prawie asyste zaliczył w 2 stronę

0

@novy1899 ile goli strzelił w ostatnich 5 mieczach swoich?

11

Mamy to. Ferran wreszcie skutecznie alw dlaczego wyglądał jakby grał 90 min?

0

No i zmiany mu wyszly tym razem. Tym razem.

2

Flick robi dziwne te zmiany. Jakby chciał komuś coś udowodnić.

0

@SenoX dokładnie - debilna decyzja

3

@NerwowyFistaszek a co odwalił?

6

@El Guaje 7 gdyby nie ręcznik to by nawet punktu nie było

1

@JiXSaw tragiczny ty jesteś. Bez Inigo byśmy byli poza TOP 3

0

Hahahahaha haha

2

Ostatnie 10 min to z 2 min gry

1

@bronx no zartuje przecież

1

Dobrze, że Raphinhe zdjął

1

Ferran strzeli dziś...

0

Olmo dziś lepiej niż ostatnio ale to nadal mało

1

No Betis ładnie

0

Kolejne marnowane sytuacje zemszczą się

5

Trzymać Ferrana na boisku to kryminał

7

Brawo Flick. Zamiast 3-0 jest 1-1. Chciałeś rekina to masz

4

Musimy strzelić na 2-0, bo Manzano da nam czerwo

3

Ferran 3 akcja zesrana

2

Ferran dziś już hat trick mógł być.

2

Niewykorzystane się mszczą

2

Wpadło? Wpadło.

8

@Rarenzio ciebie trzeba odstawić

3

Oczywiście Real z karnego a nam odgwizdać nie potrafią

0

@Pablozeusz ty nie znasz przepisów - 6 jest mozliwych z sytuacją z Balde

20

@xavi890 to mało chyba oglądałeś

1

Żenada - Las Palmas nas wypunktowało

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?