1

@Jarema2000 No to byłby sztylet w plecy XD Najważniejsze, że zaraz oddali tego gola.

1

Algieria była dogadana z Austrią, więc remis w ogóle nie dziwi. Zobaczcie jaki był kurs na remis u buka - okolice 2.
Dziwi natomiast, że aż tak sobie dali postrzelać.

2

@Kgorecki2500 Ja byłem biegać o 5 rano, żeby jeszcze w miarę pogodę mieć i od razu po prysznicu też pojechałem po warzywa/owoce na targ.

0

Jak ktoś dzisiaj nie jedzie nad wodę/działkę, to nawet nie ma sensu z domu wychodzić. Zero przyjemności.

2

@mekston Tak.
@Starrk tak. No nie ma takiej możliwości.

0

@Starrk Bo na początku była ustawiona opcja typowanie z rzutami karnymi. Czyli obstawiłbyś 2:2, mecz zakończyłby się takim wynikiem i byłyby karne, to miałbyś 0 punktów.

0

Dzisiaj chyba do tej pory najtrudniejsza kolejka do typowania. W ogóle pomysłu nie mam.

0

Czy Muslera zawalił turniej Urugwajowi? Cztery gole stracone i wszystkie na jego konto.

0

@Frimpong Fajnie gdyby wtedy Ronaldo zagrał od początku.

1

@FcPortoFan1999 Po tym co mi prawie codziennie wypisujesz na privie, to nie ma szans na takie zdjęcie.

1

@FcPortoFan1999 Nie wiem jak Ty, ale ja nie jem na kiblu fetyszysto Oskarze.

8

Właśnie sobie sram i myślę o Was. Przychodzę z przypominajką odnośnie typów:
@APTAPT @Frimpong @kundee @escarabajo @szela1899 @damianex10 @Konradowskyy @Bolton @Walker

0

@ranger3120 przegiołem co?

3

#onlyfans

Takie cudeńko siedzi na moim biurku

https://zapodaj.net/plik-v1sUFCrToL

0

@kocuur No co Ty :D

3

@kundee Sory, srałem akurat :D

6

@Bolton @Tabaluga37 @clyde @krefi10 @Filipem @Ilka @Lionel_Messi10 @szymonekk

Ściana wstydu osób, które po kilku gorszych typach odpuściły sobie ligę.

11

DO UCZESTNIKÓW LIGI TYPERA

Wielkimi krokami zbliża się faza pucharowa. Którą opcję chcecie obstawiać
1) 90 minut - Uwzględniony będzie wynik w czasie regularnym. Bramki z ewentualnej dogrywki i rzutów karnych nie będą brane pod uwagę.
2) Po dogrywce - Uwzględniony będzie wynik po dogrywce. Jeśli dojdzie do dogrywki, to strzelone bramki będą uwzględnione. Bramki z rzutów karnych nie będą liczone.
3) Po karnych - Uwzględniony będzie wynik po rzutach karnych. W tym przypadku liczone bedą wszystkie bramki z dogrywki i rzutów karnych. Przy wyniku 2:2 po dogrywce i 5:4 w karnych końcowy wynik to 7:6.

Teraz ustawiam na typowanie wyniku tylko z regulaminowego czasu gry. Jeśli inna opcja wygra w głosowaniu, to pójdziemy głosem ludu.

https://strawpoll.com/e2naXkM0AyB

@Kidd @michaleu @Pablozeusz @JaMPSZ @pt9 @chavez @Mario96w @kubix05 @majkiii @adi7adi8

0

@joloskyy Mój kumpel jest fizjo i jakoś nie ma na niego linczu :D

Jest tylko na niektórych, tak jak zauważyłeś. A co do tego ma Twój mechanik, to nie za bardzo rozumiem.

1

@Cyzix Tak, bo drama w Polsce się zaczęła od tego, bo ktoś otworzył sobie prywatny gabinet...

1

@Giwera To prawie identyko, bo ja 84 kg przy 184 cm :D

13

@joloskyy Pokaż mi mechanika, który pracuje w trzech różnych zakładach, zgarnia ponad milion PLN rocznie i to wszystko z naszych pieniędzy.
Wiadome, że będziesz bronił tej patologii, bo sam jesteś na/po medycynie.

1

@ToWinaSedziego Dokładnie to samo wczoraj mówił Footroll.

4

1

@Frimpong Jak głupiego udaje.

3

@Frimpong Po pierwszym zdaniu myślałem, że zaczniesz pisać o Darwinie Nunezie xD

EIDT: I rzeczywiście tak zrobiłeś XDD Nie doczytałem za pierwszym razem.

15

@Rupert_Haubica W historii czego?

0

@Dankho94isback Ale przecież Yamal jest już w Barcelonie :D Ja mówię o transferach do klubu.

1

@Dankho94isback A według mnie aktualnie żaden piłkarz nie jest wart takich pieniędzy. Wystarczy jeden wślizg, jedna niefartowna sytuacja, która skutkuje kontuzją i co? Zakup za 250 melonów wypada na pół roku.

0

@JimMorrisonFCB Tak realistycznie, myślisz, że City puściłoby go za ile? No mi się właśnie wydaje, że raczej oferta musiałaby być rekordowym transferem i przebić ten Neymara. Więc takie 250 mln to minimum właśnie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?