0

@okiemtypera_lucaxx95 taa, gra z ogórkami w lidze konfernecji.

0

Dawno nie byłem tak wkvrwiony po meczu jak dzisiaj.

0

@Mario96w od 2 lat jest codziennie, gorzej niż miesięcznica

1

@Marcelinho99 @FanBarcy22 na pytanie dlaczego na tych kanałach, odpowiedź: nie ma miejsca na tych co leci liga polska, czy hiszpańska

0

Liga angielska w Canal plus od nowego sezonu, na kanałach Extra, tam gdzie LM

1

@kubix05
- nie mówi się ino
- ino jak?
- ino tylko, yy tylko tylko

0

Można się rozejść

0

real nie potrafi bronić mistrzostwa, atletico nie wygrywa majstra z griezmannem także tyluł dla barcelony.

1

po tej kolejce nadrabiamy punkt nad realem i altelico

0

@Culer9002 przy bramce na 2:2 stał jak widły w gnoju

0

@Tabaluga37 nie wspomina się

2

@michal26 nie bądźmy pewexami

3

@JimMorrisonFCB tvp vod

0

@MACIEK 22 nie zapominaj żw jest jeszcze Langlet

0

@jacobFCB latasz po całej Polsce, dobrze że drogi mamy teraz w miarę

1

@jacobFCB o panie, toż to koniec Polski

0

@Aragorn33 ale nie pisze że to mają być włosy z głowy

0

Te spodenki do tych koszulek pasują jak pięść do nosa.

0

@Eklerek a Mourinho wygrał coś jako piłkarz?

0

Gianfranco Obsranco

1

Obejrzałbym mecz legend Barcelony z Barceloną Femeni.

0

Tylko gadająca piłka

3

@Comentateiro i pamiętna bramka ręką z San Marino

0

@gumaz siusiu, paciorek i spać

2

@Bernard777 wolę Newcastle - West Ham

2

@Encore a w następnej kolejce w cymbał z Mielcem

0

@norbi77 ja tu jednak widzę stratę 2 pkt. niż zdobycie 1.

0

@norbi77 2:2 dzisiaj to nie wtopa?

0

Mecz im. Czesia M.

1

@Comentateiro mam podbne odczucia

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?