aspr1me
Dołączył/a: lipiec 2023
4 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
16
Fajnie, że są takie drużyny na mundialu jak RPA, można się poczuć jakby Polska grała
5
Najlepszy mundial to był 2014 Brazylia, święto w światyni futbolu
4
Ciekawe co Lewy będzie robił po zakończeniu kariery
2
@Gibbon_FCB to se jeszcze poczeka xD
0
@aszymbeher w tym sezonie może na plus, ale na farcie xd
0
Atletico mocne w gębie do czasu pierwszego meczu z Barcą albo Realem
0
@fcbarcafan19 też się nad tym zastanawiałem, ale na niebieskiej i czerwonej widać że to flaga białoczerwona, a na białej musieli trochę zmienić kolor białego xd
1
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
"Jules Koundé doznał urazu pod koniec pierwszej połowy i po przerwie został zastąpiony przez Malo Gusto" - a temu co się przytrafiło?
1
@FcPortoFan1999 no tak xD
0
Ale będzie miał przerąbne Julek w tym Realu, Mourinho go ustawi na ŚPD.
0
Lampa co? Lampa jak ...
1
@Arkon A co córa studiuje? RTX 2050 trochę stara generacja grafiki, lepiej by było jakby jej nie było :D Z integrą, która pewnie wystarczy zamknąłbyś się w okolicach ~2k.
1
@Bolton Hiszpania bez wahania :D
0
Jeżeli Argentyna by się spotkała z Hiszpanią w finale MŚ to komu kibicujecie?
0
@beter2 Perez sprowadzi kogoś czarnego xd
3
Nic śmiesznejszego niż ten twitt i komentarze madrycioków już dzisiaj nie zobaczycie
0
@MessiForeverTheBest ale to będzie flop
0
@Derean A śmiali się ze szwagrów ...
0
Ale to el clasico było dobre ...
6
Czy derby Madrytu będą rozgrywane normalnie w przyszłym sezonie czy po prostu wpiszą 0:0 bez rozgrywania meczu?
6
Paella z Lapciem, co sądzicie?
4
Casado źle nie będzie miał w tym Monaco, jeszcze na nim zarobimy.
0
Michniewicz pewnie tam płacze, że jakby miał kilku takich obrońców w Katarze to byłaby premia i Francja na łopatkach
5
Dajcie go to tego Porto jeszcze i niech się bawią chłopaki
3
"Kacper Kozłowski wydaje biografię. 19-letni reprezentant Polski znowu szokuje"
0
Nie wmówcie mi, że to wina wieku
3
Ale bym sobie obejrzał Xavinietę
0
Potulski strzela, papież piłki nosi
3
Wkurzeni Polacy o tego suma to jedno, ale podobne te sumy zjadają szczury nafaszerowane trutką, która odkłada się w wątrobie xD