6

@gumaz czyta i wspomina sąsiada, trochę dziwne

0

W niedzielę 37 w cieniu. To trzeba będzie pampersa założyć bo się z dupy będzie lało.

10

Dzieci śpią, mam czas obejrzeć mecz, a tu takie guano jest grane. Idę w kime.

1

Warto było dać te 80 baniek, ani Kane, ani Ham, tylko nasz rudzielec oddał pierwszy celny strzał na bramkę!!!

2

@BulaKG nikt mu nie podaje bo jest rudy

1

Kurwa, Laskowski mówi szybciej niż ja piszę o tych podaniach

4

@Sysia11 zaczął się raczyć Amareną, a nie Leśnym Dzbanem to od razu inaczej gada

1

Na cholerę im hydration, jak hydration mają z nieba?

5

Bellingham zdziwiony pyta Williamsa czy mu się reprezentacje nie popierdzieliły

2

Jeszcze z wolnego jebnie

0

Julian FERRAN Alvarez, lepiej już tego Messiego kupić

1

Śmierdzi tu remisem

3

@Irmscher10 Messi strzelił, dawaj herba

1

@Irmscher10 ziom, to dopiero 7 minuta

0

Po co świrował? Zawsze się to tak kończy

3

Co w repce Argentyny robi Dawid Kwiatkowski?

0

@maroon jesteś na forum ciepło lubnych, uważaj bo Cie zaraz zjedzą. Ma być gorąco bo jest lato i uj, ma się lać z dupy i jaj

4

8

Belgia też ma swoich Ferranów

0

@Nazio_87 bo jego trzeba sprzedać w tym okienku

0

Bliźniaczki kibicują?

4

@heniusss szkoda, że @Borneo tak nie robi zanim napisze kolejny wysryw w swoim języku

1

@RomanGroza
Zgłosiłem, przekonamy się

11

Ziomek 0.5 tymbarka wypił i zaczęło fermentować

0

@Czajka90 kurcze, powoli będzie trzeba zacząć ale trochę ciężko przy torach kolejowych

0

@PolskiBarcelonista10 Węgrzyn jest wiecznie podniecony, Mielcar ospały

24

I cyk, setunia na rozluźnienie

1

@Kazragore to jest 50/50, on twierdzi, że to jego dziewczyna, a ona go nie zna

1

@BorzyKrzys a kto powiedział, że to jego kieszeń?

1

@FcPortoFan1999
Będzie grał dopóty w finale nie zrobi siuuu

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?