0

Poproszę Summervilla do Barcelony jak już spadł do Championship

0

@BHAFCB SuperDepor

8

"Barcelona zakończyła sezon z najlepszą defensywą w lidze"
Tak nie do końca

0

Drzewa umierają stojąc

3


Alealejandro

0

@misiulator i schodzą do szatni "z wkurwieniem"

1

0

@Frimpong Luis Enrique wjeżdża na pełnej

1

@kubix05 jak to kto, Dariusz Szpakowski

0

@ViscaelBarca2007 daj spokój, drugi mecz o nic, a ten dalej na ławce

0

A Araujo dalej ławka

2

@FcPortoFan1999 Górnik Łęczna, Górnik Łęczna, lubelszczyzna jest ci wdzięczna

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@mmaciass jedną, swoją

9

Dopiero co przychodził, szybko zleciały te 4 lata.

0

@Xaviball Espanyol czeka ;-)

2

Goodbye and good luck.

0

Alleluja, najmierniejszy z miernych

0

@tusieQ bierz wilczaka czechosłowackiego

0

Po przerwie Araujo na ratunek

15

Araujo ławka, wymowne

0

@konik83 dał dzisiaj tweeta, że proponował im współpracę, ale C+ go olał, także raczej nici z jego powrotu

0

Może Rafał Wolski wróci

0

@RozowaPantera mata z kolcami

0

@Eklerek dobrze prawisz

0

@FcPortoFan1999 czasem coś mądrego napiszesz

0

@AmigoBlancos zwłaszcza jak Trent zrobił padolino

0

@Arkon plus Żewłakow

0

@LAMC_10 plus Chabiniak

1

@LOPEZ16 jakby co co w środę jest mecz z Alaves

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?