1

Wg mnie:
Lenglet - jak cała obrona: średnio. Przy wszystkim. Przy kryciu czasem widać było braki w zgraniu z Pique. Przy wyprowadzeniu troche lepiej, ale też bez szału. Najgorsze wg mnie to ze 2-3 wyjścia a'la Mina na 40 metr na przecięcie, gdzie dostał siatę albo go mijali i albo groźna akcja albo faul.
Arthur- jak dla mnie dosyć poprawnie (na plus). Widać że przy budowaniu akcji z obrony to raczej on nie Busi chce grać piłką.Jak w przypadku Lengleta widać czasem brak zgrania no ale na automatyzmy znacznie za wcześnie. Ze 2 fajne dynamiczne wejścia w ofensywie jedno zakończone faulem i brama Pique po słupku Messiego.
Dembouz: Przy Albie gra mu się nie klei. Parę dryblingów, fajnych klep jak na niego mało strat ogólnie szukał gry ale ona nie szukała jego, Zmarnowana seta po podaniu Messiego. Po wejściu Cou na lewą stronę a Dembele na prawo cała Barca jakby ożyła z przodu i efekt- super gol zza 16m. Bramka do kompilacji z jutuba. Pozdr.

0

Szkoda że nie z "7" :/

1

Po sezonie w Chinach pewno znajdzie sobie klub w Europie żeby przypadkiem go wakacje nie dorwały :D

0

Jeśli już skazujesz się na allegro, unikaj wszystkiego gdzie nie jest podana dokładna specyfikacja sprzętowa (dokładny model np. płyty głównej, zasilacza czy kostek RAM). Zachęcam do poczytania samemu (w dobie internetu temat hardware jest szeroko dostępny, trzeba tylko poświęcić trochę czasu), albo skontaktowania się z osobą która się na tym zna, nawet jeśli masz minimalny budżet, szkoda kasy i nerwów na oszustów z alledrogo, wrzucą ci GPU po kopalni i będzie problem.

0

To daje 10,5 km /mecz,czyli jakiś kilometr na każde 10 minut na boisku. Taki Golovin biegał po około 12 km na mecz, ciekaw jestem ile Lingaard przebiegł. Ale przecież Luka nie jest tam od nabijania przebiegu :)

0

Niezłe transfery wyszły i to bez jakiegoś rozbijania banku. Martwi mnie tylko, że ta dwójka może zniknąć w systemie rotacji Valverde... a właściwie jego braku :/ No i to uszczuplanie kadry do "maksymalnie 22 zawodników" nie wygląda dobrze a tu już połowa lipca. Wszystkich chyba nie wypożyczą, czy może dadzą radę? :)

0

To w tej sytuacji ma drugorzędne znaczenie, bo po faulu i tak nie miał szans kontynuować akcji (został wycięty). Za takie wejście (prosta noga, atak korkami w miejsce: kostka/powyżej kostki) jest obligatoryjna żółta kartka w każdym miejscu boiska bo jest to klasyfikowane jako nierozważność. Wg mnie oczywisty błąd zespołu VAR i samego Mazicia że sam tego nie obejrzał.

2

https://imgur.com/a/9fKNKvs
jakim cudem to nie jest karny?

1

Ale ruskie z sierpem i młotem na trybunach to są już spoko...jeszcze niech somsiady ze swastyką przyjdą będzie komplet

13

"Gdyby nie słupek, gdyby nie poprzeczka
Gdyby się nie przewrócił, byłaby rzecz wielka
Gdyby to najczęstsze słowo polskie
Gdyby mama miała f***a, to by była ojcem, hej, hej…"

1

Życie, nie wszyscy wybiorą Barcelonę tylko dlatego że to Barcelona.
Moim zdaniem Barca nie powinna brać udziału w wyścigu po młodziutkie perełki prosto z Brazylii, bo to że zrobi kilka fajnych akcji, dryblingów (oni się rodzą technikami i jest ich tam naprawde sporo) i wyjdzie to pokaźnie na jutubach .
Neymara Barca kupiła w wieku chyba 21 lat i za więcej, ale on tę ligę rozwalał przez 3 lata, i chyba Florek nie chce żeby się to powtórzyło i wykupi abonament na brazylijskie talenty, do czasu jak sie nie zaplączą w transfery z tymi ich 15 właścicielami kart zawodniczych...wtedy kopać zacznie P$G :)

0

Ale ma też wysokie um. trenerskie więc na asa jak znalazł w uzupełnieniu treningu

0

Na asystenta go! :D

1

Arkadiusz Reca (W.Płock) --> Atalanta +/- 4 mln ojro (roczne przychody Wisły to ok 12 mln zł.) Swoją drogą nieźle poprowadzili te negocjacje, myślicie że Vidal pójdzie za więcej? :D

0

0

"Wielojęzyczny słownik polski" na Androida, korzystam i jestem zadowolony

0

No i wykrakał :D

4

"Dawno temu ja też zaufałem pewnemu Portugalczykowi. Wtedy dałbym sobie za niego rękę uciąć, i wiesz co...?" Także ja się będę w pełni cieszył nie jak przyjdzie a jak wejdzie na stałe do drużyny i coś jej da :D

0

Ogólnie jestem przeciwny takiemu wyrażaniu niezadowolenia, nawet gdy zawodnik/ drużyna gra słabo, zawsze można w ramach protestu na stadion po prostu nie iść, a gwizdy nikogo nie natchną. Wyjątkiem dla mnie może być sytuacja np jak z Goretzką gdzie wiadomo że odchodzi do wielkiego rywala a mimo to jest wystawiany... pomyślcie że młody a już czołowy zawodnik Barcy... taki Umtiti przechodzi na zasadzie wolnego transferu do Realu...

1

Myślę że Valverde rozumie że nawet z Las Palmas wystawienie dość eksperymentalnej obrony (Digne-Mina-Verma-Sergi), niepotrzebnie mogłoby narazić przewagę w lidze. Minę pewno będą testować jak wszystko będzie jasne albo (TFU!) z konieczności. Ja spodziewam się Andrzeja Sabotażystę w 11 jutro :D

0

"-Stefanski
-CO?
-Ty k***o"
lub
"Stefański ch** nie arbiter"
i ze 2 inne...

0

Powinna im komisja wpierdzielić taką karę żeby im się tych transferów odechciało...Przez takie grupy odechciewa się nie tylko na mecze chodzić ale i oglądać

1

Naprawdę nieźle to wyglądało na tej prawej stronie jak Dembele wszedł już w mecz. Ani jednemu ani drugiemu piłka nie przeszkadza, trochę finezji sie wkradło na prawą flankę :) Brakowało zrozumienia ale to przyjdzie z meczami

1

Zgadza się, dodam tylko że brakuje z przodu gry na 1 kontakt jak było kiedyś wręcz wbiegali do bramki rywala teraz to umarło, bo z przodu prawie same podania Messiego z prawej na lewo do Alby, a czynnik zaskoczenia w ataku to...tylko Messi i indywidualna akcja lub prostopadła do Suareza, brakuje "wariata" co rozerwie jedną stronę.

A do meczu dodam statystykę Chelsea z 83 min. przy ich 30% posiadaniu piłki, niecałe 200 (chyba 189) podań, nie mówiąc o ich dokładności. Grali głównie na błędach Barcy i tyle, ale nie można usprawiedliwić tego, że Barcelona tworzy 0,5 okazji podbramkowej w 45 minut i to nie w jednym meczu

0

Taktyczny kryminał...

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

On pewno nie chce o tym SŁYSZEĆ :V

0

W drużynie min. to 7 graczy jak zejdzie kolejny to sędzia ma obowiązek przerwać zawody...w miedzyczasie 9 czerwo wjechało mecz przerwany

0

Jak jeszcze dodamy to co mają z przodu na lata... Mbappe, Dembele, Martial, Coman i Rabiot + Fekir i Pogba chyba tylko ci ostatni mają wiecej niż 22 lata... Reprezentacja "z importu" ale z kopytem z przodu i murem z tyłu

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?