Xaviball
Dołączył/a: marzec 2024
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
8
@Kondziubarca ciekawe czy ci co uważają że Trzaskowski jest gwarantem bezpieczeństwa widzą coś więcej niż zagrożenie ze strony Rosji, bo mam wrażenie że nie widzą
17
Niemcy odwołują liczne festyny, jarmarki i festiwale. Powód? Strach przed potencjalnymi zamachami terrorystycznymi. Tolerancja Unii względem inżynierów żniw ciąg dalszy. Bezpieczna Europa gdzie strach wyjść na imprezę plenarną, bo można paść ofiarą zamachu terrorystycznego. Ciekawe czy Pakt migracyjny wprowadzi takie standardy i u nas?
@Kgorecki2500 @Kondziubarca @michal26 @July_6_BcN
https://www.o2.pl/informacje/niemcy-zyja-w-ciaglym-w-strachu-po-atakach-odwoluja-plenerowe-imprezy-7137105164757632a
2
@Kgorecki2500 Jak najbardziej możesz zagrać w trójkę bez znajomości poprzednich części. Co nie zmienia faktu że warto i w te klasyki zagrać, bo są świetne zwłaszcza genialne Baldurs Gate 2 Cienie Amn :]
2
@Criss18Barca Włoski numerem 1 jak dobrze pamiętam?
0
@FcPortoFan1999 klasyka w nowych sezonach AoK zawszę ktoś musi taki numer odwalić
9
Real Madryt upada po raz pierwszy
6
@mate92 Polityka dzieląca Polaków, którą od lat prowadzi popis jest jak najbardziej na rękę Rosji więc Tusk niech się uciszy z tym gadaniem o ruskich onucach
5
@Luciano99 Ja bym wybrał to co bym wybrał
0
@MesQueUnClub96 @July_6_BcN działa wersja mobilna
0
@gumaz no to już po nas
0
Przestańcie rzucać klątwy że skończy się jak zawszę, bo tak nie będzie. Dzisiaj Real odpada nie róbcie screenów, ale tak będzie:D
7
@Ojciec5tkidzieci tutaj treści atakują kandydata nie będącego faworytem komisji europejskiej więc żadnych zarzutów nie będzie, ale faktem jest, że powinny być jakieś regulację, bo jak słusznie zauważył @michal26 za kilka lat będzie problem
5
@ranger3120 poczta Polska w kryzysie, ale koperty takie mają
0
@Popitek12 przykład Jak powiedzieć nie znam się na piłce nie mówiąc tego wprost
1
Pewny awans Barcy odpadnięcie potężnego xD Liverpoolu to był dobry piłkarski wtorkowy wieczór i oby dziś było podobnie. Chociaż mecz Realu poprowadzi Marciniak, a więc trochę wątpię w awans Atletico
1
@Krzysztof1987 Puszczenie akcji do końca daje szansę potencjalnej korekty decyzji przez var
0
Chciałem nas pochwalić że jesteśmy piękni, a tu już remis:/
0
10k plus sztabka złota:D
0
Z takim kapitanem zero zaskoczenia porażka mistrzów
0
Błąd w licytacji zielonych i mistrzowie wracają do gry, bo odpowiedź jest dobra @FcPortoFan1999
1
@fart LM I LE to ogólnie nie nasza liga,ale w LK radzimy sobie dobrze i są efekty, a im wyżej nasze kluby będą startować tym większa szansa na kolejne zespoły w fazie grupowej
2
@fart od przyszłego roku każdy mężczyzna ku chwale Donalda Tuska do armii
0
@Aragorn33 Dobrowolne tak obowiązkowe nie. Co to komuna wraca, że pod przymusem chcą ludzi koszarować, a co do wojny napastniczkę to najwięcej politycy robią by nas w wojnę wmieszać więc to by była wojna za interes, a w zasadzie głupotę polityków
0
@Kapitan hawk Po prostu nie zamierzam bawić się w żołnierza, bo rudemu się wojny zachciało. Niech bierze swoich kumpli i sam się szkoli no i jeszcze ze swoimi wyborcami
0
@Cule_10 Mnie to irytuje u każdego piłkarza czy to Yamal, Lewy czy Cristiano
0
Na dzień dzisiejszy Tusk mówi że nie ma mowy o wysyłaniu polskich żołnierzy na Ukrainę, ale coś czuję, że po wyborach decyzja się zmieni i stąd pomysł rudego z powszechnym szkoleniem wojskowym
0
No to podsumowując pomysły rudego po wybuchu wojny na Ukrainie do Polski obok kobiet i dzieci zjechało sporo mężczyzn, którzy postanowili że nie chcą bronić Ukrainy i fajnie. W tym miejscu nie szczuje, bo jak najbardziej rozumiem, że nie każdy chce umierać za kawałek ziemi + o ironio od przyszłego roku w ramach pakietu migracyjnego do Polski będą napływać nielegalni imigranci, a ty uczciwie pracujący Polaku w ramach kolejnego kopa w ryj od państwa w kamasze za odmowę udziału w szkoleniu pewnie kara grzywny więzienia lub jakieś przymusowe doprowadzenie do jednostki jak u kacapów. Niby należymy do zachodniej Europy, ale od przyszłego roku wprowadzamy standardy jak za czasów słusznie minionych
7
@Marian_Pazdzioch nie no to jak z ustawą o ochronie ojczyzny. Pierwszy punkt jest o zwolnieniu polityków że szkoleń
0
@michal26 myślisz że ewentualna podmiana uratuje jeszcze wybory prezydenckie dla PiSu nie za późno na to+ kto ewentualnie jako ten ratownik?
17
Rudy widzę powszechne szkolenie wojskowe sobie wymyślił, a później co obowiązkowa misja wojskowa na Ukrainie? Tusk niech bierze Szymka Rafałka i niech się sami w wojsko bawią. Ja za nie swoje interesy walczyć nie zamierzam niech uśmiechnięci wyborcy walczą ku chwale Tuska