allien18
Dołączył/a: listopad 2022
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
6
@gumaz czyta i wspomina sąsiada, trochę dziwne
0
W niedzielę 37 w cieniu. To trzeba będzie pampersa założyć bo się z dupy będzie lało.
10
Dzieci śpią, mam czas obejrzeć mecz, a tu takie guano jest grane. Idę w kime.
1
Warto było dać te 80 baniek, ani Kane, ani Ham, tylko nasz rudzielec oddał pierwszy celny strzał na bramkę!!!
2
@BulaKG nikt mu nie podaje bo jest rudy
1
Kurwa, Laskowski mówi szybciej niż ja piszę o tych podaniach
4
@Sysia11 zaczął się raczyć Amareną, a nie Leśnym Dzbanem to od razu inaczej gada
1
Na cholerę im hydration, jak hydration mają z nieba?
5
Bellingham zdziwiony pyta Williamsa czy mu się reprezentacje nie popierdzieliły
2
Jeszcze z wolnego jebnie
0
Julian FERRAN Alvarez, lepiej już tego Messiego kupić
1
Śmierdzi tu remisem
3
@Irmscher10 Messi strzelił, dawaj herba
1
@Irmscher10 ziom, to dopiero 7 minuta
0
Po co świrował? Zawsze się to tak kończy
3
Co w repce Argentyny robi Dawid Kwiatkowski?
0
@maroon jesteś na forum ciepło lubnych, uważaj bo Cie zaraz zjedzą. Ma być gorąco bo jest lato i uj, ma się lać z dupy i jaj
4
Endrick - zjadłbym burgera
Ancelotti - https://www.tiktok.com/@viral0corner/video/7653163087717076232
8
Belgia też ma swoich Ferranów
0
@Nazio_87 bo jego trzeba sprzedać w tym okienku
0
Bliźniaczki kibicują?
4
@heniusss szkoda, że @Borneo tak nie robi zanim napisze kolejny wysryw w swoim języku
1
@RomanGroza
Zgłosiłem, przekonamy się
11
Ziomek 0.5 tymbarka wypił i zaczęło fermentować
0
@Czajka90 kurcze, powoli będzie trzeba zacząć ale trochę ciężko przy torach kolejowych
0
@PolskiBarcelonista10 Węgrzyn jest wiecznie podniecony, Mielcar ospały
24
I cyk, setunia na rozluźnienie
1
@Kazragore to jest 50/50, on twierdzi, że to jego dziewczyna, a ona go nie zna
1
@BorzyKrzys a kto powiedział, że to jego kieszeń?
1
@FcPortoFan1999
Będzie grał dopóty w finale nie zrobi siuuu