1

Komentarz usunięty

1

@Arden czyli bycie alkoholikiem bardziej się opłaca niż ciężka praca w tym kraju xD

0

@Kapitan hawk ale to jest psychiatryk xD

0

@FcPortoFan1999 nie no Zagłębie to tak koło 28kolejki zabunkruje się w środku tabeli :]

1

GKS Katowice pokonuje u siebie 1:0 Stal Mielec na początek rundy wiosennej brawo GKS:)

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@Criss18Barca Pepsi, bo cola za słodka. Tak wiem fani Coca Coli mówią tak o Pepsi:D

0

@Matheu12 Jakubik człowiek z cyklu ja w wojsku byłem to i wam się to przyda, bo tylko wojsko zrobi z ciebie mężczyznę. Ulubiony argument komandosów z wojska w czasach komuny i okolic gdzie panowała niesamowita patologia, ale to szczegół, bo mnie interesuje ten drugi punkt. Co z osobami nie posiadającymi partnerki chcącymi uniknąć tego podatku rząd każdemu mężczyźnie udostępni jakieś panie do reprodukcji czy jak? xD

1

@esem91 wybrała to na czym się zna więc w sumie nie ma nic złego w tej wypowiedzi

0

@Kgorecki2500 Jak gra dzięki temu będzie za darmo to nawet im dam napiwek:D

2

@marcin62 wcześniej jeszcze wyjazd do jakiegoś Dubaju :P

8

Tymczasem u naszych niemieckich sąsiadów:

22 stycznia 2025 środa:

28-letni Afgańczyk zaatakował przedszkolaków nożem w parku w Aschaffenburgu w Niemczech. Zginęły dwie osoby: 2-letni chłopiec i 41-letni mężczyzna, który próbował bronić dzieci.

Co wiemy o "inżynierze", a w zasadzie to chirurgu gdyż posługiwał się nożem:

Był w Niemczech od 2022 roku od początku sprawiał problemy posiadanie narkotyków, akty przemocy (czyli klasyka był znany policji), był leczony psychiatrycznie w 2023 roku został uznany za osobę do deportacji, do której oczywiście nie doszło. Niesamowita jest nieudolność europejskich służb w kwestii polityki inżynieryjno-pontonowej

https://kryminalne.o2.pl/informacje/afganski-uchodzca-zamordowal-dwie-osoby-horror-w-niemczech-7117259791784736a

0

@Kgorecki2500 nie mają, bo PiS i PO wystawiając do wyborów nawet taboret będą mieli większość

1

@escarabajo najlepszy strzelec premier league, bo tak to Kazimierz Deyna ma więcej 12 bramek w lidze angielskiej

0

@BorzyKrzys tiktokowski is back!

2

@blakkudium w google jeszcze 4:1 a tu już link do bramki 5 dla śmietankowych xD

1

@Lionel_Messi10 Leo zachowanie trochę w stylu Cristiano, bo on też jak niego gwizdają to jakieś w zaczepki z kibicami się wdaję :]

3

Jutro w najgorszym przypadku-7 do lidera na 18 kolejek przed końcem, a niektórzy już naszych skreślają nie wierząc w mistrzostwo, kibice kurła xd. Po superpucharze z Realem i meczu z Betisem Barca była wspaniała dziś po wpadce gdzie głównie zabrakło skuteczności z getafe jesteśmy skończeni w lidze? Sezon jest długi i wciąż możemy wygrać mistrzostwo płaczki z La bamby

3

@Lionel_Messi10 Leo to się trzyma, ale Gruby to już biały łeb:D a ja myślałem że w Miami to taki luz, plaże i dupeczki xD
A tak poważnie to kiedy oni jakiś mecz majster grają?

0

Gdyby ktoś z jakiś powodów nie oglądał meczu informuję mimo stękania niektórych na La bambie to my wygrywamy 5:2 :)

1

@tomek8756 Pana Marka chyba Bóg opuścił wystarczy, że już płacić musimy na nieswoje dzieci(+800 i inny socjal) to teraz mam jeszcze płacić za dzieci których nie ma?

4

Panie Ferdku afera jest, bo na La bambie nakazują zalogować się, a ja już zalogowany jestem

0

@GeneralXavi Ja jako wyborca konferencji zobaczyłbym ich u władzy, bo jest niewielka szansa że jednak zrobili by coś lepiej, a na pewno nie zrobiliby większego syfu w 4 lata niż popis od x lat + potencjalne odpały kosztowały by ich wypadem z polityki w odróżnieniu od popisu, którzy mogą srać na wyborców, a beton 20-30% i tak u nich będzie

9

@Borneo mam nadzieję że za ciągłe bronienie PO masz chociaż płacone, bo inaczej te twoje fikołki są chore zwłaszcza u o ochronie dla zbrodniarza

3

@maroon jeszcze egzamin co Jasiu pisze:P

0

@Stinger_ wiem o tym a i tak wątpię że obejrzałem wszystkie w TV to chyba z 5 odcinków było :P

0

@Ojciec5tkidzieci W związku z planowanymi 27 stycznia 2025 roku uroczystościami 80-tej rocznicy wyzwolenia Byłego Niemieckiego Nazistowskiego Obozu Koncentracyjnego i Zagłady Auschwitz-Birkenau w Oświęcimiu, polski rząd deklaruje, że zapewni wolny i bezpieczny udział w tych obchodach najwyższym przedstawicielom Izraela - przekazało Centrum Informacyjne Rządu

Ty poważnie myślałeś, że w tej sprawie Domek będzie mówił inaczej? XD

1

Dobrze że Laporta nie zna polskiego, bo miałby pan @MateuszDoniec pogadankę za taki tytuł:D

0

Wszystkiego najlepszego w nowym roku ramblowicze :]

0

La Rambo opinia

Jak nie uda się zarejestrować Olmo to Laporta poda się do dymisji czy jak na polityka przystało będzie się trzymał stołka do końca?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?