aldewir
Dołączył/a: lipiec 2018
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@okiemtypera_lucaxx95 taa, gra z ogórkami w lidze konfernecji.
0
Dawno nie byłem tak wkvrwiony po meczu jak dzisiaj.
0
@Mario96w od 2 lat jest codziennie, gorzej niż miesięcznica
1
@Marcelinho99 @FanBarcy22 na pytanie dlaczego na tych kanałach, odpowiedź: nie ma miejsca na tych co leci liga polska, czy hiszpańska
0
Liga angielska w Canal plus od nowego sezonu, na kanałach Extra, tam gdzie LM
1
@kubix05
- nie mówi się ino
- ino jak?
- ino tylko, yy tylko tylko
0
Można się rozejść
0
real nie potrafi bronić mistrzostwa, atletico nie wygrywa majstra z griezmannem także tyluł dla barcelony.
1
po tej kolejce nadrabiamy punkt nad realem i altelico
0
@Culer9002 przy bramce na 2:2 stał jak widły w gnoju
0
@Tabaluga37 nie wspomina się
2
@michal26 nie bądźmy pewexami
3
@JimMorrisonFCB tvp vod
0
@MACIEK 22 nie zapominaj żw jest jeszcze Langlet
0
@jacobFCB latasz po całej Polsce, dobrze że drogi mamy teraz w miarę
1
@jacobFCB o panie, toż to koniec Polski
0
@Aragorn33 ale nie pisze że to mają być włosy z głowy
0
Te spodenki do tych koszulek pasują jak pięść do nosa.
0
@Eklerek a Mourinho wygrał coś jako piłkarz?
0
Gianfranco Obsranco
1
Obejrzałbym mecz legend Barcelony z Barceloną Femeni.
0
Tylko gadająca piłka
3
@Comentateiro i pamiętna bramka ręką z San Marino
0
@gumaz siusiu, paciorek i spać
2
@Bernard777 wolę Newcastle - West Ham
2
@Encore a w następnej kolejce w cymbał z Mielcem
0
@norbi77 ja tu jednak widzę stratę 2 pkt. niż zdobycie 1.
0
@norbi77 2:2 dzisiaj to nie wtopa?
0
Mecz im. Czesia M.
1
@Comentateiro mam podbne odczucia