Zoker
Dołączył/a: luty 2020
16 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Jarema2000 No to byłby sztylet w plecy XD Najważniejsze, że zaraz oddali tego gola.
1
Algieria była dogadana z Austrią, więc remis w ogóle nie dziwi. Zobaczcie jaki był kurs na remis u buka - okolice 2.
Dziwi natomiast, że aż tak sobie dali postrzelać.
2
@Kgorecki2500 Ja byłem biegać o 5 rano, żeby jeszcze w miarę pogodę mieć i od razu po prysznicu też pojechałem po warzywa/owoce na targ.
0
Jak ktoś dzisiaj nie jedzie nad wodę/działkę, to nawet nie ma sensu z domu wychodzić. Zero przyjemności.
2
@mekston Tak.
@Starrk tak. No nie ma takiej możliwości.
0
@Starrk Bo na początku była ustawiona opcja typowanie z rzutami karnymi. Czyli obstawiłbyś 2:2, mecz zakończyłby się takim wynikiem i byłyby karne, to miałbyś 0 punktów.
0
Dzisiaj chyba do tej pory najtrudniejsza kolejka do typowania. W ogóle pomysłu nie mam.
0
Czy Muslera zawalił turniej Urugwajowi? Cztery gole stracone i wszystkie na jego konto.
0
@Frimpong Fajnie gdyby wtedy Ronaldo zagrał od początku.
1
@FcPortoFan1999 Po tym co mi prawie codziennie wypisujesz na privie, to nie ma szans na takie zdjęcie.
1
@FcPortoFan1999 Nie wiem jak Ty, ale ja nie jem na kiblu fetyszysto Oskarze.
8
Właśnie sobie sram i myślę o Was. Przychodzę z przypominajką odnośnie typów:
@APTAPT @Frimpong @kundee @escarabajo @szela1899 @damianex10 @Konradowskyy @Bolton @Walker
0
@ranger3120 przegiołem co?
3
#onlyfans
Takie cudeńko siedzi na moim biurku
https://zapodaj.net/plik-v1sUFCrToL
0
@kocuur No co Ty :D
3
@kundee Sory, srałem akurat :D
6
@Bolton @Tabaluga37 @clyde @krefi10 @Filipem @Ilka @Lionel_Messi10 @szymonekk
Ściana wstydu osób, które po kilku gorszych typach odpuściły sobie ligę.
11
DO UCZESTNIKÓW LIGI TYPERA
Wielkimi krokami zbliża się faza pucharowa. Którą opcję chcecie obstawiać
1) 90 minut - Uwzględniony będzie wynik w czasie regularnym. Bramki z ewentualnej dogrywki i rzutów karnych nie będą brane pod uwagę.
2) Po dogrywce - Uwzględniony będzie wynik po dogrywce. Jeśli dojdzie do dogrywki, to strzelone bramki będą uwzględnione. Bramki z rzutów karnych nie będą liczone.
3) Po karnych - Uwzględniony będzie wynik po rzutach karnych. W tym przypadku liczone bedą wszystkie bramki z dogrywki i rzutów karnych. Przy wyniku 2:2 po dogrywce i 5:4 w karnych końcowy wynik to 7:6.
Teraz ustawiam na typowanie wyniku tylko z regulaminowego czasu gry. Jeśli inna opcja wygra w głosowaniu, to pójdziemy głosem ludu.
https://strawpoll.com/e2naXkM0AyB
@Kidd @michaleu @Pablozeusz @JaMPSZ @pt9 @chavez @Mario96w @kubix05 @majkiii @adi7adi8
0
@joloskyy Mój kumpel jest fizjo i jakoś nie ma na niego linczu :D
Jest tylko na niektórych, tak jak zauważyłeś. A co do tego ma Twój mechanik, to nie za bardzo rozumiem.
1
@Cyzix Tak, bo drama w Polsce się zaczęła od tego, bo ktoś otworzył sobie prywatny gabinet...
1
@Giwera To prawie identyko, bo ja 84 kg przy 184 cm :D
13
@joloskyy Pokaż mi mechanika, który pracuje w trzech różnych zakładach, zgarnia ponad milion PLN rocznie i to wszystko z naszych pieniędzy.
Wiadome, że będziesz bronił tej patologii, bo sam jesteś na/po medycynie.
1
@ToWinaSedziego Dokładnie to samo wczoraj mówił Footroll.
4
Messi co w szoku jest @Comentateiro
https://zapodaj.net/plik-mcSMOP0Typ
1
@Frimpong Jak głupiego udaje.
3
@Frimpong Po pierwszym zdaniu myślałem, że zaczniesz pisać o Darwinie Nunezie xD
EIDT: I rzeczywiście tak zrobiłeś XDD Nie doczytałem za pierwszym razem.
15
@Rupert_Haubica W historii czego?
0
@Dankho94isback Ale przecież Yamal jest już w Barcelonie :D Ja mówię o transferach do klubu.
1
@Dankho94isback A według mnie aktualnie żaden piłkarz nie jest wart takich pieniędzy. Wystarczy jeden wślizg, jedna niefartowna sytuacja, która skutkuje kontuzją i co? Zakup za 250 melonów wypada na pół roku.
0
@JimMorrisonFCB Tak realistycznie, myślisz, że City puściłoby go za ile? No mi się właśnie wydaje, że raczej oferta musiałaby być rekordowym transferem i przebić ten Neymara. Więc takie 250 mln to minimum właśnie.