adi7adi8
Dołączył/a: lipiec 2014
8 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@esem91 Z takiej kamery to na pewno nie można ocenić że był ewidentny, było bardzo blisko.
2
@esem91 Nie podobno tylko to oficjalne info.
0
@turhiay Byłbym w ciężkim szoku gdyby zawodnik po całym sezonie na ławie wyszedł i grał koncert.
0
Mogliby odwrotnie przyciszyć komentatorów :P
1
@BulaKG Gdyby nie trafił w piłkę pierwszy to tak.
2
@Adran360 Znowu to ma dawać go na lewe :P
1
@mekston A to i tak przy ciekawych zmianach jak tak dalej będzie to wyglądało to za rok z Kimim w Mercedesie
4
Trochę słońca i Mercedesy w szoku ;)
0
@norbi77 Ja czekam na całość bo nie lubię oglądać po jednym odcinku :)
0
@Encore Drugi ewidentny, a pierwszy typowe 50/50 jeden da drugi nie (ja bliżej za karnym).
1
@ACMaldini3 Ten był ewidentny na karnego
5
Sędziowie to najgorsze co spotkało piłkę
2
Pozdro dla sędziego xDDDD Wszyscy są tam po jednych pieniądzach
1
Książkowy faul a ten ogląda
0
Gdzie on idzie xd
0
Claro karny jak coś
0
Jonasz takie emocje że nie wiadomo czy karny czy nie :P
1
Z nami Lookman to trafia
0
Antek jakie strzały miał
0
@Barcaa12 Otóż nie, rewanż zapewne też będzie ten mecz we wtorek
1
@PaprykFCB Brak możliwości sprowadzenia go
1
I cyk +5mln :p
2
@blakkudium Nic nowego cały czas tak robią Atleti PSG i inni mają ten sam krój trzecie stroju w tym sezonie.
@xvcWinterSoldier Ja w Pumie ale to najwcześniej za 10 lat..
0
@Ryse
1. X/-2.5 1-1
2. 1/+2.5 2-1
3. X/-2.5 1-1
4. 1/-2.5 1-0
5. 2/+2.5 1-3
6. 1/+2.5 2-1
7. 1/-2.5 2-0
8. 1/+2.5 3-1
9. 2/+2.5 1-2
10. X/-2.5 1-1
0
@Gaucho W PSG nie ale Flicku raczej nie przepada
0
@Gaucho A jak nie dozna to kto z tej trójki skrzydłowych będzie siedział na ławie?
3
@norbi77 Ale tam nie ma nic o zbiórce Łatwo tylko jakaś ich więc w czym problem
2
Sabalenka out z Madrytu :O
0
@malypuzon Co z tego że miał rację jak nie miał pieniędzy
11
Mekambe z wozu, koniom lżej :)