adi7adi8
Dołączył/a: lipiec 2014
8 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@partymaker W pierwsze tempo gdzie był kontakt to sam Martin nie upadł co by się skończyło gwizdkiem, a tak to ustał nie wybił (miał mnóstwo okazji) po czym jak stracił to wtedy chciał faul jak tam już nie było z czego go dać, więc tutaj główną winę ponosi Hiszpan, nie Marciniak. Podobna sytuacja jak wczoraj Simeone co miał pustą bramkę i tego nie wykorzystał gdyby się wywalił przy pierwszym kontakcie to pewnie byłby karny.
0
@Dawidovsky15 W jaki sposób tak z ciekawości
2
Z Barceloną ładuje to pod poprzeczkę
2
Ferran czy to Ty? :P
28
Przynajmniej klasyk będzie miał jakiś klimat jedni będą chcieli klepnąć mistrza, a drudzy jeszcze to odłożyć :P
0
@LukaszFan Wyjdzie w pierwszym
1
Po takich błędach to sędziowie powinni dostawać wysokie kary inaczej nic się nie nauczą
0
Proszę wywalcie tych sędziów już lepiej niech jakiś komputer to sędziuje nie wiem cokolwiek
1
A jeszcze deszczu nie ma xd
1
Dymyyyyyyyyyyyyy
1
@Sulimo No właśnie dlatego że na transfery średnio mogą to budują stadiony i inwestują w szkolenie
1
@BorzyKrzys Oczywista oczywistość przy tylu meczach ligi muszą mieć po 18 ekip jak Niemcy i Francja.
2
@esem91 Z takiej kamery to na pewno nie można ocenić że był ewidentny, było bardzo blisko.
2
@esem91 Nie podobno tylko to oficjalne info.
0
@turhiay Byłbym w ciężkim szoku gdyby zawodnik po całym sezonie na ławie wyszedł i grał koncert.
0
Mogliby odwrotnie przyciszyć komentatorów :P
1
@BulaKG Gdyby nie trafił w piłkę pierwszy to tak.
2
@Adran360 Znowu to ma dawać go na lewe :P
1
@mekston A to i tak przy ciekawych zmianach jak tak dalej będzie to wyglądało to za rok z Kimim w Mercedesie
4
Trochę słońca i Mercedesy w szoku ;)
0
@norbi77 Ja czekam na całość bo nie lubię oglądać po jednym odcinku :)
0
@Encore Drugi ewidentny, a pierwszy typowe 50/50 jeden da drugi nie (ja bliżej za karnym).
1
@ACMaldini3 Ten był ewidentny na karnego
5
Sędziowie to najgorsze co spotkało piłkę
2
Pozdro dla sędziego xDDDD Wszyscy są tam po jednych pieniądzach
1
Książkowy faul a ten ogląda
0
Gdzie on idzie xd
0
Claro karny jak coś
0
Jonasz takie emocje że nie wiadomo czy karny czy nie :P
1
Z nami Lookman to trafia