Xaviball
Dołączył/a: marzec 2024
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
43
@Uukasz_93 to są ludzie autentycznie chorzy na głowę, a jeśli moje zdanie oznacza że jestem osobopostaciofobem to jakoś to przeżyje
1
@Lionel_Messi10 no o tego łysego nie De Paula:D
1
@Lionel_Messi10 a ten ochroniarz z Miami gdzie się stracił? :d
0
@Esteban_ Messi wygra CA i wszystkich pogodzi xD
22
@Kgorecki2500 2/3 narodu dalej bezgranicznie zakochane w popisie, nie ma dla nas ratunku
3
Fajnie że do ekstraklasy wracają dawno nie widziane GKS Katowice i Motor Lublin, a co do Arki Gdynia oby więcej dopuszczali do "pogadanek" z patusami błędnie nazywanymi kibicami, a ekstraklasy nie zobaczą jeszcze długo :)
1
Inter Miami zawsze był słaby w obronie ale dziś przechodzą samych siebie
2
@mekston ok dzięki to trzeba dotrwać do 1.30
1
Panowie @mekston @Lionel_Messi10 czy kto tam się orientuje Messi to gra w nocy czy już ma przerwę reprezentacyjną?
4
Już mniejsza w to że wygrywają ten puchar, ale styl w jakim to robią wk..rwia niesamowicie
1
No nie da się tego Viniciusa lubić
0
La rambla chwali Borussię, a więc trzeba odpalić meczyk VAMOS BvB
4
@macio_944 niby człowiek wie, ale jednak się łudzi, ale oglądać nie zamierzam
5
Cristiano z tytułem wicemistrza pucharu króla Arabii, a hejterzy znów będą mówić, że nic na pustyni nie wygrał( ͡° ͜ʖ ͡°)
2
@PatrychoO czyli już wiem czego nie będę robił o 19.50
0
@jacobFCB Bo Polacy jak zwykle muszą być mądrzy po szkodzie, nasłuchali się głupot o tej idealnej postępowej bez wad Europie i chcą tego i u nas. Później oczywiście będzie płacz kiedy i u nas dojdzie do tych najgorszych aspektów "postępu" czytaj ataków terrorystycznych czy wzrostu przestępstw.
Ps. Nie nie marzy mi się Rosja zamiast UE, bo wiem że tu krytykować unii nie wolno
0
@FcPortoFan1999 ale i tak liczę, że to Lublin wjedzie na Motorze do ekstraklasy
6
@Kgorecki2500 wygląda na to że nie :[
0
@Emhyr w finale i tak przegrają z Hiszpanią:P
0
@Faro nie lubię i czekam aż odejdzie z klubu oczywiście
0
@ACMaldini3 półfinał 1 mecz i ewentualnie finał z Motorem Lublin
0
Pięknie kibole zadziałali rozmową motywacyjną, Arka przed ostatnią kolejką miała przewagę punktową nad GKS-em i przegrali, a teraz i w barażu pachnie porażką. Kibole to jednak jest "inteligencja" xD
Edit. Arka remisuje, ale zdania nie zmieniam:D
Edit2. Arka prowadzi co nie zmienia faktu, że brak awansu bezpośredniego to zasługa inteligencji kibolskiej:D
8
@Kgorecki2500 Co to się stało panie Tusk? Przecież to są "biedni ludzie szukający swojego miejsca" i nie trzeba robić takiej obrzydliwej, ponurej propagandy. Gdzie jest pani Holland gdzie poseł Sterczewski no i gdzie Kurdej-Szatan kurła co tam się dzieje
1
@lucca87 zdecydowanie euro z 16 drużynami było bardziej elitarne. Teraz to sztuką jest się na turniej nie dostać i naszym się to prawie udało, a wygrają moim zdaniem Francuzi lub Portugalia
2
@HighestInTheRoom profilaktyczna cenzura jak u Niemców było, kilka lat temu jak tam opaleni zaczęli ubogacenie wprowadzać;)
0
@MichuZ44 kim jest ta pani, bo nie znam szon z of czy inna wybitna jednostka
6
@Arden "zacofana" Polska jest kilka lat za Mahometami, ale postępowa Unia pakietem migracyjnym ten problem załatwiła i za kilka lat u nas będzie to samo
0
Awans GKS-u to jedno, ale widzę Wisełka zadomowiła się w 1 lidze na dobre xD
1
Gieksa mamy to wracamy do ekstraklasy!:)
0
@Kgorecki2500 wraz ze Śląskiem:]