0

Ja oprócz wymienionych,z familijnych zdecydowanie "Wsiąść do pociągu", grono bardziej dojrzałe to strategia: "Ryzyko" i "Cywilizacja: Poprzez wieki" a dedukcyjne "Dracula" :)

4

Myślicie że Isco może zastąpić Özila w Arsenalu? Ja bym go tam chętnie zobaczył, tym bardziej że odchodzi też Ramsey

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Jeszcze tylko Atletico na Wanda i można czekać na Mikołaja :D

0

[SMARTFONY]
Pytanko z rodziny "który wybrać": Huawei P20 czy Galaxy S8
Miał ktoś z Was do czynienia z dwoma modelami albo z którymś z nich?
Zady, walety, może alternatywy z podobnej półki, biere wszystko.
Za konstruktywny support,Thank you from the mountain!

1

Jeśli chcesz pełną (z numeryczną) mechaniczną budżetową to ja polecam
https://www.morele.net/klawiatura-modecom-volcano-gamer-k-mc-gamer-u-kalih-blue-975485/
Niebieskie klikacze nie każdy lubi , ale sam mam ją ponad rok, trzyma się perfekcyjnie, full anti-ghosting, wygląda bardzo dobrze i w ogólnym odczuciu sprawia wrażenie naprawdę porządnej. Ja nie wiem czy zaufałbym klawiaturze z Lidla

0

Takie trochę Monaco się robi...

0

Jeszcze jakiś wątek feministyczny o Eowinie, albo seksistowski o Galadriel i Frodo i mamy komplet. A no i tak naprawdę to ludzie zajęli terytorium orków i dlatego musieli dokonać aneksji części Śródziemia.

0

Ostatni raz 90 minut rozegrał w marcu jak jeszcze był w Wolfsburgu więc... Szkoda typa bo z tego co się orientuje ma ciągłe problemy z kolanem

1

Costa w formie to ma odejście lepsze od Neymara ale w drybling... ne-e

26

A na mnie dziś wielkie wrażenie zrobił Busi. Dostał opaskę, biegał dużo, ostry pressing po stracie ale bez fauli, bardzo dobrze grał na wyprzedzenie no i to za co ja go uwielbiam: piętki i inne duperele na pełnym spokoju (a co porobił z Vecino i Lautaro to jego -> https://bolavip.com/europa/Busquets-bailo-a-Lautaro-Martinez-quien-despues-le-dio-una-patada-20181024-0102.html ) Oby taki występ powtórzył w niedzielę

7

Takie rzeczy tylko w siatce: Po zdobyciu Mistrzostwa Świata, Polska... spadnie w rankingu FIVB na 4 miejsce co może skutkować trafieniem na teoretycznie trudniejsze zespoły w turniejach kwalifikacyjnych na IO, możliwa np. Francja(tu FIVB też zmieniła zasady niedawno i zamiast 3 będą 2 turnieje kwalifikacyjne: Interkontynentalny i kontynentalny). Tam lepsze El Dorado niż z FIFA za Blattera :(

0

W jednej karierze Arsenal ->Barca->Chelsea->Atleti. Szkoda że nie Real, byłaby zbyt piękna przeplatanka :D

1

Pewno jeden mecz w otwartym TVP zobaczy więcej osób niż całą kolejkę w C+. Z jednej strony spoko polska TV powinna promować polską ligę jaka by nie była, a z drugiej patrząc na rosnące zyski tej kopaniny (czasem obejrzę coś na Eurosporcie) to sobie myślę ile więcej 35-latków z PRZESZŁOŚCIĄ w Bundeslidze, PL czy Barcelonie albo takich -iciów(piłkarzy z Bałkanów) będzie można sprowadzić...

1

Podobno w Nowy Rok ma wrócić na trybuny, oby mu zdrowie dopisało jak zobaczy takie United :/

1

Pierwsza dwójka pod tym względem strasznie odskoczyła reszcie,ale dziwi mnie miejsce Juventusu, wielka marka i wielka historia, sukcesy w Europie, w kraju wieloletnia dominacja a tu "bieda" mniej ze sponsoringu dostają niż Arsenal czy PySyGy

0

Jak kolega wyżej, bardzo polecam dozbierać i kupić HyperX Cloud (miałem 1 mam 2) są świetne pod względem dźwięku, wytrzymałości i wykonania. Jeśli nie ma takiej opcji również potwierdzę kolegów wyzej - typowo "gejmingowe" z LEDami itd z tej półki raczej omijać . Przede wszystkim przed kupnem założyć i posłuchać samemu żeby nie było zonku, a sam wybierzesz dla swoich uszu najlepiej. Creative Aurvana Live też są spoko w tym przedziale.

0

Nie wiem czy było. Wisła Kraków sprowadza nową perełkę, ponoć mocno perspektywiczny gracz.
[]
http://www.wisla.krakow.pl/pl/aktualnosci/brozek_nie_wrocilem_odcinac_kuponow/

0

Jak dla mnie to Valverde bedzie wpuszczał Lengleta na LO a Verme na środek a Miranda może w pucharze pogra :/

0

On na pewno jest nie do wyjęcia? :(

0

Duch Iniesty asystował?

9

Sytuacja z brazylijskiego podwórka futsalu (finał krajowego pucharu). Sędzia doznał pęknięcia czaszki...


[transfery.info]

1

I cyk Paco z brameczką :D

0

W 2016 zapłacili za potencjał pewnego portugalczyka 30 melonów. Wszyscy najlepsi w jednym zespole grać nie będą a jak chcą zaporowe ceny rzucać to puścić kluby z PL przodem.

1

Teoretycznie w przepisach nie ma nic o tym, że sędzia ma obowiązek upewnienia się że zawodnik wie że otrzymał napomnienie bo zazwyczaj i tak to robi (jak zawodnik go nie widzi to krzyczy numer i że ma kartkę a w odpowiedzi "no i super, ku**a" albo machnięcie ręką - czyli swoiste potwierdzenie) więc niefortunny błąd w sztuce sędziego, swoją drogą dwa napomnienia w 18 minut to niezły "wyczyn" :) Powodzonka

0

Ma więcej czasu na treningi w swojej szkółce i poszukiwanie Denisa Juniora

0

taktyk, będę wiedział do kogo się zwracać :D

0

Najlepsze:
-Powrót Piqueta z ManU chyba w sezonie 08/09 wiec się łapie w ostatniej dekadzie :D
-Modrić
Najgorsze:
-bezkonkurencyjny Dmytro Chygrynskiy
-chyba Huntelaar

0

LEEEEGIA MISZCZU TY NASZ

2

Wczoraj miał "ten dzień", że pewnie jakby się zabrał za curling to też by wygrał, aż szkoda że dalej nie skakał. Ale racja chłopak jest niesamowity, a skoczyć 6,05 w wieku niecałych 20 lat przy wzroście chyba poniżej 1,70m ... Myślałem że w szczycie Renaud zbliży się do Bubki na otwartym dlatego ja mu strasznie kibicuję - ale i tak chcę żeby wygrywali nasi :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?