1

@KrwawiaceoczyVEB ale to że Depay odbił się już od United i od Barcy to raczej śmieszne nie jest

1

@bary w sensie odpadli bysmy po dogrywce czy po 5-0 w regulaminowym?

1

@FCBparasiempre a czym się różni dla drużyny strzelenie gola od zanotowania asysty?

3

@SzahMatt bez jego podań i robienia przewagi to mało kto by strzelał te gole w zeszłym sezonie.

0

@BaroPodertos o czym Ty piszesz? Oni dali mu w styczniu taki kontrakt, by mogli zarejestrować Ferrana i innych. Do tego grozili odesłaniem na trybuny, więc jakby gość miał wywalone to byśmy prawdopodobnie nie grali w LM w przyszłym sezonie.

0

@BaroPodertos jaka była rzeczywistość? Że Dembele chciał zostać, a agent pogrywał z klubem by uzyskać jak najlepsze warunki?

0

@Suzu na razie to te rolę są odwrócone

12

@HavertzKai Ty to chyba dalej wszystkie mecze na telegazecie oglądasz :D

5

@LioNey99 a to poprzedni sezon nie był udany, gdzie został najlepszym asystentem drugiej najlepszej ligi świata?

3

@bady48 a skąd wiesz, że te rozmowy wgl były z innymi klubami? Ktoś to potwierdził?
Ous od zawsze mówił, że chce zostać w Barcy, więc może to po prostu zwykłe plotki były, które miały wywrzeć presję na Barcy? Tyle, że Alemany to przewidział.

4

@slayer a to Ansu już wrócił do szpitala?

1

@agrad0 rok starszy od niego Benzema rozegrał sezon życia i jest głównym kandydatem do zgarnięcia ZP, ale tak, dalej patrzmy na wiek, a nie przygotowanie fizyczne.

0

@Archolos a Live dostało manto od United.

1

@Isso89 on ma więcej asyst niż wszyscy zawodnicy razem wzięci.

0

@Kamazinho bo jest kilka lat młodszy?
Pół Realu z Ramosem, Pepe, Marcelo i Casemiro na czele zawsze się gotowało w meczach z Barca.
Coś jeszcze głupiego chcesz napisać?

2

@fart no to już właśnie zadanie sztabu, by ich przygotować i dobrze ustawić

0

@FCB24 może po prostu w tamtym miejscu wcześniej ustalano sporo rekordów i napisali to niejako w przenośni?

0

@MesQueUnClub_87 czyli 90% użytkowników tutaj ma dwubiegunowość

0

@Nowy1103 to dlaczego są tutaj wspominani?

0

@Kamiloza91 akurat żaden z nich nie jest jakimś topem na swojej pozycji.

1

@Kamiloza91 zdecydowanie Dembele. Ansu to gość od wykończenia akcji, więc potrzebny będzie ktoś kto te piłki będzie posyłał do napastników i tutaj Dembele zdecydowanie góruje nad Raphinią.

2

@Nowy1103 a co złego zrobili Włosi w tej akurat sytuacji?

0

@areczek7878 wejdź na stronę główną to się dowiesz.

9

Jeszcze kontraktu nie podpisał, a już trenuje.
Co za profesjonalista.

0

@KrwawiaceoczyVEB czyli Ronaldem to jest tylko "z wyglądu". Całe szczęście ;)

0

@Clue z konieczności Kounde (o ile przyjdzie) to dobra alternatywa na PO. Szybki, dobrze wyprowadza piłkę i zejdzie do środka jak to oczekiwał Xavi w zeszłym sezonie od PO.

2

@hoeniker przecież cała ta szóstka będzie zarabiać podobne pieniądze razem co zarabiał wcześniej sam Leo.

0

@shahman głównie to Barca toczy boje o zawodników z Chelsea, więc tak trochę średnio ten mem pasuje.

0

@Piorun dostałeś informację, że twój telefon połączył się z zagranicznym sygnałem więc nie wiem z czym masz teraz problem?

1

@Emhyr nazwany "lewonożnym Araujo" ze względu na podobną posturę mam nadzieje? Bo jeśli ma te same zalety co Araujo to raczej ci panowie wzajemnie się nie uzupełniają.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?