0

Szkoda że na C+ nie komentuje Adam Marchliński

1

@kubix05 pyrkosz, pyrkosz, a nie jedzie

0

@AduŚ07 a Orzeł, Orzeł, Orzełek?

0

@Arkon przebić, czy wyrównać wynik Pepa?

1

@maroon zwłaszcza z alkoholem

1

@kubix05 czytała Krystyna Czubówna

0

@Krzysztof1987 a nie wiem, trzeba by Shakiry zapytać

0



"Dai Dai" Shakiry będzie oficjalną piosenką piłkarskich mistrzostw świata, premiera całego utworu 14go maja.


0

A może by tak Summerville

9

@Ignareks są jeszcze hiszpańscy sędziowie

0

@Roobo przecież to nie pierwszy raz

3

@cymanski15 Łukasz Fabiański

1

@Filipem włącz jedynkę, tam Laskowski i Podoliński

1

@MaziFCB na C+ to Łukasz Fabiański i Marcin Rosłoń, na tvp Jacek Laskowski i Robert Podoliński

0

@SkN włącz jedynkę, Jaca komentuje

0

@Gaucho dobra opcja do Barcelony

0

@Laminedependencia Summerville mógłby mu przyjść

2

@BORO_12 mają jeszcze finał Pucharu Anglii, więc jest jakaś szansa na ligę europy

0

@OskP może Villarreal

0

@Kinginiesta pierwszą połowę skończył przed czasem

0

@BezglutenowyPedri Coros, Garmin, Polar, Suunto

1

@blakkudium może Thiago Igor

0

Podbijam .

0

@Lionel_Messi10 ile mieli lat jak to osiągnęli?

2

Piątek, piąteczek, piątunio

0

@Sinirsey Dębiński nie byłby dobry na żaden mecz, drażni mnie jego komentarz, irytujący jest.

1

@Majczel97 szybciej Chelsea

18

Gówno, a nie spalony

9

Niestety nie tylko on

0

Adam Małysz nie będzie już prezesem, czyżby ponownie Polo Tajner?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?