3

@Encore On jest niesamowity, tylko on może zagrać niektóre akcje

0

@mekston Jeśli będzie grac tak jak do tej pory na tym turnieju, z każdą kolejną akcją wręcz lepiej z większą pewnością sobie to jak najbardziej jest w stanie wygrać. Zresztą dobrze, że ma po drodze zawodników z którymi ma pewne rachunki do wyrównania.

0

@Arden Fascynujące ale co mnie obchodzi twoja była. Pytam tylko do kiedy szefowie mają obowiązek dostarczyć PiT, każda inna odpowiedź jest dla mnie zupełnie zbędna

1

@Colon Nie no serio jakbym była milionerką to z chęcią bym takie coś sobie w prezencie sprawiła. To musi być zajebiste uczucie taki trening z nimi

0

@abram3k Bo tak

1

@Colon Można i najlepsze jest to ,że to w moment było wykupione.

0

Do kiedy szefowa musi mi dostarczyć PIT? Do końca lutego?

1

@Colon Fajnie takie doświadczenie. To zawsze zostanie pięknym wspomnieniem dla niego :) Ja jakbym miał wolne 600 tyś to wykupiłabym sobie prywatny trening z Alcarazem i Nadalem w Las Vegas za tydzień ale niestety nie mam xD

1

@MesQueUnClub_87 Potwierdzam :D

1

@MesQueUnClub_87 O nim mi się jeszcze nie zdarzyło i mam nadzieję, że to nigdy się nie zmieni:)

0

@BulaKG Wróciłam dopiero z pracy i po prostu zapomniałam z tego wszystkiego, rzeczywiście wstyd...

0

Zapomniałam, że mecz dzisiaj..

0

@musli1989 Co ty robisz w Sosnowcu?

0

@KacperVEB Może i mógł ale nie wygrał, wygrała solidność w tym meczu a nie to by lecieć na aferę byle najmocniej zaatkowac będąc kompletnie źle ustawionym na nogach.

1

Ależ piękny hat-trick poszedł po Brazolach w ćwierćfinałach w turnieju w Rio xD I tak jak w piłce nożnej tak w tenisie Argentyna >>Brazylia

0

@VegetaPolska Nie ,już jest po ślubie z rok xD

0

@Colon Nie wiem ,jak dla mnie to wszystko to a i zdecydowanie więcej już widziałam. Czas pokaże, pełno teraz takich młodych zawodników w tourze co jest normalne w zasadzie.

2

@mrboom A mówią, że to teściowe są złe

0

@Colon Mówiłam, że Monfils chwilę gra super by zaraz beznadziejne. Cały Gael

3

@Kessie Kolekcja lato 2024

0

Monfils pięknie gra w drugim secie. Żeby on tylko potrafił tak cały czas grać

1

@QQL5 Ja zdecydowanie rozumiem jego punkt widzenia i zgadzam się z nim.

1

@TheNekro94 Aaa..to nie kojarzę na pewno

1

@MesQueUnClub96 Ale oni ciebie pewnie znają ^^

2

@MesQueUnClub96 Nie znam typów

0

@MesQueUnClub96 Ale sugerowałeś często coś w tym stylu i nie potrafiłeś go docenić, co się więc zmieniło?

2

@QQL5 Dokładnie, później mi zarzucał, że on się stara i czeka aż się odezwę czasem pierwsza a ja mam problem z zaufaniem, nie otwieram się za szybko. I ogólnie mam wrażenie też, że jak zrobię to pierwsza to będę się narzucać czy coś i przez to zjebałam bo juz chyba nie miał siły do mnie :D

2

@QQL5 W sumie to tak ale ja tak nie robię przez to już sobie zepsułam właśnie fajną relację, brawo ja xD

2

@mekston Zgadza się ale, że wreszcie to przyznał to lekki szok

0

@Alex1995 Ale co mają organizatorzy do tego ,że się wyjebały faworytki,oni im kazali przegrać?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?