Xaviball
Dołączył/a: marzec 2024
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Piotrowski chyba wędkę dostanie
0
Można się śmiać ale nieźle zaczyna wyglądać Probierz ball
0
Idziemy po złoto nie na innej opcji!
0
Tym razem nie wyszło, ale rzuty rożne wydają się nieźle wypracowane
4
@Rastafarnianin widać że brakuje ci luzu:]
0
Borek na mikrofonie to chyba oklep się szykuje
6
@JarekS Szkoda zachodu na nich niby wykształcona uśmiechnięta elita, a nawet nie znają protokołu flagowego :)
4
@FCB24 ale Doncic to Słoweniec
5
@Kgorecki2500 metoda "na proces"
0
@ACMaldini3 14czerwca skarb kibica z przeglądem sportowym będzie
3
@Ojciec5tkidzieci Sosnierz również sukces jak na start z ostatniej pozycji. Widać wyborcy konferencji świadomie wybierali nie tylko partie, ale i kandydata (sam na niego głosowałem)
13
@Aragorn33 i dorastanie kończy się głosowaniem na popis?:D
0
Gdyby to były wybory do naszego parlamentu tak by wyglądał rozkład sił
KO- 197(+40)
PiS-172(-17)
TD-26(-38)
Lewica-17(-9)
Konfederacja-47(+29)
W nawiasie różnica między obecnym stanem
0
@FcPortoFan1999 sułtana kosmitów?
0
@FcPortoFan1999 dziwny z ciebie człowiek:D
0
@FcPortoFan1999 to na sadisticu :P
0
@Kapitan hawk puszczę ci strzałkę:D
4
@Arden za parę lat będziemy w koalicji Maciek:D @macio_944
KOnfederacja:D
20
Ciekawy ten płacz o niby odklejonego Brauna w europarlamencie i ciekawe, że przez lata nie było wycia o otwarcie antypolskich europosłów jak Spurek, Thun, Miller czy Kohut(ten znów się dostał) przepychających wszystkie niekorzystne dla Polski wymysły unii
4
Zielona bieda plus afrykańskie bandyctwo to wybrali sobie uśmiechnięci Polacy za kilka lat będzie płacz gdy do uśmiechniętych przyjdą matki, córki, żony, siostry i powiedzą, że boją się wracać same do domu, bo grupki inżynierów wystają na każdym rogu patrząc na nie jak na mięso
34
38% KO widzę sporo ludzi popiera karanie żołnierzy za ochronę granic i wyżej stawia dobro opalonych bandytów niż bezpieczeństwo swojego kraju. Mój kraj nigdy nie przestanie mnie zadziwiać xD
2
@tristan87 na ponton i do Rwandy
0
@FcPortoFan1999 polityka otwartości do tego doprowadziła
0
@vangoor do 20 potem formuła 1 wchodzi do gry
0
Rzadko oglądam tenisa, ale czy takie wałki jak z tym autowym zagraniem to często?
0
@NeroTFP1 oglądałem film "Człowiek Demolka" i widziałem jakie konsekwencje miał skan tęczówki:D
1
Europejski przywilej wykorzystany więc za kilkanaście godzin z czystym sumieniem można zacząć narzekać;)
0
@RobiS jakby się wszyscy solidarnie zbuntowali to by FIFA i kluby guzik zrobic mogły i by się z takich pomysłów wycofali
0
@Emhyr piłkarze mogliby się zbuntować, ale jakoś nie słychać sprzeciwu, ciekawe dlaczego, hmm?
2
Jakoś mam wrażenie że te Bachaty Anki mają solidny wpływ na formę Lewego. Niby luz blues i zaufanie, ale no jednak