1

@MesQueUnClub96 wygra piłka :-D

0

@Amok97 31 sierpnia

0

@eckov jak jedziesz do Soliny to jedź przez Uherce Mineralne, jest jedno wahadło, a przez Haczów bodajże siedem albo osiem, droga od Leska to jakaś masakra, remontują mostki na każdej rzeczce. Jadąc przez Uherce możesz ominąć to wahadło kierując się na Jankowce bodajże. Wczoraj stałem tam 3 zmiany świateł.

0

@Criss18Barca w Europie

0

@tristan87 i tak pewnie odklepie

0

@arczi1899 Huawei am51

2

@Odcinkowy u Rydzyka

0

@kubix05 a moje skojarzenie to nasze porażka w finale olimpijskim 3:2 z Hiszpanią

1

@Phoenixx zderzenie głowami było i długa pomoc lekarska

3

@AntekGriezmann albo SuperPolsat jak masz nc+, kanał 43

0

@macio_944 uj tam, ziema i księżyc, a co

0

@kuz pozdro o!

0

@kuz kto komentuje mecz Śląska w Polsacie Sport, czy też SuperPolsacie, w duecie z Iwanowem?

1

@tristan87 i na super Polsacie, kanał 43 jak masz nc+

0

Kto komentuje mecz Śląska z Iwanowem?, bo nie poznaję po głosie.

0

@kubix05 dzisiaj rocznica bitwy pod Grunwaldem

1

@kryhaa mnie osobiście to razi, tyle mamy pięknych polskich słów, ot tyle.

0

@Mns21 bo wygrali ze Słońcami

0

@FC1899Barca nie można napisać np. niesamowite, cudowne, wspaniałe, tylko awesome?

0

@domisiek114 z profilu wynika że Jasło, to na południu jest, nawet na wschodnim

1

@SaulGoodman eeee, ani piwka, ani drineczka, sztuczne to jakieś ;-)

1

@fart będzie MMA, Messi, Memphis, Aguero, nikt nam nie podskoczy.

13

@Deeespacito Włosi późno dorastają, chłop ma 30 lat XD

1

@MichalZZZ Pamiętam Kaskadę

1

@kubix05 Oj stało się w kolejce do skupu makulatury żeby wymienić na srajtaśmę.

2

@IronSanHybrid ale syf w szatni ;-)

4

@AmigoBlancos Casemiro jak zwykle zdziwiony

0

@dmcteam hę? .

0

Z ciekawości, czy są tu jacyś ludzie, oprócz mnie, co mają totalnie wyje.ane na to kto wygra CA?

0

@Kondziubarca są tacy?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?