5

@Hasszz a jak w LM grali?

1

@ZeroArtiforce idealnie napisane

1

Komentarz słabszy od naszej gry...

0

Dużo osób dalej nie wierzy. Ja jeszcze w trakcie meczu z V pisałem znajomym, że przyjdzie

40

Srelingham wyzywa sędziów spoko. Endrick kopie innych pilkarzy spoko. Robert drapie się po nosie 4 mecze zawieszenia

3

Fabrizio pisze o Szczęsnym.

1

@novy1899 na Ligę Mistrzów i tak nie wejdzie teraz.

0

A z Navasem nie było tak, że go Real odstawił jak kiepa?

0

@19Macio93 zgadzam się

1

Brawoooooooooooo

1

Jak Raphinha to zepsuł?

0

Lewy czy Yamal?

0

Dobra...Flick zaraz złapie kontuzje.

0

Flick zmiany....

3

Witamy Szczęsnego w Barcelonie... zobaczycie

0

@Arasz mam dziwne przeczucia

1

@fotohobby ok ale co zrobił klub aby mieć tam alternatywę?

0

@gaq dlatego nam potrzebny drugi bramkarz

0

Idealnie... jeszcze Inakiego brakuje

0

Stegen w końcu coś gra ale Villareal za łatwo przechodzi

0

Nie rozbijamy akcji Villarealu zbyt wcześnie

1

@BISHBASHBOSH nie było karnego chyba, że dla Realu

0

Lewaaaaaaaaaaaa

3

Raphinha chyba dalej bez formy

0

Widać brak Olmo. To jest Barcelona z meczu z Gironą po 60 min. Ale spokojnie...

4

Trzeba wrócić do systemu 2 bramkarzy. Robiliśmy to latami. Jeden w lidze drugi w pucharach albo chociaż w Del Rey

1

Widzieliście jak Bellingham zwyzywał sedziego? Robert za powachanie palców 4 mecze kary?

0

@bolinho89 na Flash też najlepszy

9

To są oceny statystyczne. Czyli dużo mówią ale nie wszystko

0

@olo_red Gironą też zawalił

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?