0

@P33ck Morata to dobry napastnik, ale tylko dobry. Za słaby na TOPke, za dobry na średniaków. Dla mnie to on powinien grać w klubach pokroju Sevilli czy RSSS.

0

@Gaz czy w podobnym tonie można pisać o Gavim?
Też jeszcze umowy nowej nie podpisał, a jakby chciał zostać to by to zrobił. Po co nam w takim razie taki najemnik co jeszcze piwa nie może legalnie kupić, a już się rzuca i stawia żądania?

0

@Emhyr Wcześniejsze sezonu miał słabe, teraz jeden dobry, gdy drużyna była ustawiona stricte pod niego. Dla mnie to dalej kot w worku i obawiałbym się, że skończy jak Jović w Realu.
I za kogo w Barcy by grał? Za Pedriego?

0

@johny11 brnij w swej nienawisci i uprzedzeniach dalej.
1411 minut rozegranych na 3420 minut mozliwych w lidze. Rzeczywiscie caly sezon rozegral xD szkoda czasu na kogos takiego jak ty..

0

@johny11 jak widać skleroza już zaczyna doskwierać, bo zanotował 13 asyst w lidze. I to w pół sezonu. To wystarczyło by być najlepszym asystentem w drugiej najlepszej lidze świata. Bez niego Barca nie potrafiła sklecić 1 dobrej akcji nawet.
A co do konstruowania akcji to jednak zaufam nowoczesnej technologii, a nie starszemu Panu, który zaczynał uczyć się futbolu w latach 80.

0

@Comentateiro "Najpewniej odpowiedzią jest przypadek." czy zatem ta teoria jest udowodniona i jest pewna w 100%? Czy jednak jest to dalej przypuszczenie, a ta teoria wgl może nie być prawdziwa?

0

@johny11 polecam bardziej interesować się tematem, w którym chcesz się wypowiadać. Albo nic nie pisać, bo jak to mówią "nawet głupiec gdy milczy, wydaję się mądry".
https://www.fcbarca.com/104888-as-dembele-ma-najwiekszy-wplyw-na-konstrukcje-gry-w-calej-lalidze-ale-jest-nieskuteczny.html

30

a co dyrektor sportowy Bayernu będzie robił na treningu Barcelony 12 lipca?

1

@Eto'o9 R10 nie pytaj. Wybitnych myślicieli ciężko zrozumieć :)

1

@tomek8756 ehh.. jak milion Polaków orżnie Państwo na 10zł każdy to przecież nic się nie stało, ale jak jakiś polityk dostanie 100 tyś premii to już wielkie halo i od złodziei wyzywają..

1

@Comentateiro ja się kiedyś zastanawiałem czemu akurat małpy ewoluowały w człowieka, a nie żadne inne zwierzę?

7

@4Fabregas4 oj następnym razem polecam przemilczeć, bo jak to mówią:
"Nawet głupiec, gdy milczy, uchodzi za mądrego".

2

@clyde co do sztabu to dodam tylko to, by potwierdzić moje słowa.
"Klinika Aspetar w Dausze obserwuje Dembélé po kontuzji. "Przekazali katalońskiemu klubowi wyniki z urządzenia GPS zawodnika. 90% jego biegów w trakcie meczu to sprinty, natomiast w czasie treningu to tylko 20%. Wymagania treningowe i meczowe nie odpowiadają sobie. Ponadto trzeba pamiętać o predyspozycjach zawodników. W niektórych klubach kultura treningowa nie odpowiada wymaganiom zawodników"."

Kontraktu nie chciał przedłużyć, bo może po prostu chciał wyciągnąć jak najwięcej dla siebie jak w sumie każdy człowiek. No może poza Tobą skoro na to nie wpadłaś.

Wiele razy udowodnił, że ma talent i potencjał, ale nie spodziewałem się, że na to wpadniesz skoro Twoja pamięć sięga max do roku wstecz.

4

@clyde to lepiej na PS grać Abde? Czy może lepiej naiwnie wierzyć, że uda nam się kogoś ściągnąć i ten ktoś od razu wypali?
Dembele był jedynym zawodnikiem, który stwarzał zagrożenie w zeszłym sezonie. W pół roku machnął więcej asyst niż wszyscy nasi ŚP razem wzięci przez cały. Statystycznie stwarzał największe zagrożenie w całej LL.
No, ale nie wykorzystał jednej setki z Liverpoolem i często był kontuzjowany w dużej mierze przez złe treningi i decyzje sztabu trenerskiego, więc jest bee!

1

@Azi jak był hejt na niego w mediach to pierwszy łykałeś wszystko xD

6

@clyde kolejna osoba u której hejt jest ponad zdrowym rozsądkiem. Przykre

1

@DaPidejpi jeśli nie imprezujesz to to pogodzisz. Ja tam wolałem się wyszaleć do tego 25 roku życia więc zrezygnowałem :)

0

@4Fabregas4 dlaczego?

1

@HavertzKai nie wiemy jakie oferty były, a jakich nie było. Wiemy tylko, że Adeyemi już dawno dogadał się z BVB choć miał sporo czasu jeszcze i nie jedną ofertę by zapewne dostał. Chciał tam iść i tyle.

1

@DaPidejpi ja swego czasu wybrałem zaoczne, ale po pierwszym semestrze zrezygnowałem. Szkoda na to czasu, no chyba że rzeczywiście masz zamiar wkuwać non stop.

3

@HavertzKai Adayemi wybrał po prostu słabszą ligę. Większość zawodników tak robi, którzy kopią w takich ligach jak austriacka. Mniejsza presja, mniejsze wymagania, większa możliwość pokazania się z najlepszej strony.

1

@Hazok87 nie, wcale nie mają problemów ze zdrowiem. 8 kontuzji Araujo w ciągu niespełna 2 lat to zapewne fake :)
A no i o Ansu zapomniałem, ale w sumie nic w tym dziwnego skoro 2 lata nie grał. Ciekawe czy na niego ktoś by się skusił czy już brak chętnych.

0

@Mroziu nie sądź wszystkich swoją miarą.

4

@johny11 gość tworzący największe zagrożenie w LaLidze nie ma stylu, no nieźle :D

1

@Mroziu nikt go nie chcę bo tak napisał Sport?

1

@Hazok87 to Araujo i Pedriego też sprzedać czy jednak w ich przypadku można liczyć że kontuzje będą ich omijać? :D

2

@slayer jak klub nie wie na czym stoi? Bez problemu mogą zakontraktować kogoś za niego, a swoją propozycję wycofać i tyle.
Choć w sumie problem jest, bo kasy nie mamy więc i tak nikogo nie kupimy, a Francuz jest aktualnie i tak najtańsza opcja dla Barcy.

0

@ViscaelBarca2007 już mniejsza o szczegóły. Samu dla mnie po prostu pokazał przez ten nowy kontrakt, że jest ambitnym gościem, a nie kimś kto ceni tylko pieniądz. Gdyby wypełnił kontrakt to te 5mln by za sam podpis dostał.

0

@Rewolucja123 i bez skrzydłowych? :D

0

@Survier Pedri albo Dembele. Patrząc jednak na ilość wątków, które się pojawiły to jednak obstawiałbym, że Francuz ma "głośniejsze" nazwisko.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?