Zimny
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
10
Możecie mnie zruzgac ale mam nadzieję że Messi odejdzie po sezonie. Dziękuję mu za wszystko z całego serca. Ale mam dość tego ciągłego grania pod niego. Samym Messim nic nie ugramy. To musi być drużyna, kolektyw.
2
Wincyj Messiego Wincyj podan do niego...
1
@Coutinho007 teraz ma nowego ulubieńca, Pedrii
0
@Trepyveb nie schodził tak często do środka, hasali sobie prawa strona we dwóch, rozbrajali defensywę we dwóch. Piękny to był duet
0
@13th od prawie 3 lat tak jest. Wszystko lewa strona...
0
@socha a teraz przypomnij sobie jego ostatni sezon w Barcelonie, piłki nie potrafił dobrze przyjąć, i mnóstwo set zmarnowanych... Byłem za jego transferem ale nie do głównego rywala o mistrzostwo i nie w taki sposób jak się z nim pożegnaliśmy. W dodatku miałem nadzieję że jak odejdzie to przyjdzie jakas godna 9
0
@Sulimo nie A Ty? Trochę kultury dzbanie.
0
Ewidentny karny, Araujo wpadł mu pod nogi
0
@Yosemite patrzac na kompilacje wygląda to świetnie. A jak wygląda cały zespół? Dawno nie oglądałem Milanu.
6
Ter stegen robi co może a Lenglet patrzy, a nóż nie wpdnie
0
Ewidenty karny, kurła.
0
@Cyzix też proszę o linka, z góry dzięki.
0
@mcsarna chamem
0
@kryhaa gdzie znajdę po polsku mangę Boruto? Z góry dzięki
1
@NeroTFP a miałbyc pewniaczek z kursem 2.00
0
@G9 ja nie, ale mógłby posiedzieć na ławce do końca meczu.
0
Mam wrażenie jakby wszyscy byli spięci jak baranie jaja, grali pod jakąś presją. Messi, to już nie mlodzieniaszek żeby grał każdy mecz, w dodatku te jego wbijanie się w obrońców...
0
@kingorbit Ja miałem gorączke, ucisk w klatce piersiowej (prawdopodobnie płuca) i straciłęm węch i smak. Lekarz ni chu** nie wysłał mnie na badania...
0
@Yosemite a wiesz może ile z główki? Pytam z ciekawości.
0
@NemeZis93 niestety ale dla większości Messi jest tutaj nietykalny, co z tego że zawali mecz. On musi grać za zasługi dla klubu. Nie można złego słowa o nim powiedzieć. Sorry panowie ale klub ponad wszystko.
17
@sawyer00 nie tylko Ty, moim zdaniem widać różnicę w grze. Powoli się rozkręcają, trzeba dać im czas i to może wkoncu wypalić.
0
Ostatnie sekundy a oni z rożnego podawaja zamiast wrzucać to w 16stke
0
@LoTo11 a popatrz co obrona w tym momencie robiła. Śledzili tor piłki
0
@Rewolucja123 a co on na w ataku grać jak wszystko idzie lewa strona
2
@zibi haha no ciekawe
0
@socha a czy on się nie pruł o pozycje rozgrywającego?
0
@tobiasson92 U mnie prawie cała rodzina ma gorączke
0
Witam. Mam pytanie odnosnie samochodów. Moge przeznaczyc kwote 65tys. i zastanawiam sie nad kupnem Audi A4 b8 (Kombi) albo BMW F31 (Kombi). Zastanawia mnie co lepsze i za jakimi silniki sie rozgldac w podanych samochodach.
0
@Bartunek Kolego, jest coś takiego jak praca. Polecam ;)
0
Witam. Mam pytanie odnosnie samochodów. Moge przeznaczyc kwote 65tys. i zastanawiam sie nad kupnem Audi A4 b8 (Kombi) albo BMW F31 (Kombi). Zastanawia mnie co lepsze i za jakimi silniki sie rozgldac w podanych samochodach.