1

@Coutinho007 Żałować nie żałuję bo pamiętam Barcelonę za Guardioli, piękną drużynę i wtedy pokochałam ten klub po dzisiaj. Ale teraz faktycznie w Europie wstyd.

5

Że też kogoś jeszcze dziwi ,że Barca jest pośmiewiskiem w europejskich pucharach. Nic od kilku lat się nie zmienia.

3

Ale Pedri,Dembele i Gavi niby tacy dobrzy a dziś kompletnie niewidoczni... ^^

3

@Antimadridista_WR Nie musiał robić tego faulu. Widząc, że Pedri schodzi z kontuzją, wiedząc, że w sytuacji gdy dostanie kartkę nie zagra w rewanżu powinien myśleć nad tym co robi ale on ma z tym problemy.

8

No raz mi się zdarzyło i to akurat na autostradzie, że zepsuł mi się samochód i musiałam się szybko przemieścić poboczem to od razu na La Ramblii aferę kręcą. Nic się przed wami nie ukryje.

5

@Mario96w Michała obecnie a kiedyś Michaliny xD Ale córką nie synem

73

Ukryta prawda nigdy nie przestanie mnie zaskakiwać, ogladam odcinek w którym 15latka zakochała się w swoim korepetytorze który okazał się być kiedyś kobietą i przy okazji matką tej dziewczyny xD Podziwiam wyobraźnię scenarzystów

0

Torre gdyby miał trochę oleju w głowie to by odszedł w zimowym okienku,miał dużą ilość czasu żeby skumać, że tu nie pogra.

0

@lionelmessigoat Urzekła mnie twoja historia.

0

Ale to przykre, że zespół który jest 4 od końca ciśnie ich od kilku minut Barcelonę i mógł strzelić bramki.

0

Potężny Cadiz ich ciśnie od kilku minut xD

0

Co gościu akcję zrobił ulala. Ale na Mareczka można liczyć

3

Xavi to by wpuścił na boisko Dembele z Pedrim nawet jakby nie mieli nóg szybciej niż jakiegoś Alarcona czy innego z Barcy B

0

Frenkie oby z United zagrał zdecydowanie lepiej niż dzisiaj

0

Fati jaki to klops się zrobił

0

Gdyby Cadiz było trochę lepsze to mogliby stąd wywieźć punkty

15

To Pedri nie ma po co wracać skoro jest potężny Sergi Roberto.

1

To teraz Ferran w nagrodę pewnie pierwszy zjazd do bazy

0

Roberto wszedł w buty Pedriego zdecydowanie:D

1

Weź się Lewy ogarnij

0

@kuz Zawsze tłumaczcie słabą grę tym ,że przeciwnik nie chce z nimi grać.

0

Na tle miernego Cadizu Barca nie wyróżnia się niczym szczególnym . Trochę słabo

0

Byłoby śmiesznie jakby była bramka dla Cadizu po tym strzale xD

0

Cienki ten Cadiz. Powinni ich ograć z palcem w nosie

1

Trzej królowie na trybunach:)

0

Trochę bieda w składzie

7

No to życzę z całego serca wygrania zakładu :)

1

@JimMorrisonFCB No wyobraź sobie ,że w takiej sytuacji możliwość kontaktu z rodziną chociażby przez internet jest bardzo ważny. Ale najlepiej oceniać nie będąc w takiej sytuacji.

19

Ale piździ, jak mi dachu nie zerwie to będzie cud. A jeszcze coś mi w drzwi wejściowe nawala albo od siły wiatru jest taki huk jakby ktoś w nie uderzał. Posram się ze strachu zaraz

0

@Kazragore Ale coś dzisiaj czytałam, że licząc od początku sezonu póki co jest drugi po Ter Stegenie w minutach.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?