1

Olaboga widział karnego jak cały madryt

10

Gówno było, a nie spalony

2

Żałosna liga. .

1

@MesQueUnClub_87 od zmierzchu do switu, underworld

0

@FcPortoFan1999 za dużo na rambli siedzisz i za dużo polskiej kopanej oglądasz ;-)

1

@FcPortoFan1999 na tej górze po potopie, według biblii, osiadła arka noego

1

@FcPortoFan1999 nazwa z biblii

0

@LjakRoberciik czytanie zawsze się opłaca

0

@Blanco16 może coś z babyliss

1

@xvcWinterSoldier akurat w tym przypadku nadepnął go przypadkowo przy braniu rozbiegu, co do reakcji to bez komentarza. To że Vjunior jest kretynem, to każdy normalnie myślący wie nie od wczoraj.

1

@xvcWinterSoldier przezież go nadepnął przy wybijaniu piłki

0

@La Pulgaa dokładnie

0

@La Pulgaa a niby kto komentuje z Rosłoniem?

1

@kubix05 następny będzie fajniejszy

1

@Aragorn33 łazienki w Warszawie

1

@LeoKrol Mateusz

1

@Kidd a mecz ciągle trwa

0

Na kolana, na kolana, na kolana!!!

3

Wynik lepszy niz gra

0

Póki co gramy padakę

1

@Bernard777 żużlowców

0

@szkudi7 nogi raczej

0

@AduŚ07 mam nadzieję, że puszkę po Żywcu zabrałeś ze sobą

0

@Matheu12 tylko Leeds

1

@emeu trudno, Korea mi nie leży XD, a serio idę na trening, bawcie się dobrze. Za tydzień się odkuję

0

@emeu no i cały plan w pizdu, dzisiaj beze mnie

21

A córka dla niego istnieje? Dwa razy rozwiedziona, dwa razy złamała słowa przysięgi małżeńskiej, wielki umoralniacz.

0

@NeroTFP1 w Strzyżowie

3

No i nie podobasz mi się Jurgen.

0

@Arden wymienił z kimś koszulkę?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?