43

@Uukasz_93 to są ludzie autentycznie chorzy na głowę, a jeśli moje zdanie oznacza że jestem osobopostaciofobem to jakoś to przeżyje

1

@Lionel_Messi10 no o tego łysego nie De Paula:D

1

@Lionel_Messi10 a ten ochroniarz z Miami gdzie się stracił? :d

0

@Esteban_ Messi wygra CA i wszystkich pogodzi xD

22

@Kgorecki2500 2/3 narodu dalej bezgranicznie zakochane w popisie, nie ma dla nas ratunku

3

Fajnie że do ekstraklasy wracają dawno nie widziane GKS Katowice i Motor Lublin, a co do Arki Gdynia oby więcej dopuszczali do "pogadanek" z patusami błędnie nazywanymi kibicami, a ekstraklasy nie zobaczą jeszcze długo :)

1

Inter Miami zawsze był słaby w obronie ale dziś przechodzą samych siebie

2

@mekston ok dzięki to trzeba dotrwać do 1.30

1

Panowie @mekston @Lionel_Messi10 czy kto tam się orientuje Messi to gra w nocy czy już ma przerwę reprezentacyjną?

4

Już mniejsza w to że wygrywają ten puchar, ale styl w jakim to robią wk..rwia niesamowicie

1

No nie da się tego Viniciusa lubić

0

La rambla chwali Borussię, a więc trzeba odpalić meczyk VAMOS BvB

4

@macio_944 niby człowiek wie, ale jednak się łudzi, ale oglądać nie zamierzam

5

Cristiano z tytułem wicemistrza pucharu króla Arabii, a hejterzy znów będą mówić, że nic na pustyni nie wygrał( ͡° ͜ʖ ͡°)

2

@PatrychoO czyli już wiem czego nie będę robił o 19.50

0

@jacobFCB Bo Polacy jak zwykle muszą być mądrzy po szkodzie, nasłuchali się głupot o tej idealnej postępowej bez wad Europie i chcą tego i u nas. Później oczywiście będzie płacz kiedy i u nas dojdzie do tych najgorszych aspektów "postępu" czytaj ataków terrorystycznych czy wzrostu przestępstw.

Ps. Nie nie marzy mi się Rosja zamiast UE, bo wiem że tu krytykować unii nie wolno

0

@FcPortoFan1999 ale i tak liczę, że to Lublin wjedzie na Motorze do ekstraklasy

6

@Kgorecki2500 wygląda na to że nie :[

0

@Emhyr w finale i tak przegrają z Hiszpanią:P

0

@Faro nie lubię i czekam aż odejdzie z klubu oczywiście

0

@ACMaldini3 półfinał 1 mecz i ewentualnie finał z Motorem Lublin

0

Pięknie kibole zadziałali rozmową motywacyjną, Arka przed ostatnią kolejką miała przewagę punktową nad GKS-em i przegrali, a teraz i w barażu pachnie porażką. Kibole to jednak jest "inteligencja" xD
Edit. Arka remisuje, ale zdania nie zmieniam:D
Edit2. Arka prowadzi co nie zmienia faktu, że brak awansu bezpośredniego to zasługa inteligencji kibolskiej:D

8

@Kgorecki2500 Co to się stało panie Tusk? Przecież to są "biedni ludzie szukający swojego miejsca" i nie trzeba robić takiej obrzydliwej, ponurej propagandy. Gdzie jest pani Holland gdzie poseł Sterczewski no i gdzie Kurdej-Szatan kurła co tam się dzieje

1

@lucca87 zdecydowanie euro z 16 drużynami było bardziej elitarne. Teraz to sztuką jest się na turniej nie dostać i naszym się to prawie udało, a wygrają moim zdaniem Francuzi lub Portugalia

2

@HighestInTheRoom profilaktyczna cenzura jak u Niemców było, kilka lat temu jak tam opaleni zaczęli ubogacenie wprowadzać;)

0

@MichuZ44 kim jest ta pani, bo nie znam szon z of czy inna wybitna jednostka

6

@Arden "zacofana" Polska jest kilka lat za Mahometami, ale postępowa Unia pakietem migracyjnym ten problem załatwiła i za kilka lat u nas będzie to samo

0

Awans GKS-u to jedno, ale widzę Wisełka zadomowiła się w 1 lidze na dobre xD

1

Gieksa mamy to wracamy do ekstraklasy!:)

0

@Kgorecki2500 wraz ze Śląskiem:]

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?