Wojtek84
Dołączył/a: sierpień 2022
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
A co myślicie o karnym? Czy karny za faul na zawodniku, który jest na spalonym powinien być dyktowany?
18
De Jong tragedia. Prawie asyste zaliczył w 2 stronę
0
@novy1899 ile goli strzelił w ostatnich 5 mieczach swoich?
11
Mamy to. Ferran wreszcie skutecznie alw dlaczego wyglądał jakby grał 90 min?
0
No i zmiany mu wyszly tym razem. Tym razem.
2
Flick robi dziwne te zmiany. Jakby chciał komuś coś udowodnić.
0
@SenoX dokładnie - debilna decyzja
3
@NerwowyFistaszek a co odwalił?
6
@El Guaje 7 gdyby nie ręcznik to by nawet punktu nie było
1
@JiXSaw tragiczny ty jesteś. Bez Inigo byśmy byli poza TOP 3
0
Hahahahaha haha
2
Ostatnie 10 min to z 2 min gry
1
@bronx no zartuje przecież
1
Dobrze, że Raphinhe zdjął
1
Ferran strzeli dziś...
0
Olmo dziś lepiej niż ostatnio ale to nadal mało
1
No Betis ładnie
0
Kolejne marnowane sytuacje zemszczą się
5
Trzymać Ferrana na boisku to kryminał
7
Brawo Flick. Zamiast 3-0 jest 1-1. Chciałeś rekina to masz
4
Musimy strzelić na 2-0, bo Manzano da nam czerwo
3
Ferran 3 akcja zesrana
2
Ferran dziś już hat trick mógł być.
2
Niewykorzystane się mszczą
2
Wpadło? Wpadło.
8
@Rarenzio ciebie trzeba odstawić
3
Oczywiście Real z karnego a nam odgwizdać nie potrafią
0
@Pablozeusz ty nie znasz przepisów - 6 jest mozliwych z sytuacją z Balde
20
@xavi890 to mało chyba oglądałeś
1
Żenada - Las Palmas nas wypunktowało