Wojtek84
Dołączył/a: sierpień 2022
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
@Hasszz a jak w LM grali?
1
@ZeroArtiforce idealnie napisane
1
Komentarz słabszy od naszej gry...
0
Dużo osób dalej nie wierzy. Ja jeszcze w trakcie meczu z V pisałem znajomym, że przyjdzie
40
Srelingham wyzywa sędziów spoko. Endrick kopie innych pilkarzy spoko. Robert drapie się po nosie 4 mecze zawieszenia
3
Fabrizio pisze o Szczęsnym.
1
@novy1899 na Ligę Mistrzów i tak nie wejdzie teraz.
0
A z Navasem nie było tak, że go Real odstawił jak kiepa?
0
@19Macio93 zgadzam się
1
Brawoooooooooooo
1
Jak Raphinha to zepsuł?
0
Lewy czy Yamal?
0
Dobra...Flick zaraz złapie kontuzje.
0
Flick zmiany....
3
Witamy Szczęsnego w Barcelonie... zobaczycie
0
@Arasz mam dziwne przeczucia
1
@fotohobby ok ale co zrobił klub aby mieć tam alternatywę?
0
@gaq dlatego nam potrzebny drugi bramkarz
0
Idealnie... jeszcze Inakiego brakuje
0
Stegen w końcu coś gra ale Villareal za łatwo przechodzi
0
Nie rozbijamy akcji Villarealu zbyt wcześnie
1
@BISHBASHBOSH nie było karnego chyba, że dla Realu
0
Lewaaaaaaaaaaaa
3
Raphinha chyba dalej bez formy
0
Widać brak Olmo. To jest Barcelona z meczu z Gironą po 60 min. Ale spokojnie...
4
Trzeba wrócić do systemu 2 bramkarzy. Robiliśmy to latami. Jeden w lidze drugi w pucharach albo chociaż w Del Rey
1
Widzieliście jak Bellingham zwyzywał sedziego? Robert za powachanie palców 4 mecze kary?
0
@bolinho89 na Flash też najlepszy
9
To są oceny statystyczne. Czyli dużo mówią ale nie wszystko
0
@olo_red Gironą też zawalił