aspr1me
Dołączył/a: lipiec 2023
4 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@RoberDzik no dementowała wcześniej po tych pierwszych plotkach a te 80% od godziny grzeją, to też zdementowała?
3
Nawet jestem w stanie uwierzyć, brzmi bardzo brazylijsko xD
0
@LeoMessiiBarcaPepa Lionel Messi opuścił boisko w 66. minucie meczu Argentyny z Kolumbią (1:0) w finale Copa America. Kamery szybko uchwyciły, jak mocno opuchnięta była kontuzjowana kostka kapitana Albicelestes. 2024 rok.
3
Nie ból jest najgorszy, tylko ten czarny kolor ...
0
@Martwy A ja jakoś czuję, że Real go klepnie, nie widzę w tym sensu, jedynie tyłki by nas piekły kilka miesięcy.
10
Ja my chcemy 150 baniek wyłożyć za Alvareza to tylko Atletico może nas ocalić i kazać spadać xD
6
Var - silny wobec słabych, słaby wobec silnych
0
Biedni komentatorzy kogo teraz będą hejtować
2
Komentatorzy zdrowi? xD
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Zdziwie się jak w następnym meczu Rashford nie dostanie miejsca w wyjściowej xd
0
@Gaucho Oby oby, z Ferrankiem się będzie opalał
1
Gordon jest zbyt jasny na dobrego skrzydłowego, brakuje mu trochę czarnego pigmentu
0
Gordon pij mleko będziesz wielki
4
Atletico piszące coś o szacunku XD
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
9
Podoba mi się jak ci umierający zawodnicy szybko się podnoszą na tym mundialu xD
3
Atletico tak na prawdę lubi Barcelonę, tylko nie wie jak zagadać
0
@Nazio_87 każdy z elementów tej uczty można dublować według uznania ;)
2
2 hot dogi ze stacji i perła chmielowa, czy jest bardziej kawalerska kolacja?
16
Wiesz co Julian, może ty nic nie mów na temat tej Barcelony po meczu
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
Alaba to ma ujemną aurę jako kapitan xD
2
Argentyna pierwsza zaczęła ostro grać i zdziwieni, że nawalanka xd
2
@luna666moon Ciekawe czy by mu się Szczecin spodobał
1
Martinez gra w 1 bo uważają go za lepszego czy po prostu Alvarez jest oszczędzany? xd
0
Za takie strzały to żółta powinna być, po ciul ten var był tyle czasu xD
0
@RoberDzik Redaktorze, lista obecności odhaczona
1
Lautaro zawsze tak wolno zbiera się do strzału?
3
Afrika korps w natarciu