0

@LakiLuke dlatego nie przeżywam tak tej akcji z Messim, Barcelona była przed nim, będzie i po nim. Osobiście bardziej dotknęło mnie odejście Iniesty.

0

@JimMorrisonFCB to jest życie, to nie bajka

0

@LakiLuke nie, nie jest to złe, zaczniesz kibicować drużynie z którą Messi podpisze kontrakt i tyle. A jak zakończy karierę to znajdziesz sobie nowego idola.

0

@barcamember o 13:50

0

@kaamil1910 mam mieszane uczucia

0

@AdiKingu96 elegancka jest, tak samo jak skoki narciarskie kobiet.

1

@NaFazieHitman ciekawe jakby to tak owinęli jakiegoś naszego brata z Afryki.

0

@Chakalaka nie Urban ino Urbach

0

@RobiS wygląda na niższą

0

@RobiS ile ona ma wzrostu, z półtora metra?

3

@RomanHoffer Korsyka

2

Jeeeest, brąz!!!!!!

0

@joloskyy zaczął właśnie, eurosport

1

@LeoMessiah bundeslaga, le, lk od teraz, premier lig od następnego sezonu

0

@Homeopata8989 ale to w jakiej walucie? peelny, eurasy, dolary, czy pesosy kolumbijskie?

0

@Kacper1432 nie ma Bartomełu to skończyły się promocje

1

@RobiS 31go sierpnia

0

@sokot panie ratuj, młodzierz czy młodzież?

43

@patry295 a Tajka zakryłaby penisa ;-)

2

Jak szejk miał wygrać na izraelskiej ziemi, ustawione to od początku było. :-P

0

To co? Wygrać z Francją a potem pokonać kogoś z pary Argentyna/Włochy i mamy finał.

1

@msmsms najpierw liczą się wygrane mecze, nie punkty

0

@Barca1992 na elevenie wszyscy mówią "er"

5

@Wilczeq akurat mudziny dłonie mają jasne

0

@Pawel13sz hmmmmm

0

@AntekGriezmann de Jong ziewa?

0

@Coutinho007 do kogo? ;-)

0

@tomek8756 w skali tego maka pewnie tak, ale w skali wszystkich maków na świecie to nawet nie będzie to błędem statystycznym.

0

@zadafcb to są te detale

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?