agaFCB
Dołączył/a: czerwiec 2021
22 obserwujących
7 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Coutinho007 Żałować nie żałuję bo pamiętam Barcelonę za Guardioli, piękną drużynę i wtedy pokochałam ten klub po dzisiaj. Ale teraz faktycznie w Europie wstyd.
5
Że też kogoś jeszcze dziwi ,że Barca jest pośmiewiskiem w europejskich pucharach. Nic od kilku lat się nie zmienia.
3
Ale Pedri,Dembele i Gavi niby tacy dobrzy a dziś kompletnie niewidoczni... ^^
3
@Antimadridista_WR Nie musiał robić tego faulu. Widząc, że Pedri schodzi z kontuzją, wiedząc, że w sytuacji gdy dostanie kartkę nie zagra w rewanżu powinien myśleć nad tym co robi ale on ma z tym problemy.
8
No raz mi się zdarzyło i to akurat na autostradzie, że zepsuł mi się samochód i musiałam się szybko przemieścić poboczem to od razu na La Ramblii aferę kręcą. Nic się przed wami nie ukryje.
5
@Mario96w Michała obecnie a kiedyś Michaliny xD Ale córką nie synem
73
Ukryta prawda nigdy nie przestanie mnie zaskakiwać, ogladam odcinek w którym 15latka zakochała się w swoim korepetytorze który okazał się być kiedyś kobietą i przy okazji matką tej dziewczyny xD Podziwiam wyobraźnię scenarzystów
0
Torre gdyby miał trochę oleju w głowie to by odszedł w zimowym okienku,miał dużą ilość czasu żeby skumać, że tu nie pogra.
0
@lionelmessigoat Urzekła mnie twoja historia.
0
Ale to przykre, że zespół który jest 4 od końca ciśnie ich od kilku minut Barcelonę i mógł strzelić bramki.
0
Potężny Cadiz ich ciśnie od kilku minut xD
0
Co gościu akcję zrobił ulala. Ale na Mareczka można liczyć
3
Xavi to by wpuścił na boisko Dembele z Pedrim nawet jakby nie mieli nóg szybciej niż jakiegoś Alarcona czy innego z Barcy B
0
Frenkie oby z United zagrał zdecydowanie lepiej niż dzisiaj
0
Fati jaki to klops się zrobił
0
Gdyby Cadiz było trochę lepsze to mogliby stąd wywieźć punkty
15
To Pedri nie ma po co wracać skoro jest potężny Sergi Roberto.
1
To teraz Ferran w nagrodę pewnie pierwszy zjazd do bazy
0
Roberto wszedł w buty Pedriego zdecydowanie:D
1
Weź się Lewy ogarnij
0
@kuz Zawsze tłumaczcie słabą grę tym ,że przeciwnik nie chce z nimi grać.
0
Na tle miernego Cadizu Barca nie wyróżnia się niczym szczególnym . Trochę słabo
0
Byłoby śmiesznie jakby była bramka dla Cadizu po tym strzale xD
0
Cienki ten Cadiz. Powinni ich ograć z palcem w nosie
1
Trzej królowie na trybunach:)
0
Trochę bieda w składzie
7
No to życzę z całego serca wygrania zakładu :)
1
@JimMorrisonFCB No wyobraź sobie ,że w takiej sytuacji możliwość kontaktu z rodziną chociażby przez internet jest bardzo ważny. Ale najlepiej oceniać nie będąc w takiej sytuacji.
19
Ale piździ, jak mi dachu nie zerwie to będzie cud. A jeszcze coś mi w drzwi wejściowe nawala albo od siły wiatru jest taki huk jakby ktoś w nie uderzał. Posram się ze strachu zaraz
0
@Kazragore Ale coś dzisiaj czytałam, że licząc od początku sezonu póki co jest drugi po Ter Stegenie w minutach.