adi7adi8
Dołączył/a: lipiec 2014
8 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Aequlibre To chyba nie jest dziwne te kluby są na podobnym poziomie logiczne że interesujemy się tymi samymi dobrymi zawodnikami :)
0
@Janas11224 Ile razy mu się here we go nie sprawdziło raz? Dwa?
2
Szwagry zaczęli jak nigdy a obawiam się że skończą jak zawsze.
3
Ale trzeba przyznać że los sprawiedliwy oddał za Kanadę
0
No nieeeeeeeee
0
Żeby tylko opony nie przebił
3
Dawaj tego babraka!!!
1
W końcu grande strategia oddała :P
2
@LAMC_10 Dobre pytanie..
3
@LAMC_10 Chyba to samo co Ciebie :P
2
Chyba czas na procesję..
0
Nie no z dychą to go poniosło :P
1
@Laminedependencia Kolega Matiego z jutuba :P
0
Vini wstawaj a nie łapy tylko co mecz..
3
@Lordzi Tak nafukany że pewnie nawet nie wie gdzie jest :P
1
Koniec pierwszej kwarty :P
1
Dwie dobre ekipy i od razu to chodzi
2
Ale sete mieli
0
Sędzina co leci ;)
3
Po jakiemu on xd
1
Dla rezerwowych zabrakło dzieci ;)
0
@ZwyklyKibicBarcy04 Dla widza żaden inny
0
@jacobFCB Przecież większość tych dużych których chcemy oglądać mają bardzo okej godziny, nie możemy płakać bo co do godzin to mocno sprzyja ostatnio Katar dobre, Rosja dobre, Brazylia bardzo dobre jak na inną strefę, RPA dobre, za chwilę Hiszpania Arabia więc znowu dwa razy bardzo dobre nie można narzekać że raz są troszkę mniej sprzyjające.
0
@zadafcb I potem zdziwienie dlaczego Gordon chodzi po 70+ czy Alvarez po 120
0
@Cule1234 Kto by nie chciał być zmiennikiem dyktatora :P
0
@Lordzi Tak przeglądałem te godziny i większość meczów tych dużych jest w miarę noralnych godzinach a te wynalazki w środku nocy to szanujmy się :)
0
@Giwera Nie tak dawno U20 wygrali i wszyscy przepadli także ten :P
1
@MessiForeverTheBest Tacy są najlepsi :d
0
@18Pawel99 No to grubo
0
@Ptasior Raczej zapadła decyzja że robimy wszystko żeby George nie wygrał mistrza i idziemy po Maxa