- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1512 Culés
Gorące dyskusje
Batys
0
Macie już zaplanowane urlopy? Jakiś ciekawy kierunek?
26 odpowiedzi
Batys
11
Hahaha z tymi 150 mln za tego ciapaka to ich chyba zdrowo powaliło jeśli to prawda.
30 odpowiedzi
Kgorecki2500
6
Wywiadu nie oglądałem ale widzę, że grubo chyba tam było. Tylko mi się od razu zapala lampka.... » Czytaj dalej
24 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1512 Culés
7
Kessie & Bennacer. Czołg i samochodzik. Klucz środka pola Milanu.
2
@Yosemite Kessie to Yaya Toure v 2.0.Jeszcze trochę mu brakuje większej mocy w ofensywie.
1
@Yosemite Duet Kessie Bennacer > Duet Busi De Jong.
0
@Yosemite patrzac na kompilacje wygląda to świetnie. A jak wygląda cały zespół? Dawno nie oglądałem Milanu.
2
@Zimny Solidny zespół, głównie podstawowa jedenastka. Myślę, że nikt z podstawowej jedenastki nie schodzi poniżej pewnego poziomu od dłuższego czasu. Wystarczy spojrzeć na wyniki. Lider Serie A bez porażki na koncie póki co.
Na początku wydawało się, że Ibrahimović jest kluczowy. Rzeczywiście - jest, tylko, że i bez niego potrafią wygrywać. Ma ten zespół charakter, mentalność, głód Ligi Mistrzów, głód wygranych i bycia na szczycie. Ostatnio przecież bez Ibry pyknęli w ładnym stylu Fiorentinę 2:0. Dobrze to wygląda. Każdy zawodnik gra na swoim poziomie, nie ma nikogo wyróżniającego się, ani nikogo odstającego od reszty.
Ciut gorzej na ławce. Są ciekawe nazwiska, ale niekoniecznie dające to samo co piłkarze z podstawy. Chociaż nawet jak wypadnie 2-3 graczy, to zespół nie traci charakteru.
Polecam ogólnie mecz Milanu w lidze. Jak będziesz miał czas, to w następny weekend sobie puść. To nie tylko dobre wyniki, ale doszedł naprawdę ładny dla oka styl. Nie nudzi ten zespół, ciągle coś się dzieje. Mi się np, bardzo fajnie Milan ogląda, bo grają ofensywnie i mądrze przede wszystkim.