Zoker
Dołączył/a: luty 2020
16 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
17
Suarez wróć
12
Chciałbym zobaczyć jak Suarez gryzie Messiego podczas meczu Barcelona - Atletico
1
@msmsms A ile meczów z jego udziałem widziałeś, że jesteś pewny, że wygryzie Roberto?
1
@AnnaMarianna Niestety za nic nie umówiłbym się z kolesiem, który na forum piłkarskim podaje się za dziewczynę i zadaje głupie pytania dotyczące romansów i miłości :(
0
@AnnaMarianna W dowodzie nie może istnieć ani Anna, ani Marianna
1
"Transfery. Bundesliga. RB Lipsk wzmocnił atak. Alexander Sorloth ma zastąpić Timo Wernera."
No nie powiem, że naprawdę bardzo fajny transfer. Śledziłem karierę tego gracza odkąd trafił do Crystal Palace, a teraz Lipsk kupuje go za 20 mln. Też dobry kierunek dla napastnika, bo gra pod okiem Nagelsmanna musi cieszyć.
0
@MysticCat Ja Ministrem Zdrowia pozdrawiam
Dopiero jest wytypowana pierwsze grupa 400 ludzi, którzy poddadzą się badaniom.
0
@MysticCat To zapoznaj się lepiej z tematem, bo testy kliniczne to minimalnie z pół roku będą trwały
0
@sonek Raczej nieumiejętność wyłapywania sarkazmu :P
0
@gurales Takie, że zapłacą nam po spełnieniu określonych warunków
0
@sonek 10 mln :)
1
@LucaBrasi Że niby Biomed? Nawet testów klinicznych nie było jeszcze
2
@Ghotti No jak okienko do 05.10.2020 to 13 dni wliczając dzień dzisiejszy i 05.10
12
@tbas No Barcelona powinna oddać go Bayernowi żeby się rozwijał tam, bo strach dać mu szanse u nas
0
@klopx George Best to chlor i nic tego nie zmieni
0
@klopx A kto to jest Serginio Dest?
0
@monsterrize Co roku mamy komplet, a potem nowe nazwiska ściągane są.
2
Nie jestem fanem Milika, bo uważam go za przeciętnego gracza i takie Napoli to dla niego sufit, ale przejście do Valencii byłoby głupie. Valencia ma beznadziejnego właściciela, którego nie interesują sukcesy sportowe, a dodatkowo oddali w tym okienku swoich najlepszych zawodników - Torres, Rodrigo, Parejo czy nawet Coquelin. Kto tam został? Kondogbia? Maxi Gomes? Soler? Gaya? Pewnie ich zaraz też sprzedadzą i tyle z Valencii, która pewnie w tym sezonie będzie się bić o udział w Lidze Europy.
0
Link do naszego fpl?
1
Pierwsze trofeum w tym sezonie jest. Boli wielka Barcelona niektórych
0
Link do naszego fpl?
0
Czy muszę zwrócić uwagę na coś szczególnego przy wybieraniu składu do FPL? Chcę zagrać pierwszy raz. Czy mamy swoją ligę LR?
1
Toć ja żem wiedzioł od samego początku, że Messi zostanie:
https://zapodaj.net/aedd6fffdad45.png.html
@Adey a Ty się już namyślałeś?
21
Dokładnie miesiąc temu doszło do eksplozji saletry w porcie w Bejrucie. Filmiki na pewno większość z Was widziała, więc macie pojęcie jakie szkody wyrządziła fala uderzeniowa. Wczoraj ratownicy natrafili na "oznaki życia" pod gruzami jednego z bloków, zapewne sklepu, w jednej z dzielnic mieszkalnych. Zamontowano kamery termowizyjne i zaobserwowano dwie osoby. Jedna z nich ma puls i wykonuje około 19 oddechów na minutę, co pozwala sądzić, że mamy do czynienia z prawdziwym cudem, jeśli rzeczywiście ktoś wytrzymał miesiąc pod gruzami.
1
@konrad1661
Wszystko pod kontrolą
Władza opętana
Bartomeu was pierd*
Wywala Vidala
Podejście wciąż niezmienne
Między nami ściana
W klubie mamy plemię
A każdy z nas to SZAMAN, SZAMAN
2
@BarcaInfo ja też jeszcze godzina i 15 minut i do domku spadam sobie schabowego na obiad opierdzielić
1
@barcelonaLM Skąd takie info?
0
Rozumiem, że jeśli zwróciłem buty do sklepu i dostałem na maila fakturę korygującą to zwrot został przyjęty, tak?
0
@Coutinho007 Też nie jestem fanem tego transferu
0
@cules100pro A na jakiej pozycji aktualnie byś tego de Beeka dał? Bo ja nie widzę dla niego miejsca.