aldewir
Dołączył/a: lipiec 2018
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Poproszę Summervilla do Barcelony jak już spadł do Championship
0
@BHAFCB SuperDepor
8
"Barcelona zakończyła sezon z najlepszą defensywą w lidze"
Tak nie do końca
0
Drzewa umierają stojąc
3
Alealejandro
0
@misiulator i schodzą do szatni "z wkurwieniem"
1
@Konradowskyy Dudke
0
@Frimpong Luis Enrique wjeżdża na pełnej
1
@kubix05 jak to kto, Dariusz Szpakowski
0
@ViscaelBarca2007 daj spokój, drugi mecz o nic, a ten dalej na ławce
0
A Araujo dalej ławka
2
@FcPortoFan1999 Górnik Łęczna, Górnik Łęczna, lubelszczyzna jest ci wdzięczna
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@mmaciass jedną, swoją
9
Dopiero co przychodził, szybko zleciały te 4 lata.
0
@Xaviball Espanyol czeka ;-)
2
Goodbye and good luck.
0
Alleluja, najmierniejszy z miernych
0
@tusieQ bierz wilczaka czechosłowackiego
0
Po przerwie Araujo na ratunek
15
Araujo ławka, wymowne
0
@konik83 dał dzisiaj tweeta, że proponował im współpracę, ale C+ go olał, także raczej nici z jego powrotu
0
Może Rafał Wolski wróci
0
@RozowaPantera mata z kolcami
0
@Eklerek dobrze prawisz
0
@FcPortoFan1999 czasem coś mądrego napiszesz
0
@AmigoBlancos zwłaszcza jak Trent zrobił padolino
0
@Arkon plus Żewłakow
0
@LAMC_10 plus Chabiniak
1
@LOPEZ16 jakby co co w środę jest mecz z Alaves