Wojtek84
Dołączył/a: sierpień 2022
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Teraz Barcelona zalana
0
Co za dzban. Przez wygrali tyle LM przez brak półautomatycznego spalonego i jeszcze źle.
0
Czekam na hejt na Inakiego
0
@Maysterme już przestań
0
@Rifek nie, liczy się roznica goli. Teraz Real jest minus 19
0
Uwielbiam go ale z Yamalem psuli innym gre dziś
5
Jesteście hejterkami. Najpierw hejtowaliscie Lewego, Raphinhe...teraz Inaki. Wstyd za takich kibiców.
0
@RC28 skad się biorą tacy ludzie jak ty?
1
@Stenmatic to prawda. Każdy mecz ma być manita...i jazda po Inakim
1
Kurcze szkoda zdrowia Lewego
0
@voitek no właśnie
7
Do zwolenników przesunięcia spalonego-i tak zawsze będą i zawsze komuś zabraknie milimetra i będzie płacz.
1
Przypomina mi się mecz z Getafe
0
@d00 to wtedy będą dyskusje o 11 cm. Zacznij myśleć
0
@RumbleDelivery aha a sam na sam nie wyjał?
0
@Pablozeusz dokładnie
0
@d00 dlaczego? Spalony to spalony.
0
No muszą się obudzić
1
Ale to jest komedia. Hahaha.
0
Olmo się chami...ciut przesadza...
0
Lewego bym już zmienił koło 60 min
2
Flick zhackował system. Czekamy na naśladowców.
10
@RC28 Tusk całkiem spoko se poradził. Morawiecki by z tego interes zrobił.
0
De Jong wejdzie, bo coś wisi nad Casado
4
De Jong niezbyt zadowolony
0
Espanyol już się poddał
0
Niech spada na szczaw
1
Takie sobie......
0
Sztos!!!!!!!!!!!
0
@Elvisek no nie