0

@Filipem tak więc na jakiej podstawie twierdzisz, że jest tytanem pracy, skoro przez dyskomfort tym tytanem pracy nie był?

Jak się okaże, że jednak jest, to przyznam rację, ale wydaje mi się, że to nie tylko pubalgia sprawia, że przestał presować, ale również ego.

0

Właśnie zdałem sobie sprawę, że Araujo nie zagra w kolejnym meczu LM i od razu dzień się zrobił lepszy.

0

@Filipem statystyki z tego sezonu nie pokazują, żeby był "tytanem pracy".

12

Niech Yamal zacznie od siebie, bo w tym sezonie to jego pressing wygląda gorzej od Roberta.

1

@mientusek1407 dokładnie, dług można spłacać korzystając z naszej światowej marki, legendy i tego jak wielu zawodników chce tu grać.

Ale przez regulacje nie możemy wydawać kasy w wystarczającej ilości, żeby rywalizować.

6

Trudno tu nie wchodzić w teorie spiskowe, że gość ma po prostu posmarowane od angielskich drużyn i dlatego tak sabotuje swoją ligę.

0

Brawo Pan Tebas i bzdurne regulacje

1

Taka prawda, ale Yamal może głównie podziękować kolegom.
Trudno żeby sam coś zrobił w takim meczu - nie tylko Cucurella go krył, ale był asekurowany przez 2-3 zawodników.

0

@Guillegavira Araujo nie jest słaby, jest głupi

0

@xavi890 i ważne jest żeby je wygrać :)

0

@Crema Catalunya nie możesz mówić, że by nie było różnicy, jak gość łapie czerwo w pierwszej połowie.
Cały mecz się posypał przez to czerwo. Do tej pory mieliśmy swoje sytuacje i potrafiliśmy atakować. Później już nie.

1

@Chudini123 jak jednego kupimy to będzie sukces. Oby się udało.

0

"Jeżeli przeanalizujesz mecz to musisz dostrzec, że mieliśmy gracza mniej" xD
On tak czasami delikatnie pojedzie tych dziennikarzy idiotów. :)

0

@Esteban_ Yaya Toure

5

@CurryTheGoat30 Xabi Alonso podobno jest wolny

4

@parpe zdecydowanie więcej byśmy tracili, ale ciężko to zrozumieć niektórym, bo łatwiej zwalić na "wysoką linię".

2

@AmigoBlancos trudno mówić o dyscyplinie jak połowa drużyny jest pod formą.
Możesz sobie układać taktyki do woli jak dostajesz czerwoną w pierwszej połowie, albo jak ci taki Ferran nie strzela setki.

1

@robsons23 to już się stało normą, więc nawet trudno się go czepiać.
W tamtym sezonie top prawych obrońców na świecie.

0

@Peniu dzisiaj to jego rola na boisku była mocno cofnięta, to pewnie dlatego.
Jeśli mieć pretensje o pchanie akcji do przodu, to do Fermina, Yamala, Ferrana.

1

@parpe Casado za słaby fizycznie na takie mecze. Gdyby był otoczony wybieganymi murzynami, to tak.

0

@tomek8756 właściwie to tym bodźcem w postaci czerwa dał nam szansę na większą motywację i odrabianie wyniku

6

@directedbyfcb ciekawe ile trzeba czasu, żeby hiszpanie wywalili takich ludzi na zbity pysk

1

@Kinginiesta Jakby Ferran nie biegał, to byłoby lepiej, bo mniej by psuł xD
To jak z politykami, jakby nic nie robili, to byłoby super.

1

mam nadzieję, że oddał nam Lamina po meczu i nie trzyma go w tej kieszeni

1

@Kinginiesta Nie no. Gorszy od Ferrana nie był.

1

@Cule6173737377171 Rashford zrobiłby robotę w tym meczu.

5

To jest cyrk.
Przecież Ferran był najgorszy na boisku.
Nie dość, że przyjąć, strzelić czy podać nie potrafił i odstawał fizycznie od KAŻDEGO, to jeszcze nawet w obronie przeszkadzał i linię spalonego łamał.

1

@JanuszKorwinMikke umiejętności to on ma, to głupota po prostu

1

@Fog_W_1899 wiosna jeszcze przed nami, zostaw nam nadzieję xD

0

@Veysel to prawda, że sędzie nie musiał, ale Araujo też nie musiał się kłócić, Flick o tym mówi za każdym razem, że żadnych dyskusji z arbitrami i tyle.
Faul miał prawo popełnić, ale dostać tego żółtka za dyskusje nie miał prawa.

No Ferrana to ja nie będę już komentował xD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?