Wossi61FCB
Dołączył/a: lipiec 2017
Lublin
14 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Nie jestem osobiście przekonany do Gordona, ale jeśli Hansi go chce to super, że się prawdopodobnie uda. Flick zasłużył na to by Deco ściągnął mu kogoś porządnego kogo on sam chce.
Jeżeli to prawda, że będziemy mogli przeprowadzić 3 duże transfery to szkoda, że nie ruszymy po Diomande albo Barcole (wtedy Gordon na 9). Przydałby się taki przebojowy skrzydłowy ze świetnym dryblingiem na lewą flankę żeby odciążyć Yamala. Wtedy zrezygnowałbym z transferu klasycznej 9 i grał tam Gordonem lub Raphinhą.
2
@patrykzmc2000 Żeby walczyć na trzech frontach potrzebujemy szerokiej ławki. W tym roku wypadł Raphinha, a gdybyśmy przeszli Atletico to półfinał byśmy grali bez Raphy i Yamala
1
@Faro A w ilu meczach w tym sezonie Brazol był dostępny?
21
Ter Stegen w jednym sezonie zdobył mistrza i spadł z ligi :D
1
Na jakim kanale kobietki dzisiaj puszczają? Na flashscorze jest podane Disney + i tvpsport, ale w programie tvpsport nie ma
1
@FcPortoFan1999 Sytuacja bardzo podobna do tej z mundialu kiedy zrobili odwrotnie i zabrali gola Bruno a przypisali CR :D
1
Nie kumam czemu my nie ruszymy po tego Bernardo. Gość topka na swojej pozycji, w tym sezonie grał niżej ale dalej świetnie wyglądał. Do rotacji idealny. Kończy mu się kontrakt, a do tego już wiele razy podkreślał że jego marzenie to Barcelona, więc z pensja pewnie by nie utrudniał.
Szkoda też, że Senesi nam najprawdopodobniej przepadł. Idealny transfer na śo, ale skoro faktycznie dostał taki wysoki kontakt to niech gra w tym kfc. Tylko kto teraz skoro Bastoni odpada?
Chelsea nie puści pewnie Pedro za mniej niż 100. Moim zdaniem powinniśmy ruszyć po kogoś tańszego (Oyarzabal, Guirassy), a ten wysoki transfer o którym jest mowa przeprowadzić na skrzydło- (Barcole lub Diomande) oraz jak wystarczy kasy (lub jak się kogoś sprzeda) to na Cucurelle.
1
@FcPortoFan1999 Bo Lublin to fajne miasto
3
@FcPortoFan1999 Przy krochmalnej trzeba parkować;) miejsce tam zawsze jest a na stadion blisko
0
@Kazragore Nie mam pojęcia ile masz oszczędności
0
@Kazragore Wszystkie twoje oszczędności.
@VeB 1899 Dlaczego?
Garcia (Szczęsny)- Cancelo (Espart), Cubarsi (Garcia), Bastoni (Martin), Cucurella (Balde)- Bernal (Gavi), Pedri (Bernardo), Fermin (Olmo)- Yamal (Bardghji), Alvarez (Lewandowski), Raphinha (Godts)
To jest bardzo klasowa kadra, do której trzeba włączyć jeszcze ze dwóch czy trzech młodzików: Tommy, Virgili czy np Cortes.
0
@ATT No tutaj to byłyby po prostu jakościowe wymiany 1 za 1. Christensena nie liczę bo i tak nie gra.
0
Czyli Alvarez, Bastoni, Cucurella, Godts i Bernardo Silva in, a Ferran, De Jong, Kounde, Christensen, Rashford i Araujo out? Ile bym dał żeby zobaczyć taką kadrę na przyszły sezon, ale to trzeba chyba odpalić Fifę :D
4
@tbas Byłem na tym parę lat temu. Polecam, super przeżycie :)
0
@Pedri16Future Fajnie by było ale Motor niestety bez formy. Kontuzja Brkica raczej podłączy Motor do walki z Legią o utrzymanie:/
0
Czyli Yamal właśnie zagwarantował sobie na jutro poczwórne krycie :D
2
@Peciak W meczu Aston Villi w lidze mistrzów był rzut karny za to. Zero konsekwencji.
1
@Outlook Prawda ;)
@Comentateiro Yamal chyba to czytał bo mega zmotywowany wyszedł :D
0
Śmiesznie się teraz czyta tą dyskusję o tym, że Olise lepszy po takim kosmicznym meczu Yamala :D
5
@michal26 Nie no, ewidentne czerwo dla Koke i karny za rękę przy tej piątce. Jeśli to nie jest wypaczenie meczu to ja już nie wiem co nim jest
20
Podwójne osłabienie na mecz z Atletico
5
Nie spodziewałem się aż takiego gestu fair play ze strony Flicka. Solidarnie z Atletico też postanowiliśmy grać w 10
1
@don'T.R.I.P.e Jeżeli obie drużyny zajmą drugie miejsce w swoich grupach to już w 1/16 wpadają na siebie, więc nie jest to takie niemożliwe ;)
8
Gdzieś już widziałem tego gola :D
1
@michal26 Lewy niech zostanie jako rezerwowy i mentor dla nowego napastnika. Ferran out plus ci których wypisałeś. Kontrowersyjnie, ale ja również rozważyłbym sprzedaż Kounde za 80+ mln.
Wzmocnienia?
-Bastoni (alternatywa: Senesi)
-Igor Thiago (alternatywa: Oshimen)
-jakis lewoskrzydłowy umiejący wejść z ławki i poczarować dryblingiem (alternatywa to wykupienie Rashforda)
Jeżeli się uda to fajnie by było ściągnąć kogoś doświadczonego (bez kontraktu) na ławkę, najlepiej jakiś zmiennik dla Cubarsiego (tylko przy odejściu Araujo) i kusi też ten Bernardo Silva, jeżeli dalej chce do nas trafić i nie będzie żądać pensji z kosmosu to byłby świetnym wzmocnieniem.
0
@Filipem Graty! Jak ci się udało fotkę zdobyć?
1
@PepGardiola Nie no druga połowa Yamala też była bardzo dobra
1
@Antimadridista_WR Priv, po robocie poszukam numeru skąd brałem. Taniej nie znajdziesz :)
0
@kaamil1910
-Diomande za mniej niż 120 mln nie pójdzie.
-Nam jest potrzebny doświadczony obrońca, który będzie liderem i mentorem dla Cubarsiego, dlatego nie ma co wydawać kasy na Luke. Senesi, Schlotterbeck, Van Hecke- kogoś z nich bym brał, najlepiej dwóch, ale jak przyjdzie jeden to będzie dobrze.
-Co do napastnika to byłbym za. Może być to ktoś młody, mniej medialny, ale już robiący liczby w poważnej lidze. Postawiłbym na Igora Thiago (około 80 mln) ale Kroupi też może być.
2
@Cryptolis Wykasuj mój numer jeśli głosowałeś na Ajatollaha Chamenei