0

Kto na ten moment jest waszym zdaniem lepszym piłkarzem, Estevao czy Yildiz? Kto ma większy potencjał, lepszy drybling, jest szybszy i najważniejsze, który by się bardziej nadawał do Barcelony?

0

@Arkon Martinez- Molina, Romero, Lisandro, nie wiem- Enzo, McCalister- Paz, Messi, Alvarez- Lautaro

0

@Criss18Barca Prędzej czy później i tak będzie trzeba na nich trafić jeśli myślimy o wygraniu LM. A czy w ćwierćfinale czy półfinale to nie ma większego znaczenia. Nie ma co kalkulować, trzeba po prostu zająć jak najwyższe miejsce w tej lidze i tyle. To inni mają się nas bać.

0

@Borneo Andreas sam się pomija sraczką w co drugim meczu

0

@BulaKG Właśnie jestem ciekaw opinii ludzi tutaj, bo Kounde na 4 sezonu u nas dwa zagrał bardzo dobre i 2 kiepskie (jeśli utrzyma formę w tym sezonie). Na po jest Eric oraz Fort, który na wypożyczeniu sobie bardzo dobrze radzi. Ja osobiście rozważyłbym taką ofertę jeżeli u Kounde nie zaobserwujemy zwyżki formy, a jego ewentualna sprzedaż pomogłaby nam w ewentualnym sprowadzeniu Schlotterbecka i Guehiego. Ale jeszcze dużo się musi wydarzyć żeby takie rozważania miały sens :)

0

Sprzedalibyście Kounde w lecie za ofertę 50mln+?

2

@malypuzon No bo nie pracuje w pressingu XD

1

Bardzo słaby mecz Messiego. Ogólnie cały Inter gra beznadziejnie, ale Leo mnóstwo niedokładności, złych przyjęć itd

0

@Turio Czyli napisałeś Uzb tylko po to żeby było szybciej po czym wyjaśniłeś dlaczego tak zrobiłeś co zajęło ci jeszcze więcej czasu niż napisanie Uzbekistan? :D

1

@PatrychoO Sobel jest strasznym burakiem jeśli chodzi o zachowanie, dla mnie skreślony człowiek. Niektóre nuty Maty nawet bujają, ale strasznie odpycha mnie od niego jest upolitycznienie. Co druga nuta o Pisie, Tvp czy Dudzie, podczas gdy ojczulek trzyma się z równie obrzydliwymi politykami tyle że z drugiej strony:)
@626 Do mnie Gibbs mega trafia, tak samo jak Sarius. To moje top2

1

@PatrychoO Mata i Sobel porażka, Taco i Gibbs klasa

8

Ale ten Baena by pięknie chodził u nas w pomocy razem z Pedrim. Fatalną drużynę sobie wybrał do pokazania pełni swojego potencjału.

4

Świetny mecz, brawo drużyna!

2

Wymiana Araujo na Yildiza :)

2

@norbi77 "Dopiero co zostałem kibicem Girony a już mnie ta Barcelona wku..." :)

2

Świetny skład, vamos!! :)

2

@Krzyniu Realowi Ferminek strzela w co drugim meczu ;) Z Bayernem miał 2 asysty w meczu. Bardzo dobry zawodnik, walczak ze świetnym wykończeniem i co najważniejsze innym profilem od typowego pomocnika La Masii. Musi zostać

0

Pietuszewski do Barcelony jako transfer przyszłościowy na lewe skrzydło co myślicie?

2

Galatasaray to takie Napoli jeśli chodzi o kupony, z Liverpoolem czy Ajaxem wygrają żeby przerżnąć z Royal Union czy 5:1 z Eintrachtem XD

1

@Peeck Przecież ten mecz z Kadyksem to był wyjątek od reguły:D Pamiętam to dobrze, Ferran grał wtedy najgorszy sezon w fcb. Dopiero za Flicka coś ruszyło

32

Przyleciał po stówę którą mu Wojtek wisi ;D

0

@Dankho94isback Nie, ale tego jak nas zepchnęli do defensywy w pierwszej połowie mimo wszystko by wypadało

20

Trzeba pogratulować Realowi wygranej bo w pierwszej połowie momentalnie nas miażdżyli.
Ale niesamowite z kolei jest to, że nawet mimo takiej przewagi wygrywają z nami aby 2:1 i to po bramce, która nie powinna zostać uznana :D

5

@kamiVeB To ta wychowawcza rozmowa? :D

1

Jutro Bardghji na ps, Yamal jako mediapunta i Madryciaki zdziwione

5

@Toretto Szczęsny- Garcia, Araujo, Cubarsi, Balde- Pedri, De Jong- Yamal, Fermin, Raphinha - Rashford

Raphinha po kontuzji na pewno całego meczu nie zagra, więc w drugiej połowie Ferran za niego.

0

@Fantastyczny Chłopiec Ja miałem w meczu Arsenalu z Kotletico -3,5 bramki, w przerwie jak patrzyłem to wszystko szło dobrze :)) Tylko to mi uwaliło, a też do wygrania 300 było

0

@Nightraider 1. Olmo
2. De Jong
3. Araujo

0

@Sysia11 No ale co by to zmieniło jakby trafił na 4:0? My w rewanżu mentalnie nie istnieliśmy, a Liverpool wręcz przeciwnie. Strzelił 4 bramki bo im tyle wystarczyło do awansu, ale mieli jeszcze 20 minut, więc jakby potrzebowali jeszcze tej jednej to też by ją strzelili. Na pewno prędzej niż my.

0

@Sysia11 Przewaliła z Lfc przez jego głupotę? Co to za mit:D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?